LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tazz1 11. 5. 2019 20:46

S nepodporou? Ty jsi vážně mimo. Na V30 mám novější bezpečnostní záplaty jak kolega na S9. To je tak, když se troll tak moc snaží, tak moc chce...až tomu sám věří.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod bufalobil 12. 5. 2019 07:03

Co lžeš ty *****. Ani ty záplaty nechodí jak by měly. Na S9 chodí každý měsíc na rok staré G7 s bídou čtvrtletně . Tedy stejný interval jaký začne teď na mé S7 po 3 letech v provozu. Ale co je podstatné, kde je půl roku slibovaný A9? :D Nikde a nejspíš ani nebude. Tento scénář LG umí perfektně slibovat, mlžit a pak se na to vykašlat. Takže produkty LG nekupovat a když tak jedině za třetinu původní ceny a stejně musíte počítat s tím ,že budete *****í.
Naposledy upravil opasino dne 12. 5. 2019 10:55, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna urážka.
bufalobil
Junior


Odeslat příspěvekod kultus 12. 5. 2019 08:30

Chlapci vy mate radny problem v komunikaci, bezte si je vyresit do manzelske poradny :roll: na samsung chodi BEZPECNOSTNI mesicni zaplaty coz nema se spatnou funkcni strankou telefonu, Planetoide, nic spolecneho. Na moji S7e ted zacnou jak pise kolega chodit uz jen ctvrtletne coz je po 3 letech zivotnosti modelu porad dost vpohode. Na druhou stranu co si budeme povidat, ani samsung neni dokonaly a vydani novych "major update" se kolikrat poradne protahne, zazil jsem to na Note 4, S7e a co jsem tak pozoroval problemy byly i na novejsich modelech (i pozastaveni nebo stazeni updatu). To je proste fakt, tak si tady nemate furt co vycitat :D
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 12. 5. 2019 09:07

planetoid_LV426 píše:Jezis to je vuuul :D

Zaplaty kazdy den fakt vyhra furt instalovat a opravovat neco rozbiteho, LG nema potrebu furt neco latat jak rozbity Samsung a kdyz uz, staci jednou za nejaky mesic pokope.

Nemám ani Samsung a ani LG. Je ale hezký vědět jaký u nás máme odborníky. Fakt lepší jak číst Dikobraz :lol:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 12. 5. 2019 09:55

Bavim se obecne o opravach a bezp. akt.? Jestli ji mas ted nebo za mesic, rozdil? Zadny, jen ***** furt resi nepodstatne hovadiny a co je dulezite jim unika.
Naposledy upravil opasino dne 12. 5. 2019 11:03, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna urážka.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bufalobil 12. 5. 2019 10:40

Jen ***** jako ty zabezpeceni a podporu vyrobce neřeší. Současně ti unikají i další důležité věci ale hlavně že je to levný ***** .
Naposledy upravil opasino dne 12. 5. 2019 11:04, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněny urážky.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 5. 2019 10:43

Neskutecne, jaci jsou uzivatele LG ***** a kam az jsou schopni zajit, jen, aby obhajili totalni nesmysly. Delaji pomalu z mizerne podpory a neupdatu vyhodu. :lol:
Naposledy upravil opasino dne 12. 5. 2019 11:05, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna urážka.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod opasino 12. 5. 2019 11:08

Vážení diskutující, velmi pěkně Vás prosím, zanechte těchto zbytečných dohadů. Velmi nerad bych musel přistoupit k dalším zásahům moderátora, aby se zde situace opět uklidnila a vše se vrátilo k tématu LG G7 ThinQ. Děkuji.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mila001 12. 5. 2019 22:28

Je mi záhadou proč sem chodí šašci,co nikdy LG neměli,ale chtěli by jiným radit,že si ho nemají kupovat,protože jim se zrovna nelíbí.
mila001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michana vajicka 69 13. 5. 2019 08:11

Vyměnil jsem G6 za G7 nepřijde mi to nějak horší.

Nějak současné hatery nechápu.
Když juknu na ENG evidenci SW updatů, tak od ČERVNA do KVĚTNA bylo 6 (v Koreji 7) SW updatů. To dělá přesně jeden za 60 dní. A doporučovaná četnost SW updatů Googlem je právě 60 dní. Pixel jediný 30 dní.


V čem mám mít problém?
Servis nepotřebuju. Dokud mi G7 funguje a Vodafone má shop na každém rohu, mám se kam obracet. :hm
Nabízím soukromé kurzy, tréninkové školení, instruktážní videa a odborné semináře na téma: "69". Zájemkyně se mohou hlásit do PM. Fotografie (může být i obličeje, ale netrvám na tom) výhodou. Služba je platná pro region ČR a SK. Cena: dohodou.
Michana vajicka 69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 13. 5. 2019 09:27

Opasino příjdeš si jako objektivní moderátor? Dva největší Samsung exoti už spamují i ve vedlejším vlákně o G8. Předpokládám, že to je u tebe v pořádku, zatímco jiným příspěvky mažeš a skrýváš. Budeš s tím něco dělat?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 13. 5. 2019 10:35

Mě Opasino přijde jako objektivní moderátor. Pokud bys měl problém s některým z moderátorů nebo uživatelů, napiš mi soukromou zprávu a probereme to (i možná řešení).

Díky, L
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bufalobil 13. 5. 2019 10:45

Tazz1 : se nerozbreč balíku :)
Tak jsem si ten zázrak poměru cena výkon zakoupil k otestování . První dojmy. Fotky v interiéru fakt špatný,pomalé zaostřování, fotky často rozmazané.Práskal jsem to na automatiku. 4 roky stará S7 je lepší o S9 ani nemluvím.Venku fotky za světla ok. Širokáč je fajn. Displej hezky svítí na slunci, ve tmě je to o dost horší automatika mi to posílá na minimum a fakt nevidím musím jas přidat.To mi vadí, že to musím štelovat. Na S7 je to jinak musím na minimu ve tmě pouštět filtr modrého světla ,aby mi to netahalo oči i na minimu to svítí furt dost abych v pohodě viděl. To mi nevadí filtr zapnu, vypnu nic nešteluju. Baterka je úplně ok. Naprosto srovnatelné s S9 možná dokonce o chlup lepší výdrž. AOD mám puštěný celý den. Přes noc od 22 do 7 šla baterka o 6% dolu. To je v podstatě stejně jako S9. Jsem překvapen myslel jsem že to bude víc. Odemykání ve tmě obličejem se nechytá S9 je lepší (možná díky tomu že má sken duhovky). Uvidím, možná ho nechám mladýmu, ten ho stejně rozmlátí dřív než chcípne deska nebo něco jiného.Nebo do 14 dnů vrátím. Koupil jsem v Alze za 8,5 S9 by ted byla za 12,5. Pořád mi to přijde jako lépe investované peníze za rok S9 prodáte za 8, G7 je podle mě za rok neprodejná.
bufalobil
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků