LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Katikakus 25. 5. 2019 16:39

Tazz1, ja pochopitelne nemluvim pouze o tomto foru. Proboha, vzpamatuj se. Takovou snusku nesmyslu jsem tady uz dlouho necetl. Sebeklam a popirani reality, ktere tu predvadis uz hranici s mentalnim postizenim.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 25. 5. 2019 17:07

Tazz1 píše:Ono stačí jen telefon nedržet tam, kde ke logicky anténa. Případně v místech se slabým signálem změnit úchop.

No to snad nemyslíš vážně, to je tedy argument hódně mimo.
Stěžuješ si ve svých příspěvcích na Jirku, ale přitom jsi to samý co on s jeho WP, WM, tel. Lumia a teď asi i Samsungem. Přestaňte s tím nesmyslným dohadováním.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tazz1 25. 5. 2019 17:51

@Opasino já s tím nezačal a ani nelezu neustále někam, kde bych házel špínu. Zkus se nad tímhle trochu zamyslet.

-- 25. 5. 2019 17:52 --

@takykaktus máš s tím problém? Pak máš sám mentální postižení. Čemu by odpovídal i ten tvůj projev. Takže to zkus příště slušně.

-- 25. 5. 2019 17:58 --

Jen se nestačím divit, jak je problém, že na vláknu o LG může být někdo s LG telefonem spokojený. To je troufalost co? Nemělo by to být vlákno pro vlastníky těchto telefonů? A ne pro ty, co mají potřebu si ventilovat své zkažené dětství?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 25. 5. 2019 17:58

Sice to asi nebylo na mě, ale Lumia 920 byl perfektní mobil. Určitě by WP hromadě uživatelů stačilo, ale už je to pryč... Problém byl aplikace. Ale nový androidy taky nejsou špatný.
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 25. 5. 2019 18:06

LG 6 nemám a neznám,ale vím že zkušenosti,že občas vinit telefon za špatného signálu občas není na místě.Kdysi jsem používal magneticky kabel(koncovka byla trvale v USB a megnetem se kabel připojil)Trvalo mi nějakou dobu testování,resetování telefonu,než sem nakonec zjistil,že koncovka tlumí cca 20% signalu.A dělají to občas i některé obaly. Jen pro případ.
Kitt2002
Junior


Odeslat příspěvekod jirka mz 25. 5. 2019 18:58

Kitt2002> Možný je všechno, ale magnet nepoužívám, a obal mám silikonový průhledný Nillkin, to samý ochraný sklo, tak tam snad potíž nebude.

planetoid_LV426> ten Samsung máš co zač?
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 25. 5. 2019 19:44

jirka mz píše:Sice to asi nebylo na mě, ale Lumia 920 byl perfektní mobil. Určitě by WP hromadě uživatelů stačilo, ale už je to pryč... Problém byl aplikace. Ale nový androidy taky nejsou špatný.

Ne, to opravdu nebylo na tebe. Jen jsem tím chtěl netaktně druhého Jirku upozornit, že hádat se nemá smysl. Bohužel zaujatost pro LG některým uživatelům nedá nereagovat, ale to je stejné nejen v tomto vláknu.
Jinak opravdu tvůj problém vyřeší pouze změna, buď telefonu, nebo operátora.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod TomKP 25. 5. 2019 20:06

Nejsem sice schopen exaktně změřit kvalitu signálu, ale bydlím v opravdu špatně pokrytém místě. Poměrně čerstvě jsem přešel z Lumie 735 na G7 a nekvalita je úplně stejná, možná je G7 o něco lepší. Méně mi vypadávají hovory a ty jsou o něco kvalitnější. Počítám, že anténu bude mít podobnou jako G6. Řešením je pořízení zesilovače signálu z DX za cca 600, takže žádný velký problém.
TomKP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tazz1 25. 5. 2019 20:29

@Opasino a bude se ta "zaujatost" proti LG na LG vlákně nějak řešit? Třeba, že budou mít přístup jen majitelé LG? Člověk si chce pokecat o svém telefonu a skoro ani nemá šanci. Tvrdíš, že se tady dohadujeme, ale opět, uvědom si KDE se dohadujeme a proč. Chodí snad někdo z nás na jiná vlákna se tam navážet? Buď tedy toto vlákno zrušte nebo to nějak ŘEŠTE!
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod jirka mz 25. 5. 2019 21:07

Tak jasně, pořídit zesilovač je taky možnost, ale to řeší problém jen doma. Ono i teď v roce 2019 je hodně míst s bídným signálem.
G6 půjde brzo do světa... (kdyby někdo chtěl, tak sz-)
jirka mz
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 25. 5. 2019 21:28

Ale k věci, ty sám nejlépe víš, jak to bylo se signálem na jiných telefonech, než je LG G6. Proto si musíš udělat celkový úsudek sám. Každopádně jestli telefony předtím fungovaly alespoň v rámci možností na tvé podmínky, tak to prostě je tvým současným G6, i když spousta zastánců tvrdí opak.

Tazz1 píše:Třeba, že budou mít přístup jen majitelé LG?

Toto je svobodné fórum, ne uzavřená skupina, takto to nelze řešit.
Naposledy upravil opasino dne 26. 5. 2019 13:26, celkově upraveno 1
Důvod: Následná diskuze byla z důvodu neúnosnosti redukováno. A prosím zpět ke G6.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rakepka 1. 6. 2019 15:04

Jak vám poslední dny funguje na G6 Seznam.cz?
Mám LG G6, Android 8, používám Chrome a před pár dny mi zničehonic začal zlobit Seznam.cz
Vůbec se mi nechce zobrazit verze pro mobil, resp. na vteřinu se načte a hned úplně zmizí a zůstane jen prázdná bílá stránka. Pokud přepnu v nastavení z verze pro mobil na "Stránky pro počítač" tak Seznam jde, ale ani zde se nejde přihlásit na mail. Vše ostatní funguje normálně. Mazal jsem historii, vypnul, zapnul mobil...Je jedno, zda je WIFI nebo Data.
Před týdnem jsem volal podporu Seznamu, zeptali se mě jakou mám verzi Androidu...že o nějakých technických problémem po poslední aktualizaci ví a snad technici řeší. Je to týden a pořád to nefunguje...
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod haens 2. 6. 2019 04:35

u mě žádný problém, na stránky se dostanu
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 2. 6. 2019 06:32

Já vše ok, telefon mám přesně rok a za tu dobu vše absolutně ok. Jako já nevím za mě to byla top koupě, telefon už toho zažil moc, podíval se na 3 kontinenty a pořád jak nový, šlape jak hodinky.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků