LG G4 - ochranná folie?

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rakepka 23. 12. 2015 22:36

Koupil jsem si nový LG G4. Má mít sklo Gorilla Glass 3 nebo 4 (někde se uvádí 3, někde 4). Má smysl na něj kupovat a lepit ještě další ochranné sklo nebo fólii? To originální by při troše slušného zacházení něco vydržet, ne?
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 12. 2015 22:40

G4 má Gorilla Glass 4
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fkabl 24. 12. 2015 14:29

Odkud čerpáš tuto informaci? Jak pročítám net, tak "věrohodnější" mi čím dál víc připadá info, že bude mít spíš GG3. Ale to není asi to nejpodstatnější.
Spíš se kloním k tomu, že žádnou další ochrannou fólii či sklo kupovat nebudu. Fólie stejně neochrání před prasknutím, jen škrábanci. A to by mělo i originál sklo GG3-4. A lepit další sklo na sklo...mi přijde jako pokládat na nový kvalitní drahý koberec nějaký další levnější, nebo jako do nového auta s kvalitními , třeba koženými, sedadly, kupovat potahy sedadel. Co myslíte?
fkabl
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 12. 2015 15:26

mels nekdy na necem kryci sklo ? ja ano, mobil ma sice gg3 nebo 4 a mimochodem neplet si kryyci sklo z alliaexpress za 10 dolaru, taky jsem videl aplikovane, se sklem ktere opravdu splnuje to co od nej ocekavas vcetne vlastnosti deklarovanych.osobne uz ani ranu bez nej u dalsich modelu
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poplis.poplis 24. 12. 2015 17:37

hele mam tel. od rijna,mam porad folii co tam byla od vyroby,ona je na to i prizpusobena ,ze je perforovany predel zobacku na sloupnuti.ale ta folie nic nevydrzi,to i z ebay za 1$ vydrzi vic.je asi moc mekka.

jinak at mas jakykoli gorilaglas tak se folie nebo sklo vyplatiprotoze proti skrabancum od prachu v kapse nebo na stole te neochrani jakykoli GG.a vetsinou
poplis.poplis
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 12. 2015 18:48

tak hlavne nevim absolutne co je zamatlany display s temp. glass, antipatlaci uprava, gg3 i 4 ma castecnou taky ale to je nebe a dudy, gg jsem dokazal vzdy poskrabat,mimo jednoho modelu ktery mel jeste specialni vrstvu, vzhledem k tomu ze mobil je pro mne proste vec co neminim oprasovat atd tak je fajn ze na to clovek nemusi uz vubec myslet.A 9H je fajn bonus, i kdyz ono to znaceni klame telem.To neni 9H dle tabulek.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lokomot1 26. 12. 2015 18:18

Já bych jen dodal, že ta folie co dodává LG k telefonu G4 je dost v pohodě. Koupil jsem si na tel folie, ale po několika měsících mám pořád tu od výroby...
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rakepka 1. 1. 2016 11:37

Máš pravdu, telefon už pár dnů intenzivně používám a ta původní fólie zatím drží dobře. Takže mám ještě čas se rozhodnout, zda dám po ní opět nějakou jinou fólii.
Jakou byste doporučili? Rozumný poměr vlastností a ceny. Díky.
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 1. 1. 2016 14:08

Žádnou folii sklo nilkin a budeš spokojen nemastí se jako folie a je 100 procent průhledné.
http://www.sunnysoft.cz/zbozi/004PNL-30 ... 15-g4.html
100kč i ma místě nalepí mám to od začátku prodeje LG G4 naprostá spokojenost a 100 procentní ochrana.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 9. 1. 2016 17:46

Rozdíl mezi folií a tvrzeným sklem je na pohmat obrovský, nejen otisky prstů, ale i hladší skluz. Do folie už bych nešel, naopak např. sklo nilkin je na dotyk velmi příjemné, řekl bych lepší, než přímo sklíčko telefonu.
Měl jsem i screenshield tvrzené sklo, a to se matlalo víc než nilkin, ačkoliv je dražší.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 1. 2016 19:17

taky mam tvrzene sklo ,jine modely telefonu,princip je ale stejny,folie - nikdy vice..je fakt ze skoro 500 cena..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků