LG KU990 Viewty - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Slávista 1. 2. 2008 19:47

V únoru začal Vodafone nabízet nový LG KU990 Viewty - a to za velmi příznivou cenu (9 977Kč). Zajímaly by mě osobní zkušenosti s tímto mobilem. Je tu někdo, kdo ho vlastní?
Philips Diga -> Siemens C60 -> SE K300i -> Nokia 6234 -> Nokia 5310XM -> Samsung S5230 Star -> Samsung S5260 Star II -> Google Nexus S
Slávista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávista 1. 2. 2008 21:16

Myslím, že MM by teď (když je tento telefon u našeho červeného operátora) mohla recenzi vydat... :hm
Naposledy upravil Slávista dne 2. 2. 2008 13:06, celkově upraveno 1
Philips Diga -> Siemens C60 -> SE K300i -> Nokia 6234 -> Nokia 5310XM -> Samsung S5230 Star -> Samsung S5260 Star II -> Google Nexus S
Slávista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oco1 9. 2. 2008 10:18

Uvažuju o koupi tohoto telefonu.

Chci ho jako druhý telefon, takže mi nejde o funkce atd. ale jen o foťák a natáčení videa.

Potřeboval bych porovnat Viewty s N82, jelikož oba dva mají 5mpix, xenon a VGA video.

Co byste mi doporučili? Četl jsem, že blesk je v LG poněkud slabší než ten v N82, ale zase LG natáčí lepší video. A pak babo raď :-P
S7 edge
oco1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomopk 9. 2. 2008 10:35

Doporucujem si pozriet toto video: http://fony.sk/index.php?podstranka=nov ... lanku=1591
Inak co sa tyka porovnania s N82 tak LG prehrava kvoli korsiemu blesku a celkovo fotky nie su take kvalitne ako od Nokie. Na jednom konkurencnom webe bolo porovnanie N95, N82, G800, a tohoto LG. Najlepsi bol Samsung (kvoli optickemu zoomu), v tesnom zavese za nim N82, potom N95 a najhorsie na tom bolo LG. Co sa vsak tyka videa tak VGA je porovnatelne s Nokiu. QVGA video je vsak lahoda. V tom videu vyssie to uvidis na vlastne oci.
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oco1 9. 2. 2008 11:09

Díky za odkaz. Budu se muset rozhodnout, jestli video nebo foto. Ach jo, škoda toho slabého blesku, jinak bych měl jasno :)
S7 edge
oco1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod steweirving 15. 2. 2008 09:49

Jen tak mimochodem, KU990 Viewty začal nabízet na svých stránkách i Tmobile. V tištěném katalogu na únor není, ale na eshopu jej koupíte bez dotace za 11 637,-
V případě prodloužení smlouvy se dá pořídit levnějc, třeba já uvažuji o koupi při plnění 500 za 8 499,- Kč
A určitě nebude tolik customizovaný jako od VF :nenapadne

http://t-mobile.cz/Web/Residential/Tele ... elefon/384
we live in the era of smartphones and stupid people
steweirving
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PepaH 20. 2. 2008 16:11

Tak jsem si jej koupil u VF, a jedine co tam je jejich je Vodafone Live! Nic jineho....

P.S Naprosta spokojenost :-)
PepaH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oco1 20. 2. 2008 20:01

Taky jsem si jej dneska pořídil , od O2 na paušál a skoro zadarmo :D

dotykový displej je parada, neni to jak HTC, reaguje daleko líp a psani neni vubec problem, čímž jsem mile překvapen :!:
S7 edge
oco1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oco1 20. 2. 2008 22:37

1) LG na tom pracuje, služba měla být spuštěna v lednu, ale ještě ji testují podle oficiálního vyjádření LG
2) nevím, mám jen 2Gb kartu
S7 edge
oco1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oco1 21. 2. 2008 07:44

A2DP podporuje , v telefonu jsou v seznamu BT profily handsfree a sluchátka
S7 edge
oco1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod banan16 21. 2. 2008 15:34

chci se zeptat jaky je ten dotyk. displej...jestli se staci dotknout nebo se musi poradne zatlacit?
banan16
Junior

Odeslat příspěvekod oco1 21. 2. 2008 15:40

no trošku přitlačit musíš, jinak to ostatně ani nejde, jelikož kdyby to šlo bez přitlačení, tak to by pak reagovalo na sebemenší dotyk, což by nebylo asi nejideálnější.

Já na něm nemám nalepenou folii a je to vpohodě, v manuálu se píše, že se citlivost s nalepenou folii o něco zhorší, což je logické...
S7 edge
oco1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PepaH 21. 2. 2008 17:13

Ja to mam i s folii a je to uplne, ale uplne bez problemu....

Jinak se mi neda pripojit na wap a to jsem si uz posilal konfuguracni SMSky z VF...Nevite nekdo kde se to v tom mobilu nastavuje rucos? Bud jsem slepy nebo nevim :-)

P.S Na telefonu jsem uz nasel jednu chybu, a to ze nejde pustit radio pres repracek, jde to jen do sluchatek, coz me docela mrzi....Ale jinak koupe vazne nelituju...
PepaH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oco1 21. 2. 2008 17:38

já to mám nastavené přímo od O2 a vpohodě.

Jinak to je menu, nastaveni (poslední záložka), telefon -> připojení - přístupové body, tam si to vytvoříš
S7 edge
oco1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PepaH 21. 2. 2008 18:33

Tam to mam uz nejak nastavene, uz jsem si s tim hral, ale stejne to nefaka, no asi se s tim stavim do VF... Diky


//EDIT Tak uz jsem to rozchodil....Ty profily kde se to cele nastavuje jsou na WWW/Profily
PepaH
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků