LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 9. 2019 21:12

Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 9. 2019 07:59

Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Voci 23. 9. 2019 11:26

Ahoj, uvažuji o koupi G8s, kterým bych chtěl nahradit G6 (hlavně kvůli fotoaparátu který se mi zdá slabší než jsem měl na G4) a chtěl bych se zeptat na několik věcí.
1. Jak vypadají notifikace pokud nechám skrýt výřez v displeji. To už by neměl být problém s nedostatkem místa.
2. Nechá se nastavit domovská obrazovka jako plocha a menu? Nemá rád všechny aplikace hned na hlavní obrazovce.
3. Nevíte jestli nějaký kamenný obchod má telefon k nahlédnutí? Mimo LG Shop. Nepojedu se podívat na telefon do Prahy. :-))

Uvažoval jsem i Xiaomi MI 9 T PRO, ale nechce se mi kupovat Číňana. Nemá ani vodotěsnost a hlavně vyjížděcí čelní kamera je pro mě totální úlet. Hlavně z důvodu nečistot které mám v práci po kapsách. Nechodím zrovna v saku. Zase větší baterie by se mi líbila. Hlavně na geocaching, ale nevím jak je přesná gps. Huawei jsem úplně vyškrtl pro nejistou budoucnost.
Prostě jsem asi trochu zatížený na LG. I po tom co zde několikrát předvedlo. :-))
Za případné odpovědí děkuji.
Voci
Junior

Odeslat příspěvekod kufus 23. 9. 2019 18:50

Ahoj, koupil jsem si ho jako náhradu za G2 a super.
#1 - Pokud skryješ výřez, jen zčerná (případně jak si ho nastavíš), víc notifikací tam nedostaneš. Mě osobně to nijak nepřekáží, používám AOD, kde se toho vleze hodně.
#2 - Ano, dá se to nastavit.
#3 - Tohle netuším a pochybuji, že ho jinde mají. Ale osobně jsem mu dal přednost před S10 a P30Pro, které jsem měl oba doma a nesedly mi. Možná když už jsi zvyklý na LG, tak se toho prostě nezbavíš :D
CPU C2D E4400 @ 2GHz MB GIGABYTE P35 DS3L RAM 2 x 1GB Kingston 800Mhz GK X1950PRO HDD WD2500YS Caviar Corsair VX450W
kufus
Junior

Odeslat příspěvekod kocur.jg 3. 10. 2019 18:08

LG G7+
kocur.jg
Junior

Odeslat příspěvekod balagerCZ 4. 10. 2019 04:49

Ahoj co je tam nového?
balagerCZ
Junior

Odeslat příspěvekod PaulHot 9. 10. 2019 10:47

Koukal jsem a podle pop-upu to je aktualizace zabezpečení Google Security patches a poslední verze GMS. Dokonce koukám, akorát nevím, jestli to je účel nebo nějaký bug, tak mám jiný Chome. Má lištu dole.
PaulHot
Junior

Odeslat příspěvekod kufus 9. 10. 2019 11:52

Aktualizaci mám od pondělí, security patch 1. září, jinak nepozoruju žádné jiné změny.
Co se týče lišty Chromu, tu mám osobně už nějaký čas přemístěnou dolů. Dá se to v Chromu nastavit.
kufus
Junior

Předchozí stránka