Treo 650 z Kanady

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MufloX 11. 2. 2006 12:22

Nechej ho, on je zcela zaslepeny tim bozkym telefonem co foti jako papirovej dirkon z abicka :lol:
Kojot píše:Pockej, tim chces jako rict, ze dokud nebudu hluboko znat OS, tak si nemuzu koupit dobre?
Nebo si koupim vzdy spatne, pokud nepujdu s zfanatizovanym davem do MS?
MufloX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 11. 2. 2006 14:17

muflox: Jestli si vybiras telefony podle fotaku, tak asi moc velky odbornik nejsi ;)
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod will27 11. 2. 2006 14:20

Sdilim nazor s tebou...vybirat si telefon podle fotaku je naprosta hloupost...Me by dokonce nevadilo,kdyby tam zadnej nebyl a tel. byl neco levnejsi :D
will27
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MufloX 11. 2. 2006 14:37

Se nedivím, neboť Qtec 8310 má (nejen) foťák naprosto k ničemu :idea:
will27 píše:Sdilim nazor s tebou...vybirat si telefon podle fotaku je naprosta hloupost...Me by dokonce nevadilo,kdyby tam zadnej nebyl a tel. byl neco levnejsi :D
Nikdy neříkej nikdy :)
MufloX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ron.jeremy 11. 2. 2006 15:08

MufloX píše:Se nedivím, neboť Qtec 8310 má (nejen) foťák naprosto k ničemu :idea:a/quote]

Pro mě rozhodně platí - lepší foťák k ničemu, než OS k ničemu. :mrgreen:
Právě proto by člověk měl prozkoumat OS, co jsou na trhu, osahat si je, a pak si vybrat přístroj požadovaných "hardwarových" vlastností.
Nyní AKCE! Ke každému dieselovému motoru rakovina pro vaše děti zdarma!
ron.jeremy
Junior

Odeslat příspěvekod MufloX 11. 2. 2006 16:06

Co mas ty za zazrak, urcite nejake stare MDAcko od tatinka, ze?
Nejvice si na fotak v mobilu stezuji ti co ho v mobilu nemaji, nebo jim foti blbe ;)
ron.jeremy píše:
MufloX píše:Se nedivím, neboť Qtec 8310 má (nejen) foťák naprosto k ničemu :idea:a/quote]
Pro mě rozhodně platí - lepší foťák k ničemu, než OS k ničemu. :mrgreen:
Právě proto by člověk měl prozkoumat OS, co jsou na trhu, osahat si je, a pak si vybrat přístroj požadovaných "hardwarových" vlastností.r/quote]
MufloX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 11. 2. 2006 17:03

MufloX píše:Co mas ty za zazrak, urcite nejake stare MDAcko od tatinka, ze?
Nejvice si na fotak v mobilu stezuji ti co ho v mobilu nemaji, nebo jim foti blbe ;)

Rikam, ze fotak v mobilu je okrajova funkce a rikal jsem to i v dobe, kdy jsem mel K750i. Mozna by nebylo na skodu, kdyby sis nekdy nejake zarizeni s WM vyzkousel ;)
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod ron.jeremy 11. 2. 2006 17:33

MufloX píše:Co mas ty za zazrak, urcite nejake stare MDAcko od tatinka, ze?

Mám staré MDA2, které jsem si koupil - zkus si to představit - úplně sám, nedotované. Přece jen, v mém věku bych si připadal divně, kdyby mi hračky kupovali rodiče. :wink: V současné době čeká na důstojného nástupce - zatím ale takové zařízení nikdo nevyrábí. :(
(quote="MufloX"]Nejvice si na fotak v mobilu stezuji ti co ho v mobilu nemaji, nebo jim foti blbe ;)

Vůbec ne. :pozor2 Na focení mám 8Mpix Nikona, a to telefon stěží nahradí. Neříkám, že by se občas lepší "foťák" nehodil, ale jeho kvality při výběru zařízení u mě rozhodují jen zcela okrajově.
Nyní AKCE! Ke každému dieselovému motoru rakovina pro vaše děti zdarma!
ron.jeremy
Junior

Odeslat příspěvekod MufloX 11. 2. 2006 19:31

Precti si muj podpis, mam vyzkouseny snad uz vsechno co existuje ;)
Kdyz tam ten fotak je tak at funguje jak ma, jinak at ho tam radeji nedavaji. Softwarove to bohuzel moc zlepsit nejde :(
[quote="mousefromhouse"][quote="MufloX"]Co mas ty za zazrak, urcite nejake stare MDAcko od tatinka, ze?
Ne
MufloX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod will27 12. 2. 2006 04:08

Rad bych se te zeptal,MufloXm jak nastavis adresu IP u wifi na Qteku 8310,kdyz ho mas a co se nachazi ve slozce Windows\Activesync...urcite lehka odpoved.. To je to posledni,co jsem ti napsal..
will27
Trvalý BAN

Předchozí stránka