LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Brůča1 11. 6. 2019 15:00

Taky mi dnes vyskočila aktualizace na A9.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 11. 6. 2019 15:42

To je paradox, že i distribuce od operátora má dřívější aktualizaci. Má tady někdo zařízení z Alzy? DEC region a dostal už Pie?
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod kocur.jg 11. 6. 2019 16:04

Vichor

Jak to myslíš že přibyla možnost změnit spodní tlačítka ? Vždyť ty šly změnit vždy i u A8.

Obrázek
toto je screen z Android 8

DEC region ještě neni.

Ale koukam že dnes dotalo aktualizaci více regionů (G710EM20b_00_OPEN_EU_OP_0508.kdz)
FRA - Francie
IBR - nepopsano
ITC - nepopsano
NEU - severní Evropa
POC - nepopsano
Naposledy upravil kocur.jg dne 11. 6. 2019 16:19, celkově upraveno 1
LG G7+
kocur.jg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 11. 6. 2019 16:07

no proste novinky k nezaplaceni...tohle umela uz G2ka pred X lety :)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 11. 6. 2019 16:28

Jak vidím, tak LG uvolňuje vlny aktualizací v úterý. Viz minulý týden, ale zrovna DEC pokud se nepletu, snad zahrnuje Německo a jiné velké země. Kdybych měl region Estonska či nějaký jiný, málo významný region, tak chápu...
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod kocur.jg 11. 6. 2019 16:42

Zajímá mne jestli se u někoho objevily nějaké problémy po aktualizaci na A9.
LG G7+
kocur.jg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vichor 11. 6. 2019 20:00

Středové multifunkční tlačítko + tlačítko zpět
Přílohy
Capture+_2019-06-11-19-54-46~2.png
Vichor
Junior

Odeslat příspěvekod Deawon 12. 6. 2019 08:08

Já mám G7 z alzy, takže asi DEC :( takže si ještě počkám
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod jahobova 12. 6. 2019 08:53

Mám G7 z alzy a aktualizace mi přišla včera
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod balagerCZ 12. 6. 2019 15:15

nechápu proc to nevydali pro vsechny...tohle je fakt na hlavu a take jen čekám...
balagerCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 12. 6. 2019 15:20

Hlavně po tom, jak pozdě Pie vydávají by si měli dát záležet v rychlosti. Chápu, že aktualizace chodí ve vlnách, ale je rozdíl když LG uvolňuje Pie pro pár tisíců a když uvolňuje Huawei pro miliony kusů. To budeme rádi, když se dočkáme do července.
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod kocur.jg 12. 6. 2019 18:30

Vichor
Jsi měl rovnou napsat že přibylo ovládání gesty na spodních tlačitkach.

Obrázek

Jsem to Flashnul tim FRA firmvarem ale zatim z te A9 nadšený nejsem. U whatsappu mi nejde nastavit oznamení zprav bez zvuku ať dělam co dělam vždy se ten zvuk zase zapne. A stišit všechna oznamení není řešení.
LG G7+
kocur.jg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrSMS 13. 6. 2019 22:15

Ahoj všem, technická otázka. Dnes se mi aktualizoval telefon na A9 (z Alzy, HUN). Na první pohled jsem nepřišel na žádnou změnu, kromě jediné. V levém horním rohu jsem měl vždy vedle hodin ikonku, které se nedalo zbavit, kde byl přehled běžících aplikací na pozadí (většinou tam byl LG Health, Safe Family...). Tuším to byla taková kostička s "grafem". No a ta je pryč. Ví někdo, jak by se dala vrátit? Jde mi o to, že jsem tam viděl i aplikaci od auta (My Citroen), která se přes tuto ikonku dala vypnout na dvě kliknutí. A že to potřebuje každý den... :-( Teď mi nezbývá, než lézt do nastavení >aplikace > vyhledat ji >vynutit ukončení... Předem díky za jakýkoliv tip. P.
PetrSMS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 16. 6. 2019 19:48

Tak hlásím, že jsem se již dočkal i já s DEC distribucí. Nicméně telefon sám mi aktualizací nenabízí, musím jej připojit přes LG Bridge a tam už mi jej nabízí, velikost balíčku 3,2 GB.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Deawon 17. 6. 2019 08:44

OTA nic a LG Bridge to jde. Alza DEC. Už to tam tlačím. Snad to nebude posun k horšímu
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum
Deawon
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka