LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kocur.jg 29. 5. 2019 16:17

Nějak mi to nechybí že ještě nemám Android 9. Vždyť ten telefon funguje bezvadně. S výdrží jsem kupodivu spokojen, jak jsem telefon kupoval počítal jsem, že bude menší.
LG G7+
kocur.jg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 5. 2019 16:23

Jj, lepsi zabezpeceni, vykonost celeho OS je vlastne k nicemu. Tak proc treba nezustat u Android 4.4, taky funguje bezvadne. Aneb jak si omluvit neschopnost a nulovou podporu LG.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kocur.jg 29. 5. 2019 16:54

No nulová není zas to tak nepřeháněj
https://lg-firmwares.com/lg-lmg710em-fi ... =firmwares
za poslední rok updaty byly (B,F,K,P,Q,S) a brzo bude T
LG G7+
kocur.jg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 5. 2019 17:02

To je sakra slabota..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kocur.jg 29. 5. 2019 17:15

Ale není to nula a s Androidem 4.4 to do prodeje nešlo, ale s 8 který zrovna byl na trhu.
LG G7+
kocur.jg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 29. 5. 2019 17:24

Ve finale skoro ano, logicky, ze nula bylo nadnesene. Drobky v podobe tak mála bezp. updatu bez hlavni aktualizace na A9 je opravdu totalní bída.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kocur.jg 29. 5. 2019 17:50

Možna zaleží jak se to vezme 2 250 000 000 android zařízení ale aktualizaci na A9 nemá. A to je asi celkem blbé ne ? Proč tohle google neřeší ? Asi to nevadí ?
LG G7+
kocur.jg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawon 30. 5. 2019 07:04

Tak od A9 očekávám hlavně lepší výkon, výdrž + vylepšení fotoaparátu. Kdyby vyšla 9 v lednu 2019, tak jako v Korei to bych pochopil, ale proč je rozdíl mezi Koreou a zbytkem světa už přes 4měsíce? Kdyby LG na začátku vždy nepřepálila cenu, přidala marketing + podporu starších modelů, tak by se to do budoucna jistě vyplatilo. Já jako majitel G4 jsem se i přes neexistující reklamu rozhodl, že si pořídím G7 a v celé Praze jsem našel vystavený pouze jeden kus a to ještě černý. Pokud LG dokáže téměř odradit již jejich zákazníka, tak jak chce nalákat ty nové?
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod kocur.jg 3. 6. 2019 16:51

No ja koupil v zahraničí. Jinak souhlas, většina kamenných obchodů tento model vystavený nemá člověk si jej nikde neosahá a většina obchodů ani LG jako značku neprodává. LG na reklamu kašle a proto to tak taky vypadá asi jsme pro ně nezajímavý trh. Na druhou stranu je ta mobilní divize neživí prodávají hromady ostatních spotřebičů, tak se ani nedivím že je upadající mobilní divize nezajímá nikdy nebyla hlavním zdrojem jejich zisků.
LG G7+
kocur.jg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubicek 3. 6. 2019 19:28

Nevím co na postoji firmy LG směrem k Česku nechápete ...
Počty obyvatel:
Česko 10 505 445
Francie 65 436 552
Itálie 59 433 744
Německo 80 333 700
Polsko 38 511 824
Jižní Korea 51 470 000

Naprosto pochopitelné. Nějaké mini východní státy má u zadele. Potenciálních zákazníků ??? Nula od nuly pojde.
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawon 3. 6. 2019 19:49

Ano to zni logicky. Proto reklamu ani vystavene modely v kazdem elektru od jinych firem jako Samsung ci Huawei nikde nevidim. Nebo dokonce v televizi. Me by zajimalo kdo si G7 ci G8 koupil z tech co nikdy G nemeli. Hodne malo.
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 4. 6. 2019 06:47

Lubicek píše:Nevím co na postoji firmy LG směrem k Česku nechápete ...
Počty obyvatel:
Česko 10 505 445
Francie 65 436 552
Itálie 59 433 744
Německo 80 333 700
Polsko 38 511 824
Jižní Korea 51 470 000

Naprosto pochopitelné. Nějaké mini východní státy má u zadele. Potenciálních zákazníků ??? Nula od nuly pojde.

To je ale dosti zavádějící názor. S tímhle uvažováním by u nás nemusel prodávat nikdo, na co by se třeba Apple nebo Samsung otravovali s takovou malou zemičkou? :!: :roll:
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lubicek 4. 6. 2019 06:51

Tak znovu ... pro firmu LG není trh východní evropy zajímavý. Naopak pro Samsung a Huawei jsme trh s dostatečnou silou .
Nechápu co je na tom divného, vždyť stejně to funguje v ostatních oblastech průmyslu, obchodu.
Škoda auto má masivní reklamu v německu, polsku, dokonce i v rusku. Takovou reklamu nemá třeba v litvě nebo v severní koreii.
Pamatuji si když v TV byla každá druhá reklama HTC a teď ? NIC, prostě normální stav a vzhledem k tomu jak jde LG s mobilní divizí do kopru se tomu nemůžeš divit.
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawon 4. 6. 2019 08:01

Důvod proč se v Evropě LG nesnaží není o trhu, ale o jejich dlouhodobé neschopnosti. Jinak už vidím Kima jak jede v Superbu. Max. kdyby měl kulomet + většina obyvatel si na Fabii určitě v klidu našetří.

Jinak G7 zatím spokojenost. Jedině ta podpora mě mrzí (výdrž, výkon a hlavně foťák)
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 4. 6. 2019 08:14

Můj komentář nebyl mířen přímo proti LG, to co jsem napsal lze aplikovat ne všechny firmy.
LG se ale v evropě snaží, vždyť se stačí koukat na německou ligu, tam je reklama na LG všude.
LG kašle na východní, chudou evropu.
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků