LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sailor72 14. 9. 2020 16:23

someone01 píše:Mám tam v liště stejné ikonky a používám defaultni tema a launcher co je v telefonu. Jake ikonky budou a nebudou v liste se da v te liste nastavit. Kdyz ji stahnes az uplne dolu tak je vpravo nahore symbol tusticky. Tam se to nastavuje co a kde tam ma byt. Daji se tam pridat i ikonky co tam z vyroby nativne nejsou


Díky, to jsem věděl. Jen jsem si nevšiml, že se dá horní část dá posouvat. O:-)
sailor72
Junior

Odeslat příspěvekod Voci 17. 9. 2020 11:38

Tak nakonec se ukázalo, že zvýšení hlasitosti na sluchátku na maximální možnou úroveň způsobovala aplikace na záznam hovoru. Nedokáže fungovat na a10.
Voci
Junior

Odeslat příspěvekod kufus 21. 9. 2020 20:52

Zdá se mi to, nebo na A10 "svítí" černá barva při aktivním AOD? :(
kufus
Junior

Odeslat příspěvekod strny88 30. 9. 2020 17:54

Ahoj chyba AOD se řešila na XDA fóru. Doporučuji dohledat a porovnat s tvým případem. Na mé LG je AOD na A10 v pořádku, kontrolováno ve tmě. Dle XDA řešeno výměnou za nový bkus. BTW telefon jsem po 2 měsících dnes reklamoval z důvodu netěsnosti zadních zad a mlžení objektivů.
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod h4nz3k_13 1. 10. 2020 07:08

Mě svítí levý horní roh, podle mně jde ale o SW záležitost, zkoušel jsem černý obrázek a displej byl ve tmě úplně černý. Co jsem si všiml, tak když vyndávám telefon z kapsy ve tmě a s vypnutým AOD, tak problikne právě tenhle pravý horní roh, takže bych tipoval něco s ovládáním senzoru přiblížení.
h4nz3k_13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sailor72 1. 10. 2020 08:32

Před upgradem mi svítila jen horní polovina displeje, po upgradu na A10 už svítí celý. :hm AOD tedy jsem vypnul a uvidím co s tím. Jestli to opraví (alespoň částečně) nějaká aktualizace, nebo displej odejde úplně. Do reklamace se mi nechce, protože telefon potřebuju a jiný nemám.
sailor72
Junior

Odeslat příspěvekod strny88 1. 10. 2020 17:27

Tady máš vlákno ohledně chyby AOD.
https://forum.xda-developers.com/lg-g8/ ... e-t4044289

Je to stejný problém?
Na nějaké aktualizace bych se v brzké době asi nespoléhal. Obzvláště, když se to týká mlého procenta telefonů. Já jsem teď na 4 roky starém android telefonu v té době lowendu a je to fakt o ničem. Ale za svoje peníze, které nebyly malé, chci zboží, které odpovídá specifikaci a vlajkové lodi značky.
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sailor72 2. 10. 2020 15:36

Ano, to je ono, jen teď přes celý displej. Taky jsem o tom dost četl, třeba tady se to rozebírá (https://www.android-hilfe.de/forum/lg-g8s-thinq.3554/lg-g8s-aod-problem.927493.html). Ale teď to reklamací stejně řešit nemůžu, musel bych koupit jiný telefon. Uvidím jak to udělám.

Jestli se můžu zeptat, jak jste telefon reklamoval. Přes prodejce, nebo přímo u LG? Já to kupoval u CZC, a zatím jsem reklamoval jen jednu věc a to přes ně.
sailor72
Junior

Odeslat příspěvekod strny88 2. 10. 2020 17:29

Také kupováno u CZC.cz na pobočce ve Znojmě. Reklamováno na pobočce v Turnově. V tvém případě bude reklamace vyřízena na 100% k tvému prospěchu si myslím. ( Ruku do ohně za to samozřejmě nedám) Takže máš velkou výhodu v podobě vrácení peněz, nebo nového přístroje. Jen si dej pozor na poškození, aby servis nesvalil vinu na mechanické poškození. V rodině nebo u kamarádů se určitě nějaký starý android který se válí v šuplíku najde. Na druhou stranu AOD jsem používal vymečně. Zvláštní je, že při černém obrázku nebo wallpaperu se tohle neděje.
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod h4nz3k_13 3. 10. 2020 17:24

Mne by zajimalo jak to muze byt vada displeje, kdyz se to ukazuje jenom pri AOD..?
h4nz3k_13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sailor72 8. 10. 2020 17:00

Nemyslím, že je to jen záležitost softwaru, když samo LG doporučuje reklamaci.

-- 8. 10. 2020 18:06 --

strny88 píše:Také kupováno u CZC.cz na pobočce ve Znojmě. Reklamováno na pobočce v Turnově. V tvém případě bude reklamace vyřízena na 100% k tvému prospěchu si myslím. ( Ruku do ohně za to samozřejmě nedám) Takže máš velkou výhodu v podobě vrácení peněz, nebo nového přístroje. Jen si dej pozor na poškození, aby servis nesvalil vinu na mechanické poškození. V rodině nebo u kamarádů se určitě nějaký starý android který se válí v šuplíku najde. Na druhou stranu AOD jsem používal vymečně. Zvláštní je, že při černém obrázku nebo wallpaperu se tohle neděje.


Tak jsem to taky dal na reklamaci (v Opavě). Jsem zvědavý jak to dopadne, protože CZC už tenhle model neprodává. Dost nerad bych řešil výběr nového telefonu. :hm
sailor72
Junior

Odeslat příspěvekod Slaisik 11. 10. 2020 19:14

Po aktualizaci na Android 10 mi zmizela ikona sms pri zobrazení kontaktu. Ted tam mám jen možnost vytočit číslo a pro odeslaní musím do menu. U AD 9 jsem to tam měl a nevím, jak to tam přidat.
Děkuji za radu
Slaisik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod h4nz3k_13 14. 10. 2020 09:46

Sailor72:
Ono jestli LG nedoporucuje reklamaci jenom kvuli tomu, aby se telefon dostal do servisu na diagnostiku.. Opravdu bych cekal pri HW problemu displeje toto chovani plosne pres system nejenom u AOD. Ale uvidis co ti na to reknou v servise, dej vedet. Jsem v podobne situaci, po dlouhe dobe jsem vybral a koupil telefon a nechce se mi reklamovat ani opravovat - hlavne kvuli vodeodolnosti nechci aby do toho nekdo lezl.

Slaisik:

Neprisel jsem na to jak to tam dostat.
h4nz3k_13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod strny88 15. 10. 2020 19:35

Ad. Ta voděodolnost :D ta by mne zajímala jak jste na tom ostatní. Mé nové G8s s certifikací ip68 a mil-std-810 vydrželo méně, než všechny mé Motoroly s ochranou proti poletí. 2 týdny od odevzdání do CZC a zatím ani zpráva o stavu reklamace.
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod h4nz3k_13 16. 10. 2020 16:05

Tak muze se stat ze mas vadny kus, to se neda nic delat..:) ja zkousel zatim jednou umyt v umyvadle a v pohode, vsechno funguje.
Nema nekdo zkusenosti z rychlejsim vybijenim baterky skrz zapnute BT? Mam sparovane hodinky a prijde mi, ze se rychleji vybiji baterka kdyz jsou mimo dosah...
h4nz3k_13
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků