LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod hudys 16. 1. 2020 05:46

Tak P30 super na baterii, ale to je díky agresivní správě ukončování aplikací. I když jsem měl vše nastaveno dle XDA a Huafan, tak mi to často ukončovalo Garmin connect. A nakonec jsem opět nebyl spokojen s fotoaparátem a samozřejmě videem, stejně jako na předchozích telefonech řady P co jsem měl. Tak nějak jsem vždy věřil, že teď už to bude opravdu super.
S10e je skvělý telefon, perfektní rozměry na ovládání jen jednou rukou. Fotoaparát a video mnohem lepší než P30. Ale zase ty Cons a to je baterie, tak mizela před očima jen jsem se podíval na telefon. Po dlouhé době jsem musel u nějakého telefonu dobíjet i přes den. A čtečka na boku, tím, že držím telefon v levé ruce, tak to nebylo to pravé ořechové. A stejně nebyla nikdy 100%, ač jsem měl třeba stejný prst naskenovaný 2x.
G8s jsem bral na zkoušku a souběžně jsem si ponechával S10e, výsledek je jasný. Řadu G jsem měl vždy rád už od G2 a kromě 5 a 7 jsem měl všechny. Pouze jsem měl problém u G4 a to ten bootloop, ale deska v záruce a už bez problémů. A zpět k G8s, baterie super. Plně vyhovuje a vždy dám celý pracovní den i s rezervou. Pocitově S855 je nejrychlejší oproti Kirinu a Exynosu. Opravdu skvělé odemykání obličejem, rychlé a přesné a to i v úplné tmě. Vezmu telefon do ruky a jak se na něj podívám, hned se odemkne. Za to odpouštím i ten velký Notch. Žádný problém s připojením wereables ostatních značek a jejich odpojováním. Fotoaparát plně dostačující, fotky ostré a detailní, video super. V manuálním režimu skvělý. Při použití portu GCam jsou fotky jak víno i na automatiku. A samozřejmě skvělý zvuk, jak ze stereo repráků, tak i do sluchátek. Asi jediná nevýhoda a to jsou rozměry, je celkem široký. A přechod z S10e byl znát. Ale při svých 2m výšky nemám dlaně jako holka, takže vůbec žádný limit pro moji osobu.
LG G8s/S Galaxy Watch Active 2–Garmin Venu/Galaxy buds
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod milans74 16. 1. 2020 08:22

Ja som 2 roky používal BlackBerry Passport, tak ťa šírka je pre mňa ešte prijateľná. Ten údaj o správe aplikácií a batérií je pre mňa dôležitý. Dik za info.
milans74
Junior

Odeslat příspěvekod Jarko01 16. 1. 2020 16:20

milans74 píše:1 - Ako je to s aktualizáciami a bezpečnostnými záplatami u LG ? Po akú dobu trvá u nich podpora ?

Mam LG G6+ (model H870DSU, tusim korejska verzia, bol kupovany cez azijsky e-shop, kedze oficialne sa tato verzia v Europe ani nepredavala) a mam v nom aj Cestinu aj Slovencinu, oficialne priamo v ROM, co sa tyka podpory, telefon prisiel s Android 7, dostal aj Android 8 a aktualne ma oficialne Android 9 (u mna verzia V30a, LG uz vydava dalsiu verziu V30b ... vsetko postupne). Takze SW podpora je, len nie je najrychlejsia.

2017 - Android 7
2018 - Android 8
2019 - Android 9

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod martin5555 16. 1. 2020 20:03

ahoj sehnal by nekdo gcam na g8s? :D
lg g8s thinq :)
martin5555
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hudys 16. 1. 2020 23:07

Na A9 používám tuhle https://www.celsoazevedo.com/files/andr ... ngelog777/ Později na A10 je již verze 7.2
LG G8s/S Galaxy Watch Active 2–Garmin Venu/Galaxy buds
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod rauser6 19. 1. 2020 15:33

Pre LG G8s som viacmenej rozhodnuty na 99%. IP68, mil std, SD 855, jack a dobry vystup. Jedine co ma odradzalo bola baterka, ale ako som tu cital cely den vydrzi bez problemov, aj ked mohla mat mrcha asp 3800-4000... Aktualizacie neriesim ako casto, dake sem tam su...

Za tu cenu nezozeniem nic lepsie co ma tieto spomenute veci... S 10e baterka este horsia a S10 cenovo inde... G 9 vyzera ze bude supa aj s vecsou baterkou,len ten zacne na tipujem 800-900 e a tak skoro sa na 500 nedostane , mozno v 3 kvartali...

Moja otazka k LG G 8 s. U nas som ju nasiel najlacnejsiu za 390 e ale nie moc znamy eshop, zname kvoli zaruke cca 430. Tel mi az tak nesuri, pockam este kludne 2 mesiace... Je predpoklad ze padne napr na 350 v serioznom eshope alebo cena uz nema kam klesnut ? Mozno prichod G9 ale zas vyrobne naklady nepustia... Pockali by ste mesiac dva ak to nesuri alebo kupili v menej znamom za 390 ci v serioznejsom za 430 ???
rauser6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jarko01 21. 1. 2020 16:06

Ak telefon neplanujes pouzivat kratko (radovo mesiacea potom predat) tak to neries a vezmi overeny obchod a mas pokoj (s pripadnou reklamaciou). Tych par eur sa rozlozi a strati za tu dobu co ho budes mat.

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod .soul 21. 1. 2020 17:50

Ahoj,

Co se týče aktualizací u LG, tak na 2 a půl roku starý LG V30 mi právě přišla další bezpečnostní záplata, takže tam bych se toho nebál.

Už nechodí měsíčně, jen jednou za 3, nicméně po 2,5 letech je i to dobré. Plus samozřejmě Android 10 (tzn. 2 velké updaty, na 9 a poté na 10). Hard reset jsem neprovedl ani jednou, přesto všechno běží stále v pohodě a i baterka stále drží (již ne jako za mlada, nicméně nijak dramaticky horší není).
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Junior

Odeslat příspěvekod radim 21. 1. 2020 17:58

rauser6 píše:Moja otazka k LG G 8 s. U nas som ju nasiel najlacnejsiu za 390 e ale nie moc znamy eshop, zname kvoli zaruke cca 430. Tel mi az tak nesuri, pockam este kludne 2 mesiace... Je predpoklad ze padne napr na 350 v serioznom eshope alebo cena uz nema kam klesnut ? Mozno prichod G9 ale zas vyrobne naklady nepustia... Pockali by ste mesiac dva ak to nesuri alebo kupili v menej znamom za 390 ci v serioznejsom za 430 ???

Určitě bych počkal, vždycky to má kam klesnout. Jaký máš kurz při nákupu v ČR? Tady se dá koupit kolem 400 € při kurzu 26,50 Kč/€.
radim
Moderátor

Odeslat příspěvekod rauser6 21. 1. 2020 19:36

Pockam mesiac, dva a uvidim... ;)
rauser6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rauser6 22. 1. 2020 12:04

Bestmobil.sk nepoznam ale maju momentalne najnizsiu cenu
LG G8S 385 eur
LG V40 399 eur asi lepsi display ale nizsia baterka

Cize z Ciech kupovat nema zmysel, Vo februari ma prist G9 tak mozno este znizi cenu to uz pockam ak nie kupim G8 aj tak
rauser6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goodpit 23. 1. 2020 13:23

Mam otazku zda funguje funkce Air Motion ?

V menu nastaveni u vyukového programu to reaguje na ruku, ale pak
při pokusu aktivovat air motion , abych ovladsal asociované programy, tak
se objevi jen asi 7sec. zeleno fialový proužek jenž pak zmizí.
Otevirani telefonu rukou to funguje.
goodpit
Kolemjdoucí

Předchozí stránka