Symbian 9.0 do Nokie 6630

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MobilMania 26. 3. 2005 19:44

Dobrý den!
Bude možné přeinstalovat operační systém Symbian 8.0 v telefonu Nokia 6630 verzí Symbian 9.0? Jak to mám udělat?
MobilMania
Junior

Odeslat příspěvekod df 28. 3. 2005 12:39

MobilMania píše:Dobrý den!
Bude možné přeinstalovat operační systém Symbian 8.0 v telefonu Nokia 6630 verzí Symbian 9.0? Jak to mám udělat?m/quote]

Myslím, že to nepůjde... A pokud ano (to ale pochybuju), tak to asi "na koleni" udělat 100% nepůjde.
Ale uvidíme, ještě je brzo na jakékoliv spekulace... :)
d.f.
df
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 28. 3. 2005 16:42

Nepůjde to určitě a sám zcela jistě, protože by na to bylo potřeba flashovaci zarizeni, ktere predpokladam nemate a to jenom v ideálním případě, mobil by na to musel byt hardwarove pripraven, coz nepredpokaldam i kdyz ma celkem aslusnou "konfiguraci"... Jediny mobil, ktery je HW pripraven na vyssi OS n Siemens SX1 a ten je HW pripraven na Symbian 7, ale z duvodu licenci (nokia prece nemuzeprodat prave v te dobe k nejnovejsimu FW, ale to je mimo...) Takze to na 90% nepůjde
MobilerxXx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomashl 28. 3. 2005 17:46

Symbian nelze přehrávat, prostě tam je a hotovo :wink:
tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 28. 3. 2005 18:38

tomashl píše:Symbian nelze přehrávat, prostě tam je a hotovo :wink:-/quote]

Prehravat ho teopreticky lze, ale tak max. jako soucast FW a Nokia urcite nevvda FW pro 6630 s vyssim symbianem :wink:
MobilerxXx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod chev 28. 3. 2005 18:58

Nedávno přeci na SF Kissman nahrál do Sx1 7.0, ale jaksi mu to hodilo pár chyb na startu, nebo se mýlím?
HC Moeller Pardubice!
chev
Junior

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 28. 3. 2005 19:07

chev píše:Nedávno přeci na SF Kissman nahrál do Sx1 7.0, ale jaksi mu to hodilo pár chyb na startu, nebo se mýlím?
MobilerxXx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod chev 28. 3. 2005 19:08

MobilerxXx píše:
chev píše:Nedávno přeci na SF Kissman nahrál do Sx1 7.0, ale jaksi mu to hodilo pár chyb na startu, nebo se mýlím?
HC Moeller Pardubice!
chev
Junior

Odeslat příspěvekod tomashl 28. 3. 2005 19:15

tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod chev 28. 3. 2005 19:21

tomashl píše:
chev: kissswup je mrtvej :wink:

Stejně sem nevěřil, že vůbec existoval...
chev
Junior

Odeslat příspěvekod tomashl 28. 3. 2005 19:28

chev píše:Stejně sem nevěřil, že vůbec existoval...a/quote]

ale jo, existoval, jenom upustil od původních záměrů mít tam všechno, tak nakonec to mělo jenom podporu themes a testoval ho jenom Mobiler, tak asi tak
tomashl
Junior

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 28. 3. 2005 19:29

tomashl píše:
chev píše:Stejně sem nevěřil, že vůbec existoval...a/quote]
ale jo, existoval, jenom upustil od původních záměrů mít tam všechno, tak nakonec to mělo jenom podporu themes a testoval ho jenom Mobiler, tak asi tak /quote]

testoval ho i jenicekk, ale jenom tak lehce... A je mrtvej, FW "jenom" s nativni podporou themes neni zadnej zazrak, ale stejne ped kissmanem klobou dolu :) Ale konec offtopicu
MobilerxXx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kissman (novy) 28. 3. 2005 19:41

mno tak vneseme trochu svetla... ;) pravdu mate vsici....

symbos je v podstate samostany os... jenze tak ho nasadit do telefonu znamena ho provazat s funkcnima vlsatnostma telefonu. Tzn. ze aby se mi symbos7 povedlo bezchybne dostat do sxka, znamenalo by to ho vzit naprosto od zakladu, a kapku ho prekopat... tim prekopanim je mysleno veci jako adresace zarizeni na mb, konfigurace pro dany layout, pro dany gsm modul apod. Jeste ohledne kissswupu, myslim ze tim ze sem ho poskytl mobilerovy a ostatnim, tak se dokazal tem co mi VERILI ze nekecam.. a ti co mi neverili, to je jejich vec.
Kissman (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chev 29. 3. 2005 18:20

Kissman píše: Jeste ohledne kissswupu, myslim ze tim ze sem ho poskytl mobilerovy a ostatnim, tak se dokazal tem co mi VERILI ze nekecam.. a ti co mi neverili, to je jejich vec.

Poskytni ho mě... :wink:
HC Moeller Pardubice!
chev
Junior