LG G6 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod rakepka 24. 1. 2020 16:05

Jak dlouho vám vydržela originál baterka?
Nevím, zda se nezačíná loučit. Mám 25 měsíců a dnes mi telefon zničeho nic hodil nějakou hlášku o baterce a vypnul se (chvíli před tím baterka ukazovala cca 50%). Dal jsem mobil na nabíječku a zatím vypadá, že jede. Tak uvidím.
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod Jarko01 24. 1. 2020 16:23

Baterka v mojom G6+ ma necele 3 roky a uz je citit, ze nevydrzi to, co kedysi. Pri nizkej kapacite a foteni/natacani vonku v zime sa uz dokonca zacina vypinat telefon (predtym to nerobilo aj ked som hodinu fotil pri -10°C).

AccuBattery Pro
Battery health 90%
Estimated capacity 2954 mAh
Designed capacity 3300 mAh
Based on 50 charging sessions.

Podobne spravanie registrovali aj dalsi majitelia G6 a uz po kratsej dobe. Nabijam hlavne cez QucikCharge 3.0 nabijacku doma aj v aute (povodna v baleni je len QuickCharge 2.0).

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod Bcikae 3. 5. 2020 23:37

Nevěděl by prosím někdo, jaká je max. kapacita sdhc karty? Někde jsem četl kdysi 256GB, ale nejsem si už jistý.
Díky
Bcikae
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 5. 2020 06:03

Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 30. 5. 2020 00:44

tak moj G6 dualsim sa po vyse 2 a pol roku pyta na vymenu ... staci sebemensie zahriatie (bezne pouzivanie, telefon vytiahnuty z kapsy...) a snimac odtlackov prsta nefunguje

kedze snimac nie je k telefonu pripojeny, ale komunikuje len za pomoci kontaktu pinov, myslel som, ci v tom nema prsty nafuknuta baterka ... na zadnom kryte ale nepozorujem ziadnu preliacinu...

po skusenostiach s G4 (za ktory som nastastie dostal spat plnu palbu) a G6 uz LG nikdy viac ...
neodladeny software, podpora takmer nulova, a vzdy sa tam najde aj nejaka hardwarova chyba ... problem je, ze netusim, cim ho mam nahradit - opat v tej istej cenovej relacii (+-10k)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone Xs Max 64GB - Silver | Lenovo ThinkPad T430s | Apple Mac mini Server (Late 2012)
Mr.Bombastic
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 30. 5. 2020 07:40

Mr.Bombastic: bratrovi po roce na G4 i G5 odešla deska. Katastrofa ty founy.
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 5. 2020 10:54

Mr.Bombastic: Kámoš měl LG G4 a za 3 roky odešla baterka a pak se nějak začal totál s e k a t a R.I.P
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Huawei P40 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
Místní informátor

Odeslat příspěvekod panrt 30. 5. 2020 18:34

Zvláštní, G4 u nás v Rodině jede od doby co vyšel do dnes a bez problémů.
panrt
LG Maniak

Odeslat příspěvekod Jarko01 30. 5. 2020 18:43

Ze odchadzali vo velkom modely V10, G4 a Nexus 5x je znama vec, maju spolocneho vinnika menom Snapdragon 808.

Mne skor pride zvlastne, ze odisla G5. Ta uz mala Snapdragon 820. Kazdopadne u mna model H870DSU ma uz 3 roky a okrem slabsej baterie je to telefon na vybornu. A to dostava obcas poriadne zabrat.

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 30. 5. 2020 20:29

Mel jsem G3 i G4, obe katastrofa, podpora temer nulova, nastesti se odporoucely v zaruce. U me LG skoncilo jiz davno a nesmi mi do baraku. Lide s podobnou zkusenosti je mraky.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 30. 5. 2020 21:17

Tady se zase sešlo hloupých hejtrů. Někteří i opakovaně. S telefony řady G a nyní i V jen dobré zkušenosti. Dobrá podpora, aktualizace srovnatelné s jinými značkami.
U některých je to již obsese a to navíc ještě evidentně dávná, která se jich drží do současnosti.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod mila001 30. 5. 2020 21:56

Řada V si u mě vede na výbornou, tak, že není zatím důvod měnit, za něco jiného.
mila001
Junior

Odeslat příspěvekod honza_43 30. 5. 2020 23:50

Mr.Bombastic píše:tak moj G6 dualsim sa po vyse 2 a pol roku pyta na vymenu ... staci sebemensie zahriatie (bezne pouzivanie, telefon vytiahnuty z kapsy...) a snimac odtlackov prsta nefunguje
kedze snimac nie je k telefonu pripojeny, ale komunikuje len za pomoci kontaktu pinov, myslel som, ci v tom nema prsty nafuknuta baterka ... na zadnom kryte ale nepozorujem ziadnu preliacinu...

po skusenostiach s G4 (za ktory som nastastie dostal spat plnu palbu) a G6 uz LG nikdy viac ...
neodladeny software, podpora takmer nulova, a vzdy sa tam najde aj nejaka hardwarova chyba ... problem je, ze netusim, cim ho mam nahradit - opat v tej istej cenovej relacii (+-10k)

Já mám přesně ten stejný problém. Před pár dny začaly problémy se čtečkou (která do té doby byla 100%). Jen nevim, jestli to je spojené s teplotou. Jinak telefon skoro 3 roky a za me velka spokojenost...
A s náhradou mám taky problém. Čínu nechci a pak není výběr zrovna velký. Pokud by šlo se čtečkou něco udělat, bylo by to výborné.
honza_43
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 31. 5. 2020 07:56

Tazz1: jistě takže to co jsme tu napsali si všichni jen vymýšlí co? Tak si zase lehni.
cardi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tazz1 31. 5. 2020 09:05

Tak zrovna u tebe bych se napříč vlákny nedivil.
Nicméně i tak si všimni názvu vlákna a potom toho co jsi tady pokřikoval a i přes zcestnost jako takovou je to naprosto irelevantní. Takže nech ostatní debatovat ke konkrétnímu typu a nech si své hloupé poznámky.
Tazz1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka