Format telefonu s UIQ...

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Malachi 16. 5. 2005 23:20

Muzete mi prosim nekdo poradit, jak se da zformatovat SE P900? Koupil jsem ji 8 mesicu starou a prvnich par tydnu vse chodilo bez problemu, ale ted se telefon stale restartuje a prakticky nejde poradne zapnout (vetsinou jen flight mode). Zkousel jsem format z menu telefonu, ale nepomaha to!! Obcas pomaha pripojit telefon na nabijecku, ale jakmile ho odpojim, tak mi to po chvilce nahlasi vybitou baterii (treba i kdyz mam 80%) a telefon se nasledne restartuje. Nevim, co bych jineho zkusil. Do servisu se momentalne jen tak nedostanu, protoze jsem v Anglii a nevim, kde bych to tu resil. Diky za rady...
Malachi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dolnajs 17. 5. 2005 05:21

Format pameti telefonu lze provest ze "servisniho menu" telefonu ( ve standby dejte jogdial 1x nahoru, hvezdicka, 2x dolu, hvezdicka, 1x dolu, hvezdicka). Po zadani se objevi nabidka kdy posledni polozka "Funkce sluzby" je format pameti telefonu.

Pokud ani toto nepomuze, kontaktujte me SZ, doporucil bych Vam dalsi postup.
dolnajs
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Malachi 17. 5. 2005 21:45

Takze zkusil jsem zformatovat telefon podle vaseho navodu, ale hned po formatu, pri prvnim hovoru mi to nahlasilo vybiti baterie a nasledne se telefon nekolikrat restartoval (baterii jsem mel nabitou na 78%). Uz nevim, co jineho bych zkusil. Mohl byste mi prosim doporucit nejaky jiny postup? Nechapu, v cem by mohla byt zavada. Dekuji
Malachi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kapr73 17. 5. 2005 23:22

format telefonu, at uz je jakykoliv, neni vsemocny a zrovna v tomto pripade se obavam, ze nic jineho nez servis nepomuze
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod dolnajs 21. 5. 2005 08:58

Ano, jak je zmineno vyse a jak jsem Vam psal i pres SZ, navsteva servisu Vas bohuzel nemine.
dolnajs
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod di@blo 21. 5. 2005 13:52

zkus upgrade tel. z aktualizacni sluzby sonyericsson mozna ti to pomuze ale nabij si tel na 100% jinak jdes na servis a neni to na zaruku
di@blo
di@blo
Kolemjdoucí