LG Prada

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod eurino 30. 1. 2008 13:15

Ludia nemal niekto z Vas skusenost, ze nastavil budik a proste mu prestal fungovat ? Mne sa to stalo na prade a vobec netusim preco a cudne je ze tyzden siel a potom tyzden zasa nie a potom zasa siel a teraz zasa nejde , pritom iba nastavim budik a hotofka , neviete co s tym moze byt ?
eurino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tippy 16. 5. 2008 14:10

Ľudia, preboha.... Pradu NIE...

Moja pekná manželka si kúpila Pradu na slovenskej pixmanii. Kedze cena bola slušná pod 10 tisíc objednali sme ju. Pointa: Využili sme právo vrátiť ju počas 7 dní bez udania dovodu. Nabitá pri bežnom úžívaní vydržala cca necelý deň. Hroza. Tak sme ju zabalili a poslali spať. Firma nám ju prikázala poslať do Francúzska, kde majú centrálny sklad. Balík stojí cca 600 Sk. Po skoro 3 týždňoch nám odpísali, že nasleduje 40 dnová doba, kedy sa k nej servis vyjadrí, či nebola poškodená, až potom nám pošlú peniaze spať.
tippy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ..H.A.Z.I.. 22. 5. 2008 08:30

Hej prde pokud jsi již nekoupil. Tak jenn z konce první stránky konstatuji že budeš spokojen. Střídal jsem desítky telefonů než jsem si našel LG (já shine) teď je to něco málo přes rok co ho mám a jsem šťastmej že jsem si ho koupil. Těm ostatním telefonům prostě pořád něco chyělo k dokonalosti!!!
HelloMoto
..H.A.Z.I..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 14. 6. 2008 19:36

Takze,pred chvili jsem si privezl LG PRADA KE850 SILVER a je to fakticky skvela "masinka".

Jo vedeli jste ze LG PRADA ackoliv nema multitouch jako iPhone,pouziva obdobny princip ovladani pomoci dotykove vrstvy?

Jde o to ze dotykova vrstva neni ta plastova membrana/pruhl. folie potazena na skle TFT a reagujici na "stisk"/prohnuti v urcitem miste jako ma vetsina PDA a bohuzel i LG Viewty (je treba prece jen trochu pritlacit).

Stejne jako u iPhone staci u LG PRADA pouhy dotyk a funkce se vykona....proste jen polozite brisko prstu na ikonu ci symbol na displeji a povel se okamzite provede.Displej nereaguje na nic jineho nez prsty/zivou tkan...jakykoliv pokus s dotykovym perem ci jinou veci je zbytecny.
I kdyz je dotykova vstva plast (iPhone ma sklo se SAW vrstou znamou z prumyslovych displeju) jde o vrstvu ted nevim jak bych to nejlepe laicky napsal,elektovodivou? reagujici na tkan ktera vodiva je a pri dotyku prstu se propojio el. obvod (neco podobneho pouzivaly staricke televizory...dva kontakty uvnitr LED a kdyz jste je propojili prepnuli jste kanal)

At je to jak chce,citlivost vrstvy je vynikajici a celkem by me zajimalo o jakou technologii se presne jedna...Google nic nenasell asi jsem to spatne formuloval.

Poprosim administratora/y aby toto tema presunuli do sekce LG,Samsung bud sem a do obecne diskuze psat obecne zkusenosti z pouzivani.

ZDE JSOU FOTKY PRISTROJE :arrow:
Obrázek
Obrázek

Defaultni SEDE tema ktere k PRADe padne jako ulite (Verze black ma zase cerne s bilymi fonty)
Obrázek

MODRE tema ktere je preci jenom hezci
Obrázek

Abych PRADu jen nechvalil...nejake ty nedostatky se samozrejme najdou.Treba jsem si pres USB MAssStorage zkopiroval vse mozne na kartu a PRADA nic nenacetla.Zjistil jsem ze je nutne na pametovce vytvorit stejnou adresarovou strukturu jako v interni 8MB pameti,tedy vytvorit slozky: Documents,Images,Sounds,Videos a Other a do nich odpovidajici obsah umistit...jinak je pristroj nenacte.

Ted uz vs slape jak ma,sice chvili trva nez se nahledy JPEGu vykresli,ale pak se ulozi miniatury do slozky Thumb a jejich dalsi zobrazeni je bleskove.
EDIT:
Ale jen nahledu...nez se pozadovana fotka otevre tak cca. 1-2sek vidite indikator "Nacitam".Tohle ale pricitam ze mam JPEGy v celkem vysoke kvalite a velke.
Tohle ovsem plati pouze v pripade kdyz fotky otevirate postupne z miniatur
Jakmile si je totiz nechate zobrazit fullscreen a listujete mezi nimi neni prodleva ani 0.5sek a to same plati pri prezentaci/slideshov takze SPOKOJENOST
Vec se kterou ale nemohu stale hnout je video...at delam co delam zkonvertovane z PC proste PRADA neprehraje.

Mohl by nekdo zkusenejsi poradit presny format/paramety/datovy tok a nejaky pokud mozno free converter? ja si nevim rady.

Pokud ma nektery z majitelu zajem,vygooglil jsem kod pro vstup do servisniho menu LG PRADA.
Je tam hafo informaci o FW,baterii,ruzne testy a take master reset.

How to check your firmware version:
- Press 2945#*# and PRES Call
- Choose "Model version" in the menu
:arrow:
Nemusim snad pripominat ze veskere testy a upravy v servisnim menu delate na vlastni nebezpeci.
:arrow:
Cheetah007

Odeslat příspěvekod vratu 14. 7. 2008 11:11

Krásnej telefonek :-)
Cheetah007: Poslal jsem ti SZ ;-]

Potřebuji vědět jestli Prada bude reagovat na poklepání umělým nehtem :D :D matka bude mít narozeniny, tak bysme ji koupili Pradu, ale má umělý delší drapáky, bříškem prstu jí to moc nepůjde
Naposledy upravil seterwohipikule dne 14. 7. 2008 14:24, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny, používej edit
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marecek.now 8. 8. 2008 13:48

Stojí prada za koupi? je na tom podobně jako viewty ve funkcích? kromě teda 5mpx, divx...???
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior

Odeslat příspěvekod straka.michal 16. 8. 2008 10:36

Zdravim. Mam pradu dva dny. Kdyz ho zapnu, tak se mi jen ukaze logo prada a nic vic se nedeje. Nesetkal sd s tim nekdo? Mdmuze to byt tim 9e je telefon vybity? Ma sebou jen datovej kabel a na pripojeni telefon nereaguje, ani se nenabiji...
straka.michal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brachy3 2. 11. 2008 21:49

Cav

Tedka jsem si kupil LG Prada. Je to krasavec a zatim funguje hezky. Na jednu vjec sem nevedel prijit, ze jak se prestavuje zvoneni SMS sprav na ine ako dane v tel. tj co jsem ja nahral do telefonu. Alebo to se neda jenom tie 4 a amen ? :( Dik za pomoc.
brachy3
Kolemjdoucí

Předchozí stránka