Treo 650 z Kanady

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kojot 9. 2. 2006 23:06

No pokud hodnotis podle barvicek ikon, tak jsme na jine urovni diskuse, navic, zrovna u Palma je milion a jedna moznost, jak vzhled OS totalne prekopat. Vic ti k tomu ale nereknu, ja je nepouzivam, jsem zastancem co nejcisciho OS.
Kojot
Junior

Odeslat příspěvekod elit 9. 2. 2006 23:11

Podle barvicek nehodnotim, ale pokud na me kouka podoba jako vystrizena z Atary, tak se mi to proste nelibi. Navic ani podpora softu neni takova jako u WM. Proste mi Ipaq vyhovuje diky svemu rozsireni a vsudypritomne podpore ze vsech stran. At uz je to vyrobe hardware nebo software.
elit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trocken 10. 2. 2006 08:30

palmgear.com: Thursday, February 9, 2006 | 29,201 software titles submitted to date

pocketgear.com: Friday, February 10, 2006 | 20,586 Windows Mobile for Pocket PC software submitted to date

To jen k te softwarove podpore ;)

Jeste info k podpore WM5 v linuxu:
Attention Windows Mobile 2005 device owners!

These devices do not work with SynCE. If you are interested in getting these devices supported by SynCE, please join the SynCE-WindowsMobile5 mailing list. Se also bug report 1332550.

elit píše:Podle barvicek nehodnotim, ale pokud na me kouka podoba jako vystrizena z Atary, tak se mi to proste nelibi. Navic ani podpora softu neni takova jako u WM. Proste mi Ipaq vyhovuje diky svemu rozsireni a vsudypritomne podpore ze vsech stran. At uz je to vyrobe hardware nebo software.
Naposledy upravil trocken dne 10. 2. 2006 08:38, celkově upraveno 1
Základ tuningu je chlupatý volant!
trocken
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 10. 2. 2006 08:37

trocken: ono to zas neni jenom o tom poctu... Navic pokud se do toho pocitaji i CB aplikace pro starsi verze PalmOS...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod trocken 10. 2. 2006 08:40

Jenze ty stare aplikace jedou i na novych palmech, narozdil od softu pro PoPelniCe ;)
mousefromhouse píše:trocken: ono to zas neni jenom o tom poctu... Navic pokud se do toho pocitaji i CB aplikace pro starsi verze PalmOS...
Základ tuningu je chlupatý volant!
trocken
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod trocken 10. 2. 2006 08:50

Ty ze jsi pouzival Treo?
Malinkej testik: kde se nastavuje hlasitost zvuku v Treu resp. palmOS? :wink:

elit píše:Nevim, pouzival jsem Treo 600 a 650, ted mam PPC rx3115 a hw6515 a rekl bych, ze co se tyce OS(operacni system) tak se mi privetivejsi zdal prave ten Ipaq. Uz jen co se softwaru a podpory hardwaru tyce( chtel jsem externi GPS pro SD slot a neexistuje). Navic uzivatelsky rozhrani neni vubec hezky pokud to mam srovnat s WM, podivny barvy v menu, kosticky, kvalita fotek atd. Je pravdou, ze ve verzi 650 si polepsili, ale stejne jsem na to zanevrel.
Základ tuningu je chlupatý volant!
trocken
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 10. 2. 2006 09:15

Me teda zatim jely vsechny aplikace pro PPC, vcetne tech starych (nemam samozrejme na mysli aplikace pro H/PC apod. :) ) No jo, ale prece jenom ty starsi programy uz nejsou vono :)
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Kojot 10. 2. 2006 11:00

mousefromhouse píše:Me teda zatim jely vsechny aplikace pro PPC, vcetne tech starych (nemam samozrejme na mysli aplikace pro H/PC apod. :) ) No jo, ale prece jenom ty starsi programy uz nejsou vono :)


Jo? Vem treba tomtom 2, ktery umi i jihovychodni evropu, kdo ho ma, je spokojeny a ted si koupi nove ppc a s prekvapenim zjisti, ze jeho oblibena a plne dostacujici navigace nebezi a ze ho ceka investice 5k, hmmm.
Kojot
Junior

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 10. 2. 2006 11:04

Tak navigaci sem jeste fakt nezkousel, nemam GPSku, ale chtel sem jenom rict, ze zatim vswechny apps pro PPC2002 apod., ktery jsem zkousel, tak fungovaly bezproblemu. Samozrejme se muze najit neco, co fungovat nebude, ale to se muze stat i u Palmu...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Kojot 10. 2. 2006 11:11

Nojo, ale u tve hromady SW se jedna bud o male castky, nebo jsou aktualizovane, nebo maji nahradu ve freewaru, ale u SW, za kterej vyplaznes polovinu ceny PDA?
Kojot
Junior

Odeslat příspěvekod ron.jeremy 10. 2. 2006 11:14

Kojot píše:Vem treba tomtom 2...

Sorry, ale nechat se navigovat pomocí TomTom 2 tě může dostat do pěkně nepříjemných situací - silnice se staví nové, ruší se, a s papírovou mapou pár let starou by ses mohl šeredně divit.
Nicméně bych to viděl spíše na prasečinu u TomTomů.
ron.jeremy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 10. 2. 2006 11:25

Kojot píše:ale u SW, za kterej vyplaznes polovinu ceny PDA?


kdo platit nechce, tak nemusi ;) , navic, kdyz uz za ten SW jednou zaplatil... Proste tohle neni problem, ktery by se nedal resit...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod ron.jeremy 10. 2. 2006 11:35

mousefromhouse píše:
Kojot píše:ale u SW, za kterej vyplaznes polovinu ceny PDA?

kdo platit nechce, tak nemusi ;)

Bohužel, větší problém jsou aktivace TomTomu, které jsou dle dostupných informací pouze na jedno zařízení, a v případě koupě nového přístroje - smůla. Tedy, pokud si koupím nový přístroj s WM5, stará mapa mi stejně kvůli aktivaci nebude fungovat :arrow: Kojotův argument s TT2 je mimo. Stejně by dotyčný musel TT2 koupit znovu na nové zařízení. Což nevím, proč by dělal - koupil by si nejspíš rovnou TT5, pokud by k výrobci software, co se k zákazníkům chová tak macešsky, ještě choval důvěru či chuť svěřit jim své peníze.
ron.jeremy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 10. 2. 2006 11:41

Aha takze kdyz si poridim nove PDA, tak musim za TT platit znovu ? To je tada dobry, vzhledem k cenam navigacniho SW... Nastesti existuji alternativy...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Kojot 10. 2. 2006 11:52

Urcite jsem nikde nikomu nedoporucoval porizeni Tungstena T2, to je nesmysl, to jsem spis mluvil o E2.
Tungsten T5 je nastesti za nama, nebyl to uplne stastny model, je tu jeho perfektni nahrada TX.
Tomtom nabizi moznost preregistrace 1x za 1/2 roku, staci prostudovat tomtom stranky.
Kojot
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků