E61 - 6310i

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bakous 25. 8. 2006 21:02

Za zvlastnim titulkem se skryva prosba o radu. Poridil jsem si novou E61, stara 6230i mi lehla, ale vsechna cisla mam jeste ve starem telefonu 6310i, ale novy PC Suite, ktery podporuje symbian uz zase nepodporuje starou 6310i, neporadite mi nekdo jak pretahat seznam, ktery je misty nekolika polozkovy do nove E61? Podotykam pro vtipalky, ze prepisovat necelych 450 kontaktu se mi vazne nechce. Predem diky za rady.
Bakous
Junior

Odeslat příspěvekod lipkofil 25. 8. 2006 21:17

no cez bluetooth alebo irda
f.u.c.k you orange


serus ty buzik ,nokia E51 black steel
lipkofil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bakous 25. 8. 2006 21:21

No dobra rada nad zlato, ale posilat to po jednom je stejna vrazda jako to prepisovat. Mel jsm na mysli moznot to prohnat nejakym softem, treba udelat zalohu 6310i a pak ji obnovit do E61.
Bakous
Junior

Odeslat příspěvekod polo_cz 25. 8. 2006 21:37

Asi te nepotesim, resil jsem podobny problem a nakonec to posilal po jednom pres Blietooth. Aspon jsem si procistil kontakty :-). Ale je pravda, ze jsem jich mel jan kolem 150.
Apple iPhone 5s, iPod Nano 8GB 6th gen, Apple MacBook Air 13, HD 595
polo_cz
Junior

Odeslat příspěvekod M. 25. 8. 2006 21:40

A co se starym PC Suite udelat Content copier a pres novy PC Suite ho zkusit nahrat do noveho telefonu?

Je to fakt tezky: jsou to rozdilne generace a system.

Taky jsem podobny problem resil pres posilani pres BT - ve dvou je to zabava na par hodin.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzatrx 25. 8. 2006 21:52

Používám tento postup, vyzkoušený na přesunu cca 800 kontaktů ze Samsungu na Nokii: vše nacpat do paměti telefonu (i na víckrát),vyčistit SIM,naplnit SIM,přendat do nového telefonu,vysypat SIM do jeho paměti,vyčistit SIM a tak pokračovat pořád dokola.Přesunout 450 kontaktů je tak na 10 minut.Pak zbývá jen doladit eventuelní drobné nesrovnalosti,vzniklé nekompatibilitou různých typů mobilů.Měl jsem k dispozici ještě jednu prázdnou SIM,takž vše bylo velmi rychlé.SIM vlastně supluje USB flash paměť.
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod M. 25. 8. 2006 22:49

No jo, jenze SIM Ti nepomuze s vicepolozkovym adresarem.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martinez 26. 8. 2006 09:05

Co synchronizace s Outloookem - tu 6310i má, ne?
In the beginning there was nothing. And the Lord said 'Let There Be Light!' And still there was nothing, but at least now you could see it.
Martinez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 26. 8. 2006 09:51

Rekl bych, ze ma, jen je tu opet problem Jmeno - Prijimeni.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martinez 26. 8. 2006 11:11

Hmmm... Ten problém je zajímavej - měl jsem 6230 (taky má mít problém s příjmením a jménem) a kontakty jsem při přemisťování do E50 synchronizoval s Outlookem - po zpětný snychronizaci s E50 jsem problém jméno/příjmení neměl - všechno se synchronizovalo tak jak má. Na druhou stranu problém byl s číslama v mez. formátu, kdy u nich zmizly + - na druhou stranu dopsat + imho zase není taková práce jako posílat přes BT/infra celej seznam...
In the beginning there was nothing. And the Lord said 'Let There Be Light!' And still there was nothing, but at least now you could see it.
Martinez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yngwie 26. 8. 2006 12:04

Nejlepší je použít SyncML, jenže to 6310i ještě nezná :-(
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andy321 26. 8. 2006 15:30

Bakous: Pouzij stary PC Suite (6310 a 6230 comp) a pujc si od nekoho N6230 a seznam nasyp tam a pak zase ven novym PC Suite.
Tim ho dostanes ze stareho textoveho formatu do VCF a dal uz to znas.
Stary PC Suite bys mel mit v krabici od 6230, jinak ti ho muzu poskytnout (mam to CD - aspon si to myslim).
BTW: Odkud jsi (myslim mesto).
andy321
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bakous 26. 8. 2006 17:18

Tak se mi dnes zadarilo. Odinstaloval jsem vsechny predchozi pokusy o PC Suite a smazal adresar nokia v programfiles, potom jsem nainstaloval PC Suite dodany s e61. Hned po restartu mi oznamil,ze jsou k dispozici nove aktualizace a stahnul je a nainstaloval, pak jsem zkusil jen tak cvicne pripojit 6310i pres infra a ejhle on ji bez reci nasel a zazalohoval. Pak uz jen obnova ze zalohy na e61,jen maly nedostatek je v jmenua prijmeni,protoze e61 ma ulozeno jmeno zvlast a prijmeni take zvlast,tak naimportoval jmeno i s prijmenim z 6310i jako polozku prijmeni. Nicmene mam v novem telefonu vsechna cisla a to je podstatne, zbytek se uz upravi postupne casem. Jinak vsem zucastnenym dekuji za podnety.
Bakous
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků