LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod sailor72 11. 11. 2020 17:25

To strny88.

Tak telefon je doma. Zatím spokojený, na protáhlý tvar jsem si zvykl rychle. Jen budu muset dokoupit kryt na záda, docela to klouže. Takže pokud Vás něco zajímá, ptejte se. :-)
sailor72
Junior

Odeslat příspěvekod h4nz3k_13 17. 11. 2020 18:56

Funguje vám správně Google Pay?
Já mám poslední dobou problémy zaplatit, velmi často se mi zobrazuje hláška pohyb telefonu byl příliš rychlý, i když ho držím na místě. Někdy to po mně chce zapnout NFC i když ho mám zapnuté. Nevím, jestli je to problém mobilu nebo aplikace.
Díky.
h4nz3k_13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Seejey 18. 11. 2020 22:55

Mam LG G8s a po update na Android 10 mi zacali problemy s 4G pripojenim. Aj na volnom priestranste s dostatocnou silou signalu (Telekom siet) mi prestane nacitavat stranku, video, jednoducho cokolvek a v akejkolvek appke. Trva to niekolko sekund az desiatok sekund, kym zase zacne vsetko ist. V 3G (wifi taktiez ok) ide vsetko tak ako ma. Spravil som aj Factory reset, ale bez vysledku. Stretol sa niekto s podobnymi problemami?
Seejey
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 19. 11. 2020 16:42

A víš jistě, že není na vině operátor. Tyhle laggy obvykle způsobují nějaké úpravy na straně sítě.

Bohužel v Česku se s tím nejvícetrápí TMOBILE. :-\
KevinTenSpravnej
Junior

Odeslat příspěvekod kocur.jg 20. 11. 2020 21:43

Seejey

Na sto procent stará SIM karta víc jak 5let a nebo vadná sim karta. Nechej ji vyměnit u sveho operátora za novou
LG G7+
kocur.jg
Junior

Odeslat příspěvekod pepapepapepa 23. 11. 2020 13:49

Dalo by se nějak dostat do telefonu FM Radio?
pepapepapepa
Junior

Odeslat příspěvekod h4nz3k_13 1. 12. 2020 17:01

Dorazila aktualizace V20e, zatim jsem objevil akorat zmenu zabezpeceni k 1.listopadu.
h4nz3k_13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod H4us3 16. 1. 2021 09:31

Zdravím, na telefonu mi přestalo fungovat bezdrátové nabíjení. Původně jsem myslel že je to nabíječkou ( AVACOM HomeRAY S10 ) , kterou jsem reklamoval a dostal novou a zase nic. Je to na reklamaci telefonu nebo to může být ještě něco? Děkuji
H4us3
Kolemjdoucí

Předchozí stránka