LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod luisman 17. 6. 2019 14:52

nevim jestli pomohlo pripojení k LG bridge, ale update je u mě dostupný OTA. DEC distro
luisman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 17. 6. 2019 16:50

Za sebe zatím hodnotím kladně, odezva i reakce přístroje se zlepšily, pozoruji i zlepšení výdrže baterie. Nicméně po vizuální i funkční stránce prakticky stejné.
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Deawon 17. 6. 2019 17:46

A co foťák?
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod dropadred 18. 6. 2019 10:42

Včera mi už našlo update po manuálnom vyhľadaní z nastavení. Hodnotím to zatiaľ ako Carismatico, systém je svižnejší, odomykanie odtlačkom je rýchlejšie, animácie nezaváhajú (zatiaľ). Páči sa mi, že nejako vyriešili škálovanie - ja používam cez dev nastavenia škálovanie 598 (default je myslím 411) a na A8 bol problém, že mi všetky okná prechádzali cez spodok výrezu, tak to vyzeralo oničom, teraz to už očividne fixli a za spodok výrezu sa nedostane žiadne okno.

Inak, Deawon, foťák som narýchlo skúsil, stále podpriemer. Stále platí, že ťahať Gcam, sú aj nejaké nové bety ale mne nevoňajú, stále som verný
https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera ... 8_V2a+.apk
https://forum.xda-developers.com/lg-g7- ... q-t3855081
a stále ide fajne, potrebné je len zapnúť prepínanie medzi kamerami, fix bufferu a zapnutie Savitar knižnice.
Audio-GD R2R-11 > Mr.Speakers Alpha Dog, Audeze LCD-2 Classic; Dragonfly Red > Oriveti Basic
dropadred
Junior

Odeslat příspěvekod dropadred 31. 7. 2019 17:06

A znovu hlúpe bugy:
- ak mám notifikáciu ale appku s notifikáciou otvorím a vlastne pozriem to, čo mi oznamuje ale ikonka z lišty nezmizne a keď notifikačnú lištu stiahnem dole, tak upozornenie hneď zmizne
- od upgradeu na A9 sa mi zase trikrát prejavilo to preblikovanie s následným reštartom
- po každom reštarte mi Dumb Doctor reportuje appky ako Blokada, Navigation Gestures a Weather, že žerú baterku a aj napriek tomu, že sú tieto appky vo výnimkách pre šetrenie batérie.

Aspoń, že mi stará gcam appka stále funguje...
Audio-GD R2R-11 > Mr.Speakers Alpha Dog, Audeze LCD-2 Classic; Dragonfly Red > Oriveti Basic
dropadred
Junior

Odeslat příspěvekod jahobova 6. 8. 2019 08:04

Po včerejší aktualizaci softwaru se mi sami mažou zprávy na whatsappu. Zpráva přijde a okamžitě zmizí a objeví se :Tato zpráva byla odstraněna. Nevíte co s tím?
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 6. 8. 2019 10:47

Přeinstalace aplikace nepomohla?
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod kocur.jg 9. 8. 2019 16:05

Ja taky problem s Whatsapp, nejde vypnout oznamení zprav zvukem, ať dělám co dělám vždy to udělá zvuk i když jej vypnu. Zvuk vypnutý v aplikaci, a v oznameních se vždy po vypnutí opět zapne. Řeším to tak že jsem vypnul zvuky pro upozornění ale je to řešení na prd.
LG G7+
kocur.jg
Junior

Odeslat příspěvekod kocur.jg 22. 8. 2019 12:53

Nějak jsem si všiml že se objevila dalši aktualizace 19.8. Už má někdo nainstalovano ?
LG G7+
kocur.jg
Junior

Odeslat příspěvekod balagerCZ 22. 8. 2019 17:55

jo ja mam, asi jen záplaty k 1.7.2019
balagerCZ
Junior

Odeslat příspěvekod balagerCZ 8. 9. 2019 21:58

Cus se mi objevil problém a nevím jestli třeba taky nemáte. Po zamknuti telefonu ho nejde otevřít otiskem, probudit poklepáním, lze jen vypínací tlačítkem a to ještě na dvakrát. Navíc nejde ani always on... Zkusil bych hoj znova přehrát no ale nevím...
balagerCZ
Junior

Předchozí stránka