LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod jahobova 4. 3. 2019 09:50

Použíívám originál nabíječku...během nabíjení jen kouknu jak se nabíjí.

-- 4. 3. 2019 08:56 --

Používám originál nabíječku. Během nabíjení jen kouknu jak se nabíjí, smáznu maily, nic víc. Dnes jsem ho dala nabíjet v sedm hodin a teď je nabitý na 73%.
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod PatrikDiamond 4. 3. 2019 10:43

To je divné. Mě se nabijí extrémně rychle. Je to jedna z vlastností která se mi na něm líbí.. I kabel a vše je originál který byl přiložen ke G7? Něměnil jsi ho?
PatrikDiamond
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod haens 4. 3. 2019 12:09

Typ nabíjení (rychlé/normální) by měl být napsaný na displeji (ikonka, nápis apod.)

Případně nějaké tipy, jak to řešit, jsou tady:
https://thedroidguy.com/2018/11/how-to-fix-lg-g7-thinq-is-not-fast-charging-1093832
Opus #1 + Heir 10
haens
Junior

Odeslat příspěvekod jahobova 4. 3. 2019 12:24

Na displeji nápis rychlé nabíjení a na 100% se nabil za 2 hodiny 55 minut...s originál nabíječkou. U prodejce dohodnuta výměna, pravděpodobně vada z výroby.
Každopádně děkuji za radu
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 4. 3. 2019 12:40

Měl jsem stejný problém!!!

Zjistil jsem, že používám kabel od Honoru, který je sice oboustranně symetrický, ale je divně zkonstrovaný. Když ho zapojím tak, že vidím spoj rámečku USB nahoru (čumí prostě puntíkama nahoru), nabíjí pomalu. Otočím ho vzhůru nohama puntíkama dolů, tak nabíjí rychle.

Takže bacha, některé levnější kabely umí rychle nabíjet jenom *NĚKDY*! Záleží na otočení.
KevinTenSpravnej
Junior

Odeslat příspěvekod Jarko01 8. 3. 2019 16:09

Da sa na G7 (po nejakych updatoch ktore boli) uz prepinat medzi klasickym a sirokouhlym objektivom pocas natacania videa? Mam G6+ a tam mi to ide bez problemov od zaciatku.

J.
Jarko01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod deglaser 8. 3. 2019 16:32

Jakou bezdrátovou nabíječku používáte mam 3 a ani jedna nevypíná když se G7 nabije.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior

Odeslat příspěvekod jahobova 11. 3. 2019 08:42

KevinTenSpravnej píše:Měl jsem stejný problém!!!

Zjistil jsem, že používám kabel od Honoru, který je sice oboustranně symetrický, ale je divně zkonstrovaný. Když ho zapojím tak, že vidím spoj rámečku USB nahoru (čumí prostě puntíkama nahoru), nabíjí pomalu. Otočím ho vzhůru nohama puntíkama dolů, tak nabíjí rychle.

Takže bacha, některé levnější kabely umí rychle nabíjet jenom *NĚKDY*! Záleží na otočení.

Nad touhle radou jsem mávla rukou. Telefon mi vyměnili. Když se i další telefon nabíjel skoro tři hodiny, vzpomněla jsem si na tuhle radu, otočila kabel a hurá, mobil se nabíjel rychle. Podotýkám, že nabíječka je originál. Děkuji za radu
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod Deawon 18. 3. 2019 13:49

Ten koláč snad vážně dorazí až na poslední chvíli na konci Q1 :(
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod Michana vajicka 69 18. 3. 2019 14:32

V LG jsou tajnůstkáři, ale oproti jiným značkám totálně upravují UX podle GOOGLU, nebo i podle iOS.
Jde to vidět, těším se.

Nějaké ůniky už kolují fernetem. Akorát timing není jasný, jestli březen nebo duben. :shock:

Obrázek Obrázek Obrázek
Nabízím soukromé kurzy, tréninkové školení, instruktážní videa a odborné semináře na téma: "69". Zájemkyně se mohou hlásit do PM. Fotografie (může být i obličeje, ale netrvám na tom) výhodou. Služba je platná pro region ČR a SK. Cena: dohodou.
Michana vajicka 69
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 3. 2019 19:51

Fotoduel LG G7 ThinQ vs. Samsung Galaxy S10e
https://www.mobilenet.cz/clanky/jak-dop ... s10e-37425
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod orgasmic 20. 3. 2019 09:30

Takhle fotí i kdejaká čína, ale co ten zbytek u LG...hnus :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 20. 3. 2019 10:36

Ano, jde vidět, že G7 opravdu umí hezky fotit a ani pro to nepotřebuje předraženou certifikaci někde z USA.
Zdravý úsudek a bystré oko stačí.

Pod 10000 CZK skvělý kauf.
KevinTenSpravnej
Junior

Odeslat příspěvekod dropadred 22. 3. 2019 14:55

Celý ten test je riadna amatérčina, úroveň tretiaka na základke. Ale tak...content do počtu.
Naposledy upravil Loader dne 22. 3. 2019 15:25, celkově upraveno 1
Důvod: Smazána reakce na vulgaritu
Audio-GD R2R-11 > Mr.Speakers Alpha Dog, Audeze LCD-2 Classic; Dragonfly Red > Oriveti Basic
dropadred
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka