Počitadlo sms/mms/gprs

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sandokan 30. 3. 2005 21:20

Zháním nějakou aplikaci která by uměla počítat příchozí/odchozí sms,mms a gprs.Denní náhledy,měsíční náhledy.Existuje něco?
sandokan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Užovka 30. 3. 2005 23:48

Ta by se my taky hodila !!! Pro S60 existoval SMS counter, symbianova aplikace
Užovka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladin2 31. 3. 2005 04:59

SE T630 to ma ve vlastnim menu vše co si přeješ takže musiš koupit takovy mobil ktery to ma v menu a je to dobra věc -vim kolik jsem z tahnul z wapu či GPRS kolik sms či mms a kolik minut jsem provolal je to tam přehledně uspořadane takže žadna java-aplikace u nokii nevím jestli tohle podrobne počitadlo mají zdarec ladin2
ladin2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 31. 3. 2005 05:26

6230 to ma taky. Ale pcotadlo minut je ti celkem k nicemu, protoze zauctuje se ti stejne vzdycky cela minuta, i kdyz volas 10 sekund, takze 1 hovor (v telefonu zapocitanej jako 1 minuta) se muze ve vyuctovani projevit napriklad jako 6 minut (6x 10 sekund). Takze je to nepresny.


Ale pocitadlo SMS a GPRS je dobra vec
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luba 31. 3. 2005 13:33

Nechtěl bych nikoho mistifikovat, ale někde na netu sem takové počítadlo našel, jen opravdu nevím kde :roll: Ale jestli se mi to povede najít, určitě se ozvu!!!
Luba
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandokan 31. 3. 2005 14:35

No ja bych radej symbianovou aplikaci na to pocitani sms,mms a gprs.
sandokan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tirol 31. 3. 2005 17:17

Tusim, ze aplikace podobna te na kterou se ptas je DF.Minutes 2.0
Zkus pohledat na internetu, urcite ji nekde najdes. Ale myslim, ze MMS tam nejsou.

Nevim, proc sem pisou uzivatele T630 a 6230 atd...
Tady je rec o Symbianu, takze vase prispevky jsou mimo tema.
N_3120 – GTI_DSG
Tirol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawo 31. 3. 2005 17:20

Tirol píše:Tusim, ze aplikace podobna te na kterou se ptas je DF.Minutes 2.0
Zkus pohledat na internetu, urcite ji nekde najdes. Ale myslim, ze MMS tam nejsou.

Nevim, proc sem pisou uzivatele T630 a 6230 atd...
Tady je rec o Symbianu, takze vase prispevky jsou mimo tema.



V dDFminutes je úplně vše MMS/SMS/volání/gprs prostě vše velmi, ale velmi dobrá aplikace ani nemusí běžet napozadí vždy jen večer po zapnutí zaktualizuje svoje udáje s protokolem a pak ho můžete v klidu máznout.
Deawo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryba 31. 3. 2005 19:50

Na tohle je super tuším Elog nebo Extended log od Psilocu pro Symbian. Dokáže počítat provolané minuty, sms, mms, data a navíc je podle nastavených schémat taky přepočítávat na cenu. Není tam problém nastavit účtování hovorů 60+1, jinou cenu ve špičku, odlišení vlastní a cizí síť, počítání volných minut, bezplatné hovory atd. Nakonec umí vytvořit celkový součet za daný měsíc i jednoduchý graf.

Ryba
<*)(((<
Ryba
Junior

Odeslat příspěvekod sandokan 31. 3. 2005 21:36

Nevím jestli ten eLog umí mms :?: A stejně bych do toho nešel,protože je to od psylocu.Nemám dobré zkušenosti :cry: Ten dashfly minutes opravdu neumí mms :cry: Mám měsíčně 25mms a 50sms,takže se mi to pořád nechce nikde zapisovat kolik mě jich ještě zbývá :x Takže i ty mms jsou pro mě důležité.Děkuji za další příspěvky :wink:
sandokan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandokan 3. 4. 2005 11:41

Jen tak ze zajímavosti jsem si nainstaloval eLog od psilocu a totátlně se mi podělali ostatní aplikace.Podělal se mi teletextII,agile messenger a navís přestal fungovat i eRecorder.Raděj jsem tel. zformátoval(stejně už byla potřeba) a nakonec jsem přistopil k dashfly minutes 2.1 a pohoda.Akorát mě mrzí absence počítání mms.Snad to bude obsahovat další verze :roll:
sandokan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fido_cz 3. 4. 2005 11:45

sandokan píše:Jen tak ze zajímavosti jsem si nainstaloval eLog od psilocu a totátlně se mi podělali ostatní aplikace.Podělal se mi teletextII,agile messenger a navís přestal fungovat i eRecorder.Raděj jsem tel. zformátoval(stejně už byla potřeba) a nakonec jsem přistopil k dashfly minutes 2.1 a pohoda.Akorát mě mrzí absence počítání mms.Snad to bude obsahovat další verze :roll:y/quote]


MMS si muzes spocitat sam v podrobnem vypisu v DFM, ale neni to uplne idealni, to je pravda.
fido_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryba 3. 4. 2005 17:45

No a kolik těch MMS měsíčně pošlete? Tohle se dá snadno spočítat i ručně podle výpisu nebo si to prostě pamatovat. eLog umí jen volání, SMS a data - navíc se MMS započítá i mezi data, ale jde tam tuším pro jednotlivé přístupové body nastavit různá cena :arrow: takže pro MMS profil nulová a nebo právě třeba cena 12 Kč za jednotku o velikosti 1MB. Do toho se všechny MMS vejdou a pak je celkový měsíční součet přesný.

Ryba
<*)(((<
Ryba
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků