LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jahobova 12. 6. 2019 07:53

Mám G7 z alzy a aktualizace mi přišla včera
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod balagerCZ 12. 6. 2019 14:15

nechápu proc to nevydali pro vsechny...tohle je fakt na hlavu a take jen čekám...
balagerCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 12. 6. 2019 14:20

Hlavně po tom, jak pozdě Pie vydávají by si měli dát záležet v rychlosti. Chápu, že aktualizace chodí ve vlnách, ale je rozdíl když LG uvolňuje Pie pro pár tisíců a když uvolňuje Huawei pro miliony kusů. To budeme rádi, když se dočkáme do července.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kocur.jg 12. 6. 2019 17:30

Vichor
Jsi měl rovnou napsat že přibylo ovládání gesty na spodních tlačitkach.

Obrázek

Jsem to Flashnul tim FRA firmvarem ale zatim z te A9 nadšený nejsem. U whatsappu mi nejde nastavit oznamení zprav bez zvuku ať dělam co dělam vždy se ten zvuk zase zapne. A stišit všechna oznamení není řešení.
LG G7+
kocur.jg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrSMS 13. 6. 2019 21:15

Ahoj všem, technická otázka. Dnes se mi aktualizoval telefon na A9 (z Alzy, HUN). Na první pohled jsem nepřišel na žádnou změnu, kromě jediné. V levém horním rohu jsem měl vždy vedle hodin ikonku, které se nedalo zbavit, kde byl přehled běžících aplikací na pozadí (většinou tam byl LG Health, Safe Family...). Tuším to byla taková kostička s "grafem". No a ta je pryč. Ví někdo, jak by se dala vrátit? Jde mi o to, že jsem tam viděl i aplikaci od auta (My Citroen), která se přes tuto ikonku dala vypnout na dvě kliknutí. A že to potřebuje každý den... :-( Teď mi nezbývá, než lézt do nastavení >aplikace > vyhledat ji >vynutit ukončení... Předem díky za jakýkoliv tip. P.
PetrSMS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 16. 6. 2019 18:48

Tak hlásím, že jsem se již dočkal i já s DEC distribucí. Nicméně telefon sám mi aktualizací nenabízí, musím jej připojit přes LG Bridge a tam už mi jej nabízí, velikost balíčku 3,2 GB.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawon 17. 6. 2019 07:44

OTA nic a LG Bridge to jde. Alza DEC. Už to tam tlačím. Snad to nebude posun k horšímu
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod luisman 17. 6. 2019 13:52

nevim jestli pomohlo pripojení k LG bridge, ale update je u mě dostupný OTA. DEC distro
luisman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 17. 6. 2019 15:50

Za sebe zatím hodnotím kladně, odezva i reakce přístroje se zlepšily, pozoruji i zlepšení výdrže baterie. Nicméně po vizuální i funkční stránce prakticky stejné.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawon 17. 6. 2019 16:46

A co foťák?
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod dropadred 18. 6. 2019 09:42

Včera mi už našlo update po manuálnom vyhľadaní z nastavení. Hodnotím to zatiaľ ako Carismatico, systém je svižnejší, odomykanie odtlačkom je rýchlejšie, animácie nezaváhajú (zatiaľ). Páči sa mi, že nejako vyriešili škálovanie - ja používam cez dev nastavenia škálovanie 598 (default je myslím 411) a na A8 bol problém, že mi všetky okná prechádzali cez spodok výrezu, tak to vyzeralo oničom, teraz to už očividne fixli a za spodok výrezu sa nedostane žiadne okno.

Inak, Deawon, foťák som narýchlo skúsil, stále podpriemer. Stále platí, že ťahať Gcam, sú aj nejaké nové bety ale mne nevoňajú, stále som verný
https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera ... 8_V2a+.apk
https://forum.xda-developers.com/lg-g7- ... q-t3855081
a stále ide fajne, potrebné je len zapnúť prepínanie medzi kamerami, fix bufferu a zapnutie Savitar knižnice.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 31. 7. 2019 16:06

A znovu hlúpe bugy:
- ak mám notifikáciu ale appku s notifikáciou otvorím a vlastne pozriem to, čo mi oznamuje ale ikonka z lišty nezmizne a keď notifikačnú lištu stiahnem dole, tak upozornenie hneď zmizne
- od upgradeu na A9 sa mi zase trikrát prejavilo to preblikovanie s následným reštartom
- po každom reštarte mi Dumb Doctor reportuje appky ako Blokada, Navigation Gestures a Weather, že žerú baterku a aj napriek tomu, že sú tieto appky vo výnimkách pre šetrenie batérie.

Aspoń, že mi stará gcam appka stále funguje...
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jahobova 6. 8. 2019 07:04

Po včerejší aktualizaci softwaru se mi sami mažou zprávy na whatsappu. Zpráva přijde a okamžitě zmizí a objeví se :Tato zpráva byla odstraněna. Nevíte co s tím?
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 6. 8. 2019 09:47

Přeinstalace aplikace nepomohla?
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod kocur.jg 9. 8. 2019 15:05

Ja taky problem s Whatsapp, nejde vypnout oznamení zprav zvukem, ať dělám co dělám vždy to udělá zvuk i když jej vypnu. Zvuk vypnutý v aplikaci, a v oznameních se vždy po vypnutí opět zapne. Řeším to tak že jsem vypnul zvuky pro upozornění ale je to řešení na prd.
LG G7+
kocur.jg
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků