Funkční program - Videohovory

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JanisRouvas 15. 5. 2011 20:15

Zdravím,

potřeboval bych radu. Už delší dobu sháním funkční program pro internetové volání. Mám Nokii 6710 a ta má přední kameru pro videohovory. Stahoval jsem Fring přímo z oficiálních stránek, takže předpokládám, že to byla poslední verze. Chtěl jsem využít MSN část tohoto programu. Volat lidem, kteří byli online na počítači však nešlo. Nedovolali se ani oni mně. Nedávno jsem narazil na Skype pro series 60. Nainstaloval jsem, vytvořil účet, ale je to ještě horší než Fring. Když někomu volám, tak se to dotyčnému ani nezobrazí. Když volá někdo mně, tak to během chvíle na počítači hodí chybovou hlášku "volání selhalo". Nezobrazují se mi ani zprávy.
Bohatě mi stačí typ na program, který někdo používáte a funguje. Díky
JanisRouvas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Policak 15. 5. 2011 22:59

Obávám se, že přední kamera je využitelná jen pro videohovory v síti O2. Nesetkal jsem se zatím se žádným VOIP klientem pro S60, který by podporoval videopřenos.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior

Odeslat příspěvekod JanisRouvas 16. 5. 2011 10:51

No, s tím tak úplně nesouhlasím, protože ten program Fring měl přednastavený Echo test, když jsem na něj zkoušel volat, tak automaticky zapnul mou přední kameru, kde se ukázal můj obličej vlevo nahoře jako miniatura a obličej ženy, který si tam přednastavili oni. Ale dobře, zapomeňme, že existuje nějaká přední kamera a že jsem o ní psal, pořád by mi tedy ten program měl umožnit alespoň běžné volání, což taky nedokázal. O Skype ani nemluvě, ten nedokázal odeslat ani text, ikdyž se tak tvářil.
JanisRouvas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Policak 16. 5. 2011 11:41

Aha, tak na hovory mi jede tohle http://www.nimbuzz.com/en , ale mam to odzkouseno jen s nimbuzz a gtalk kontakty, do skype se volat neda a v MSN nemam nikoho, s kym bych to testnul.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior

Odeslat příspěvekod JanisRouvas 16. 5. 2011 17:10

Dobře, vyzkouším. Díky.
Každopádně kdyby někdo měl ještě další návrhy na programy, které by případně uměly i pracovat s přední kamerou, toto téma pořád sleduju...
JanisRouvas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 16. 5. 2011 20:09

symbian fring funguje s prednou kamerou. Osobne som volal s kolegom a videli sme sa.
Obaja na N97 mini.
Alebo ja na N95 (predna kamera) a on na E65 (on len cez zadnu kameru).
Ked fring podporoval aj skype tak sa dalo volat aj na pocitac, Teraz uz podporuje videohovor iba medzi fring uzivatelmi.
Musi byt v dosahu 3G siete alebo wifi. Cez EDGE sa da iba volat, bez videohovoru.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JanisRouvas 16. 5. 2011 22:24

Aha, to lecos vysvětluje.... Takže jen mezi dvěma mobily. Proto mi nešlo volat z mobilu na MSN a z MSN na mobil. Čím dál víc mám dojem, že v programech tohoto typu je mezi mobilem a počítačem propast.
JanisRouvas
Kolemjdoucí