Tvorba hudební složky u Nokie E51, program na zamceni složek

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mistrYoda 15. 5. 2008 17:51

Tak stahnul jsem si Guardian. Jak mi to pomuze? V cem? K cemu to je? NEjsem moc dobry v anglictine. Diky
mistrYoda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 15. 5. 2008 18:31

Guardian som používal ešte v jeho beta-verzii, preto mi uniklo, že možnosť zablokovať jednotl. aplikácie je dnes už spoplatnená (verzia Gold).

Preto budete musieť použiť jednu z aplikácií, ktoré spomínal toxic_woxit.
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistrYoda 15. 5. 2008 21:01

Ano ale ten media safe je zase jen trial. Bohuzel. A tak tedy na co je ten Guardian? Ja nevim treba tam nejaky zamek je rikal jsem ze neumim anglicky.
Jinak ja jsem David a nemusis mi tykat. To mi je blbe abych ja tobe tykal a ty mi ne.

//seterwohipikule: žádné nelegální postupy tu nebudeme řešit, je to proti pravidlům, příspěvek editován.
Jo, jinak Breaker je taky David :D
mistrYoda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toxic_woxit 16. 5. 2008 06:30

Ten Guardian se dá použít (jak jsem zmiňoval na předchozí stránce) při krádeži telefonu. Aplikací s podobným názvem jsem vyzkoužel víc a všechny fungují na v podstatě stejném principu - na předem zvolené číslo odešlou při vložení jiné SIM karty (a nezadání či špatném zadání) SMSku s informací že v telefonu je jiná karta a s číslem té karty. Některé guardiany jsou lepší, některé horší - někeré nejsou nikde vidět, odolávají i flashi fw, jiné zase třeba ukážou že tu SMS odeslaly, tuším že jeden spolupracuje s interním GPS modulem který se také v případě vložení nepovolené SIM karty zapne, zjistí polohu a souřadnice jsou pak v té SMS...
Zmiňovaný Guardian zase umí zamykat ty soubory, což jsem nevěděl - člověk se pořád učí.. ( (tm) by šulda)
Upozornenie administrátora: nevkladajte do podpisu linky
###########
Mé upozornění pro milého neznámého pana administrátora: Mýlíte se. Toto nebyl, není a nikdy nebude link: forum.n73.eu.
A proto znova:
Bydlím na forum.n73.eu
toxic_woxit
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mistrYoda 16. 5. 2008 16:07

No a co mi tedy poradite dal prosim za program? Diky Ja to docela dost potrebuji. Diky
mistrYoda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toxic_woxit 17. 5. 2008 02:35

Podle tvých požadavků žádný.

Jedině ty skryté atributy - doinstalovat si normálního správce souborů je pro symbian stejně v podstatě nutnost a X-plore je free s malým omezením (stejně bych ale doporučoval jeho koupi už proto že je tak výborný, 7éček je za takovou aplikaci směšná částka a mám aspoň dobý pocit že jsem podpořil vývojáře skvělé app.)
Upozornenie administrátora: nevkladajte do podpisu linky
###########
Mé upozornění pro milého neznámého pana administrátora: Mýlíte se. Toto nebyl, není a nikdy nebude link: forum.n73.eu.
A proto znova:
Bydlím na forum.n73.eu
toxic_woxit
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mistrYoda 18. 5. 2008 10:25

Huraaa. Podarilo se mi sehnat media safe plnou verzi, ktera dokonce sla i nainstalovat. Jen probelm je v tom, ze kdyz ho zapnu, tak to chce heslo to j v poho ale pak dale kdyz chci neco zaheslovat mam na vyber jenom Images, Sounds, Note a Videos. Images jsou myslim jen obrazky ne?, Sounds je podle me hudba, Note je kalendar a Videos jsou videa. Ale ja bych chtel zaheslovat slozku media jde to? Diky
mistrYoda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistrYoda 19. 5. 2008 13:03

Muzete mi nekdo jeste v tomto pomct? Diky
mistrYoda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toxic_woxit 19. 5. 2008 14:16

V Media Safe to jinak nejde a Note jsou poznámky (jen ty z interního poznámkového bloku).
Zkus ještě Active File - je free a umí zamknout mj. Galerii, Real Player a hudební přehrávač (v angličtině a je nutná certifikace).
(teda člověče na co to všechno potřebuješ zamykat? Zamkni si rovnou celý telefon ...)

EDIT: teď jsem si všiml že jsem napsal Active File, omlouvám se - je to Active Lock od stejných autorů.
Jinak viz pode mnou - o certifikaci je toho tu napsáno dost, Google vyhodí taky spousty návodů a nechápu co ti nefungovalo - návody jsou dobře popsané a vysvětlené (já to před rokem a půl lovil po kouskách na zahraničních fórech).
Pro tebe bude nejlepší zamknout si celý telefon a nedávat ho z ruky.
Naposledy upravil toxic_woxit dne 20. 5. 2008 00:27, celkově upraveno 1
Upozornenie administrátora: nevkladajte do podpisu linky
###########
Mé upozornění pro milého neznámého pana administrátora: Mýlíte se. Toto nebyl, není a nikdy nebude link: forum.n73.eu.
A proto znova:
Bydlím na forum.n73.eu
toxic_woxit
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mistrYoda 19. 5. 2008 16:21

Ne vsecko jen slozku Media. To je hruza tak ja to hledam tyden a nakonec zjistim ze to nejde. Hruza. Ja to totiz beru do skoly aoni maji takovou oblibu vymazat vse na co prijdou. :) Jo a jeste prosimte ja jsem chtel trochu zamachrovat a mel jsem takovy kod, kter kdyz zadam nebo poslu sms ted uz nevim tak to vymaze cely telefon. Ale nekde se mi stratil nevis ho? DIky Jo a u toho Active File jde zamnout slozka Media ne jen galerie? A je u ni problem v tom ze neumim certifikovat aplikace. Ja vim ze jsou 100 navodu ale zatim kazdy ktery jsem vyzkousel nefungoval. Ani jeden. Nebo mozna jo ale ja jsem to nedelal protoze podtim dole bylo vzdy napsano nefunkci nebo nejde to. :(
mistrYoda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sandra 19. 5. 2008 16:26

Místo machrování s mobilem se raději nauč pořádně psát a vyjadřovat :roll: :oboze O certifikaci aplikací je toho napsáno dost v Symbian sekci, stačí trochu hledat a popřípadě Googlit.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 5. 2008 16:33

mistrYoda: proč si prostě nezamkneš telefon? Bez kódu se ti do něj nedostanou. Nebo ještě lépe, chovej se tak, aby děcka neměli šanci se k němu dostat.
Pokud chceš takto machrovat, tak doufej, že se některý ze spolužáků nenaučí trojhmat.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistrYoda 20. 5. 2008 17:14

Nejake chvaty ve tride umim nejlepe ja. Ja nejsem takovy had abych nekomu vymazal telefon, jen kdybych to vedel. No nic to je teda jedno jsou dulezitejsi veci. A omlouvam se za gramaticke chyby a za muj zpusob vyjadrovani. Proc si nezamknu cely telefon? Jelikoz proto, ze s tim nesouhlasi hlava rodiny. Proc? Rika ze zapomenu heslo a mam mobil na nic, tak chci zamknout jen tuhle jednu slozku media. Neni nejaky opravdu funkcni program, internetova stranka,osoba, ktera umi certifikaci? Opravdu mam s tim problem. Hledam nasel jsem spoustu krasynch navodu, ktere musel nekdo delat asi hodne dlouho a dal si s tim velikou praci abychom lide jako mi to pochopili ale nejde to. :( toxic_woxit kdyz pises ze jsou funkcni a ty ho take pouzivas nemuzes mi sem dat prosim navod, ale primo ten podle ktereho to delas ty? Byl bych ti moc vdecny. A omlouvam se ze porad otravuji ale mam stale nove a nove dotazy a problemy.
mistrYoda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toxic_woxit 20. 5. 2008 18:15

Já mám certifikáty staré i novější tříletý z ledna a certifikuju v Mobile Signeru ale zhruba od března se certifikáty jako takové už na $ymbian$igned nevytvářejí.
Na problémy s certifikací jsou tu ale jiné topicy - viz jak píše Sandra --> sekce Symbian. Ale jestli máš nějaký problém musíš ho hlavně popsat - nejde to může taky znamenat je to rozbitý.
Upozornenie administrátora: nevkladajte do podpisu linky
###########
Mé upozornění pro milého neznámého pana administrátora: Mýlíte se. Toto nebyl, není a nikdy nebude link: forum.n73.eu.
A proto znova:
Bydlím na forum.n73.eu
toxic_woxit
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 5. 2008 18:19

Konkrétně zde. Další dotazy prosím tam. Pokud téma prostuduješ, zjistíš, že Symbian Signed už certifikáty nedělají, ale lze je poměrně obtížným způsobem získat.

Jen mi řekni, není lepší si telefon prostě hlídat, aby se ti do něj nikdo nedostal?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků