Nokia E52 - synchronizace kontaktů & funkční IM aplikace

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mousty 10. 10. 2013 20:31

Hojte @ll,
chtěl bych vás poprosit jestli máte někdo zkušenosti s tímto:

Aktivně používám kontakty na Google účtu skrze HTC DHD a teď jsem si pořídil dělníka Nokii E52. Nastal problém s tím, že nejsem schopen do Nokie nasynchronizovat kontakty z Google účtu. Ručně se mi to pochopitelně přepisovat nechce, je jich hafo :-) E-mail od Googlu jsem na Nokii rozchodil v pohodě.

Dál bych se chtěl zeptat na nějaké aplikace, které se mi nedaří rozchodit. Patří mezi ně: Skype, Instagram, Viber a chtěl bych něco jako mám na Androidu IM+ Pro.

Předem díky za jakoukoli reakci :-)
Have a nice day @ll
--------------------------------------
HTC Desire HD (CM10,1), Nokia E52
Mousty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fre ddy 10. 10. 2013 21:31

Tak s Viberem bych se pokusil, nedávno jsem do E52 instaloval, ale neznám tvůj problém
Fre ddy
Junior

Odeslat příspěvekod Mousty 10. 10. 2013 21:47

Zkoušel jsem Viber instalovat skrze Nokia Suite, aplikace se stáhla, proběhla instalace a na telefonu se mi zobrazilo abych pokračoval v instalaci skrze jednu ikonu v aplikacích. To když jsem potvrdil, tak instalace selhala :-(

Jinak bych se ještě chtěl zeptat, jestli existuje něco abych mohl používat E52 k videohovorům třeba skrze Skype. Ten mi sice v Nokii funguje, ale bez videa.
Have a nice day @ll
--------------------------------------
HTC Desire HD (CM10,1), Nokia E52
Mousty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 12. 10. 2013 07:45

Videohovor přes Skype nelze, ohldně kontaktů ti to tu nebudu opisovat tak koukni do SZ.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mousty 12. 10. 2013 08:44

Synchro jsem tímto způsobem zkoušel, ale bez úspěchu. Jinak bych rád našel jinou alternativu kde by se dal využít přední fotoaparát pro videohovory s druhým zařízením např. Android, Skype, Viber etc.
Have a nice day @ll
--------------------------------------
HTC Desire HD (CM10,1), Nokia E52
Mousty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod corkef 27. 11. 2013 17:02

Měl jsem stejný problém...taky jsem koupil E52 "pracant"
Po dlouhém zkoušení jsem to tam dostal takto:
Synchronizoval pomocí MyPhone explorer do počítače - v nastavení musí být synchronizovat s windows kontakty. (mám Win7)
Nainstaloval NokiaPCsuite - opět v nastavení synchronizace musí být nastaveno synchronizovat s win kontakty
No a to je celý! Mám to tam... vypadá jednoduše, ale trvalo mi to celý odpoledne :-)
Tak mnoho zdaru! HLAVNĚ radši si to zazálohuj nikdy nevíš co se stane, ale mě to proběhlo v pohodě.
corkef
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků