Kopírování položek v kalendáři (S60 3rd)

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ortyn 7. 6. 2008 13:33

Před pár dny jsem si pořídil Nokii N82 jako náhradu za dosluhující 6230i. Zatím se s ní seznamuju a mimo jiné i s kalendářem. U toho mě překvapily zejména dvě věci - že mu chybí z S40 známá, výborná událost typu Volat (stačí jen vybrat kontakt a když událost nastane, tak jen zmáčknout zelené tlačítko a voláte), to jsem tak nějak tušil. Co mě ale velmi překvapuje, je to, že nedokážu existující událost v kalednáři (např. schůzku) zkopírovat do jiného dne (rozkopírovat, nikoliv přesunout!). Což je funkce, kterou jsem hojně využíval už i na stařičké 6310i.

Možná mi něco uniklo? Nebo se rozkopírování dělá nějakým zvláštním postupem? Nevím, ale prošel jsem jak integrovaný kalendář, tak i Handy Calendar, Aquacalendar i Papyrus a v žádném z nich jsem nebyl schopen existující událost rozkopírovat.

Je tedy funkce v S60 3rd kalendáři podporovaná či nikoliv? Případně pokud ne, dokážete někdo poradit fígl či aplikaci, kterou by se to dalo obejít?
Jsem prostě věrný Nokii :-) N5110 > N6310i > N6230i > N82
ortyn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matho83 7. 6. 2008 14:47

skus handy calendar v2.0 ;)
http://www.epocware.com/beta/HandyCalen ... 3_beta.sis
btw
Contact names, phone numbers, e-mails and URLs are recognized and highlighted. They can be used directly from Handy Calendar (e.g. you can call to meeting attendees).

ObrázekObrázek
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ZdeSik 12. 8. 2009 00:50

Na N 73 můžu kopírovat položky v kalendáři pomocí tužtičky,nešlo by to také tak?
ZdeSik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ortyn 12. 8. 2009 08:31

Na Nokia N82 bohužel tužtička není --- byla nahrazena novým Shiftem, který je na klávese křížku. A co udělá křížekv kalendáři, asi víš ... ;-)
Jsem prostě věrný Nokii :-) N5110 > N6310i > N6230i > N82
ortyn
Kolemjdoucí