Starší software na Nokii 3250

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 10. 4. 2006 16:47

Aplikací pro 3rd Symbian časem bude tolik co na stávající a možná mnohem víc..to je snad jasné.
oneill_sx1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod will27 11. 4. 2006 11:27

Nokia akorat vzdycky placne,co bude a neni nic... Ostatni netlachaji a pracuji... V tom je ta hlavni pointa.. A yngwie...To ze prijeli "Finove" a meli neco,co u nas bylo za 3/4 roku je blbost... Mimochodem ta tv v gigabytu pouzitelna u nas je... Je to analog prijem...takze chytnes zakladni programy,ktere u nas jsou 4...
will27
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Yngwie 11. 4. 2006 14:46

No s těmi Finy to blbost není, i když se situace mírně zlepšila, tak je pořád špatná. Toho analog příjmu jsem si nevšimnul a navíc je to stejně blbost, čumět na tv v mobilu. stejně jako tvé argumenty o nutnosti pořádného rozlišení, aby se dalo koukat na filmy. je to dobré akorát tak na machrování. Nicméně se můžeme nechat překvapit, jakou "díru do světa" Gigabyte udělá.
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquila 11. 4. 2006 15:10

will27 píše:Nokia akorat vzdycky placne,co bude a neni nic... Ostatni netlachaji a pracuji... V tom je ta hlavni pointa.. A yngwie...To ze prijeli "Finove" a meli neco,co u nas bylo za 3/4 roku je blbost... Mimochodem ta tv v gigabytu pouzitelna u nas je... Je to analog prijem...takze chytnes zakladni programy,ktere u nas jsou 4...


len ten telefon od gigabytu by najprv musel byt dostupny ;) navyse, kym bude na trhu, uz tu bude N92, ktora ponuka DVB-H a nie predpotopnu analogovu telku :)

este stale nie je dostupny smartphone s podporou UMTS a WM, nehovoriac o poriadnych multimedialnych funkciach typu fotak, kamera, etc etc

ta ista situacia bola pri prichode WM 5.0, kedy to s kompatibilitou to bolo veskere zadne ;)

a tak je to u MS s kazdym OS :) aj prechod s 2002 na 2003 bol problem ;)
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yngwie 11. 4. 2006 16:04

Jo jo, je to tak. Akorát jsem to nechtěl říkat nahlas :-)
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod will27 13. 4. 2006 21:35

No nebudu komentovat..... Vsak je videt,ze jsou veci,ke kterym Nokie teprve musi dojit... Reknete mi jeji prvenstvi v nejake technologii... Nic... wifi,edge,gprs, TV...nic ... Japonci jsou opravdu napred.... A s N92 si u nas moc nezablbnes :mrgreen: Nokia ji vypusti tak za rok,nez doladi SymOS(bezproblemovy system..hlavni duvod vsech brzkych uvedeni).
will27
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Yngwie 14. 4. 2006 08:24

Nevím, třeba ten EDGE. Nokia byla dlouho jediná značka, se kterou jsi u nás mohl EDGE použít. Já mluvím o našich podmínkách v ČR.

N92 je u nás hlavně zbytečná, když tu není patřičné vysílání. Ale jinak je hlavní, že má Symbian a ne nefunkční WM :wink:
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dzulio 14. 4. 2006 08:51

Ja som zvedavy na ten novy symbian.Lebo 3250 ma stary displej a n80 novy,vacsi.To budu robit 2 verzie programov kvoli rozliseniu?To bude bordel.Ja pockam do leta a uvidim ci uz bude dost aplikacii na n80.
dzulio
Junior

Odeslat příspěvekod aquila 14. 4. 2006 14:30

bordel to nebude, kedze ak programatori nebudu prasata, tak budu vyuzivat SVG => cize vektorovou skalovatelnu grafiku

2 will: nokia mala kopu prvenstiev ;) mimo ine aj to spominane EDGE, UMTS, GPRS :) ale take WM telefony sa doteraz nejako nezmohly na UMTS :)
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Yngwie 14. 4. 2006 14:33

Co bys čekal od WM :-)
What is the best? NOKIA is the best!
Nokia 720 NMT->6150->8210->3310->6210->6310i->6230->E60 & N95 + 2GB Kingston + Koss Porta Pro
Compaq iPAQ 3970 + Linux

Bavte se o Nokiích jen s Nokiisty :wink:

Symbian rulezz :wink:
Yngwie
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod will27 15. 4. 2006 10:38

Abych te opravil,tak zarizeni s WM a s UMTS je vice nez Nokii... a napr. Qtek 9000 uz ho mel pred rokem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A taky uz tehdy bylo wi-fi...a vubec...Nokia jeste ted dava do komunikatoru dvacet let stare procesory...Je videt,jak se stara o sve zakazniky...

Aquilo aquilo...Stale ti chybeji fakta a pises same basnicke bludy o tve Nokii... Nejdrive si zjisti fakta,nez neco napises...
will27
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bulldogs1 15. 4. 2006 11:23

will27 jestli se ti nelíbí NOKIE tak do toho... každej má rád nějakou značku já např. jsem nokiař třeba sony ericsson se mi líbí ale nechtěl bych ho. prostě se držím nokií
moje telefony 3230, 3250, N95+6GB
bulldogs1
Junior

Odeslat příspěvekod vogue 15. 4. 2006 11:55

Yngwie píše: Ale jinak je hlavní, že má Symbian a ne nefunkční WM :wink::/quote]



Myslim, ze WM nefunkcne nie su. Aspon verzia WM2003 SE. Nemam sa tam na co stazovat. Kalendar vynikajuci, hry su uplne dokonale, filmy mi "behaju" hladko, velka vydrz, vobec mi nezamrza... Ako nehovorim, ze Symbian je zly, ale mne sa viac paci WM. Vyhovuju mi tam aplikacie a vsetko okolo toho. 3G by som nejak nevyuzival v tomto obdobi, takze mi na tom telefoniku nic nechyba. A kedze ma QVGA display, tak mi ide naistalovat vacsina aplikacii na WM5, sice neviem preco, ale ide mi to...
vogue
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 15. 4. 2006 12:10

achjo, proc se mi zda, ze se cela sekce WM pomalu presunula do symbian?? zacalo to willem a mousem a ted uz tady jsou snad vsichni....bohuzel vsichni se stejnym ucelem...
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquila 15. 4. 2006 13:17

will27 píše:Abych te opravil,tak zarizeni s WM a s UMTS je vice nez Nokii... a napr. Qtek 9000 uz ho mel pred rokem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A taky uz tehdy bylo wi-fi...a vubec...Nokia jeste ted dava do komunikatoru dvacet let stare procesory...Je videt,jak se stara o sve zakazniky...

Aquilo aquilo...Stale ti chybeji fakta a pises same basnicke bludy o tve Nokii... Nejdrive si zjisti fakta,nez neco napises...


will, 6630 tu uz bude pomaly 2 roky ;) fakty chybali vzdy tebe.

a menuj konkretne zariadenia ktore maju UMTS ? mimo qteku 9000

jo len take porovnanie, nokia predala za minuly rok vyse miliona z rady 9xxx. kym HTC predala vsetky mozne MDA (teda nie smartphony, ale s dotykacmi) nieco cez 800 tisic ;)

a nokia predala asi 40 milionov S60 smartphonov ;)
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků