Opera Mini 5 - obecná diskuze

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zbynulka.vsetin 27. 1. 2010 11:02

zdravím...mám samsung s5230 star...s novou 5tkou jsem docela spokojený, co se týče pamatování si hesel a přihlašovacích dat...rychlost celého menu a hlavně spouštění je mizerná, ale možná to je tou beta verzí
virtuální klávesnice se dá vypnout v nastavení/pokročilé/úpravy nativním editorem/zap - poslední pro neangličtináře...
zbynulka.vsetin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YAMATO 31. 1. 2010 04:46

Stala se mi divná věc - náhle mi přestala fungovat funkce správce hesel v OM5. Zkusil jsem OM přeinstalovat - nepomohlo. Odinstalovat a znovu nainstalovat - nic. Stáhl jsem jinou versi - zas nic. Udělal jsem restore pomocí SpbBackup, který vůbec OM5 neobsahoval, pak nainstaloval .jar, který dlouho bez problémů fungoval - opět nic. Absolutně nechápu co se mohlo stát...
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 31. 1. 2010 08:31

Stlac #8 a daj privacy. Tam mas password manager zapnuty? Skus si aj pomazat hesla, cookies,.. Potom uz asi len fw preinstalovat :hm
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod YAMATO 31. 1. 2010 12:54

To samozřejmě mám. Používám ji co vyšla. Do teď bez problémů. Prostě záhada...
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 1. 2. 2010 10:26

hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 2. 2010 17:58

Takže...
1) Načte stránku, já se přesunu někam, kam chci, dám přiblížit a ona mě hodí do levýho horního rohu a já to musím zase hledat.
2) Správce hesel všechny přihlašovací údaje zapomněl a ani mi nenabízí jejich nové uložení
3) Když na hlavní stránce seznamu kliknu na nějakej článek z Novinek, buď se reloadne seznam nebo naskočí jinej článek.

Tohle se týká bety 1, beta 2 mi pokaždé po restartu nabízela mobilní verzi seznamu, o což nestojím.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 3. 2. 2010 21:54

3) v poslednych dnoch mi miesto otvorenia zvolenej stranky tiez sem-tam znovanacita povodnu. Pouzivam ale 4.2, zeby chyba na servere Opery?
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zd.len 4. 2. 2010 23:05

mám naprosto stejnej problém a už mě to docela štve, nevíte prosím někdo jak to opravit?

myslím tím toho správce hesel
Naposledy upravil nitram47 dne 5. 2. 2010 16:28, celkově upraveno 1
Důvod: edituj
zd.len
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 2. 2010 00:31

Hm, tak to už jsme tu 3 se stejným problémem. Já to řešit nebudu, krom jedný stránky mám všude automatiku, čili se tam nepřihlašuju ani.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod War 8. 2. 2010 15:53

Možná se ptám blbě, ale jde na Symbianu v kombinaci s Operou vypnout to neustálé dotazování zda se smí připojit k síti a následně vybírá typ připojení? Už mě to 4 roky otravuje. Vyskytuje se to jenom u Java aplikací, ty symbianovské se dají nastavit většinou v konfiguraci daného programu.
War
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 2. 2010 16:45

V spravcovi aplikacii sa presun na operu mini a daj volby/otvorit/pristup na siet (ziadat prvy krat), miesto pristupu, pripojenie/vzdy povolene. Pripadne zvol natrvalo nejake miesto pristupu. Ale to trvale miesto nepojde mozno lahko zmenit, aby sa pytalo na miesta pristupu.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod War 8. 2. 2010 19:54

Kniter: Oooo dekuji. Mel jsem se zeptat pred 4 roky.
War
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 10. 2. 2010 00:15

no tak me v posledni dobe opera mini 5 beta 2 pekne blbne taky, hesla proste jak kdyz zmizeli - vsude se musim logovat.
nacitani webu mobilmanie je asi na 3. pokus
pri prechodu na dalsi podstranku webu je tam furt hlavni stranka a az ke konci nacteni stranky se uraci zobrazit danou podstranku.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Morx 16. 3. 2010 13:09

Konečně vyšla plná verze. Co ji říkáte? Jaké jste našli rozdíly a vylepšení oproti Beta 2?
Naposledy upravil Fíla dne 16. 3. 2010 16:25, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek přesunut do již existující diskuze; nezakládej duplicitní témata
Morx
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 16. 3. 2010 17:11

Plna verzia opera mini 5 preinstaluje povodnu 4.2. Ale da sa znovu stiahnut a preinstalovat spat na 4.2
Takze oproti beta 2 ma naviac:
1.) na vyber zapnut virtualnu klavesnicu pre dotykove displeje (bud len pre url adresy, alebo vsetko)
2.) funguje opera link (synchronizacia zaloziek). V beta 2 pisalo neplatne meno alebo heslo.
3.) pohldlnsie doplnanie url adries
4.) okna na hlavnej stranke niesu nastavene. Po synchronizacii sa tam pridaju moje rychle volby.
Ram si vezmu asi rovnako. Dal som spat povodnu 4.2. Ta sa mi zda rychlejsia a funguje sipkou doprava/dolava rolovanie stranky o celu velkost displeja. klikat na 2 alebo 8 na rychle rolovanie stranky sa mi nepaci. Ani posun prstom na dotykovom displeji. Obcas nechcene odkliknem nejaky link.
Opera 10 symbian ma naviac len javascript, nastavenie miesta pristupu a moznost mazat cache.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků