LG V10 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod goz4xl 12. 12. 2015 10:06

Novinka LG V10

Obrázek
Parametry

Operační systém: Android 5.1 Lollipop
Rozměry: 159.6 x 79.3 x 8.6 mm
Hmotnost: 197 g
Typ SIM: micro SIM
Notifikační dioda: ANO
Displej
Velikost: 5,7 "+ 2,1"
Typ dotykového displeje: Kapacitní IPS LCD
Rozlišení: QuadHD 2560x1440 px (515 ppi) + 160x1040px
Tvrzené sklo: Gorilla Glass 4
Baterie
Kapacita baterie: 3000 mAh
Hardware
Výkon procesoru: 1,8 GHz Hexa-core
Chipset: Qualcomm Snapdragon 808 MSM8992
GPU: Adreno 418
RAM: 4 GB
Paměť: 32 GB
Paměťová karta : MicroSDHC (XC) až 128GB
Konektivita
4G síť [LTE]: ANO
Bluetooth: v4.1, A2DP, LE, apt-X
WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
NFC: ANO
Foto Video
Fotoaparát / Blesk: 16 Mpix LaserAF OIS2.0 / LED / RGB senzor
Natáčení videa: 2160p - 30fps, 1080p - 60fps
Funkce fotoaparátu: Jednoduchý režim, standardní režim, manuální režim
Počet reproduktorů: 2
Počet mikrofonů: 3
Druhý fotoaparát: Dual 5 Mpix


Cena na e-shopu LG: 16990,- Kč
Naposledy upravil goz4xl dne 12. 12. 2015 19:26, celkově upraveno 5
Bosch COM 607, Panasonic GD35, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P990i, iPhone 3G, ZTE Blade, iPhone 5 32GB, LG G4, iPhone X 256GB
goz4xl
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 12. 2015 11:15

Počkej si na testy a recenze :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 12. 12. 2015 15:32

Snad si dosti svepravni k posouzeni rozdilu ne? A penezenku mas taky v ruce ty tak si to dej dokupy! to je jak se ptat jestli se oproti S6 edge oplati priplatit za plusko...nekdo se asi doma nudi, ze zaklada tak nesmyslna temata...radeji kdybys zalozil plnohodnotne vlakno o tehle novince se zakl.informacema, fotkou + parametrama at sem muzu prispivat i prvni majitele. To by bylo uzitecnejsi nemyslis?

rozdil v kovu na bokach oproti plastu, vetsim displeji + mensimu stavovemu displeji navic si zhodnot sam. Dalsi rozdily budou jen SW razu...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 12. 12. 2015 16:43

V10 je pro me osobne designova nadhera. Navic super parametry. Ale rozdily od G4 snad opravdu poznaz a zhodnotis, zda se ti chce priplacet nebo ne.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kultus 12. 12. 2015 18:13

Navic je potreba zhodnotit i velikost a hmotnost...Lg u svych poslednich vlajek umelo vyborne "screen-to-body ratio). V10 je uz ale pri stejne uhlopricce displeje v kazdem rozmeru i vaze vetsi nez Note 4 a to je uz co rict. Muze za to druhy displej.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod sly666 17. 12. 2015 15:48

Je to stereo? Nikde se to nepíše, pouze počet reproduktorů 2.
LG OLED65C8PLA, Onkyo HT-S9800THX, Klipsch R-15PM + Klipsch R-8SW, Samsung S21+
sly666
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 17. 12. 2015 17:54

Zatím postřehy ze zahraničních for ,baterka tragedie,displej nemá takovou ostrost jako g4 a rychlost founu stejná a je to fakt pádlo.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Karel2 18. 12. 2015 18:28

No mam ho od vcerejska a muzu rici, ze baterka je nad me ocekavani(hry nehraji), vydrzi dele jak ma HTC M7. Ostrost...... no mozna bych pod mikroskopem tu neostrost nasel. :mrgreen: Fotak je spickovej o jeho software se neni treba moc zminovat, proste pro hracicku. Za ty penize opravdu stoji, coz se o jinych rici neda. Ma jedinou chybu 32GB pamet. S velikosti jsem se uz smiril. :roll:
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 18. 12. 2015 19:16

Az si pohrajes, napis jak s tou baterii, to by me zajimalo. Hry take nehraju, ale jediny tel. dotykove ery, ktery mi vydrzel do druheho dne, byl Note 2. Napis pak pribliznou zatez a dobu vydrze. Diky
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod marekm2 19. 12. 2015 14:32

Take ho mam od vcerejska a po prvotnim nastavovani a stahovani apek kdy letela baterie dolu jsem dobil na 93% a ted po 14hod mam 63%.

Mam push na exchange ucet, po 15 min sync gmailu, facebook, messenger, twitter, linkedIn, viber, upload fotek na one drive, par hovoru nejake sms a asi 20min na netu. Zatim to vypada s baterii slusne ale vic ukaze az pracovni tyden kdy bude vic v zaprahu.

Displej je za me OK zadny rastr nevidim asi jedine jak pise Karel2 budu s nim muset pod mikroskop. Fotky vyborny a srovnamam s iPhonem 6s Plus ktery mam a Galaxy S6 Edge+ ktery sel predevcirem do sveta....
marekm2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 12. 2015 17:52

Porad S6E+ foti nejlepe ze vsech Android zarizeni.
Vydrz u V10 je vazne vtip na dnesni dobu.
Cena spatna neni, ale zadna koupe roku to take neni.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 19. 12. 2015 20:06

Také si myslím po novém roce půjde cena dolů,proto prodej bez recenzí a reklam hezky potichu.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Karel2 22. 12. 2015 12:29

orgasmic píše:Vydrz u V10 je vazne vtip na dnesni dobu.

Kterej neni u hlavnich vyrobcu? :roll: Vyrobce deklaruje u V10 1,5 dne. To u mne souhlasi. Vsechny site neustale zapnute, podsviceni na automat, synchro a bezny prac. den. Navic za 65 min dobita baterie, je potesujici. Nejvetsi zatez je svitici display, cim vice sviti, tim hure, ale to je u vsech takto velkych uhlopricek a vetsiho rozliseni.
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 22. 12. 2015 17:31

Tak V10 a moje zkušenosti po intenzivním používání? Zmíním v bodech, jo? :)
* baterie je skvělá, není důvod polemizovat o dodatečné kapacitě proti konkurenci. Recenze z USA neberu jako objektivní, protože tam má pod palcem sekta Apple.
* second screen má smysl. Dost toho umí, ovšem stejně používám jen obrazovku s běžícím aplikacemi pro úžasné rychlý multitasking. Zatímco na PC ji mám dole, nahoře je fajn, ale není zcela ze začátku intuitivní. Ale zvyknout se dá. Za téhle vynález palec nahoru.
* fingerprint funguje stoprocentně
* displeje je úžasný, už u G4 jsem říkal, že Quantum IPS je neskutečně dokonalá zobrazovací technologie
* foťák stejně úžasný jako u G4, stejné možnosti a stejně bohaté nastavování
* dualcam je teda vychytávka, rybí oko je super věc. 120° je paráda.
Telefon je překvapivě těžký, ale o to zajímavější změna materiálů, které prostě musí něco vážit. Chirurgická ocel, silikon a dvojité sklo je znát.
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 12. 2015 18:10

Mě by se celkem líbil a zkusil bych ho, ale proti mému aktualnímu S6E+ má skoro poloviční výdrž při aktivním používání, což nepřekousnu.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků