LG G4 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 2. 2017 18:04

Deawon píše:A dostane G4 vůbec Android 7? Doufám že ano.

nedostane (s největší pravděpodobností) dle mobilenetu
https://m.mobilenet.cz/clanky/lg-reklo- ... d-70-32342
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 28. 2. 2017 18:16

NA XDA jsou teda jiné informace..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 28. 2. 2017 18:23

Nikdo neví. Momentálně jsem četl to, že jeden LG support tvrdí, že ano, jiný, že ne, jiný zase že nemají informace. South Africa tvrdí, že začátkem března ano. Jaká je pravda si asi budeme muset počkat.
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 28. 2. 2017 18:23

Na XDA sú rôzne informácie... :-D ... LG South Korea - nedostane, LG UK - momentálne dostávajú A7 iné telefóny, LG SAR - aktualizácia by mala doraziť začiatkom 3/2017
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 28. 2. 2017 18:27

Co ale psali určitě, že bude dostávat ty rádoby měsíční aktualizace nebo spíš ty opravy obecně.
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod christian 28. 2. 2017 18:27

Právě proto bych ještě neříkal, že to nedostane.. Viz ten článek, který má jako zdroj diskuze z android fóra + nějakej web, který vzal jeden post z XDA.. :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 2. 2017 18:32

jj v tom článku na mobilenetu píší že ,,s největší pravděpodobností nedostane'' takže je potřeba ještě vyčkat, až to LG definitivně potvrdí
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 1. 3. 2017 07:15

LG potvrdilo, ze G4 ani V10 sedmicku neuvidi! Je to vysmech, vlajkova lod z doby galaxy S6, ktera 7.0 dostane a to nemluvim o o pul roku mladsim V10. Tady se budou sepisovat petice tak snad Lg povoli jinak je to pekny pruser, aby nemel tak drahy telefon podporu ani dva roky. G6 bych si uz jen kvuli tomu nekoupil...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 1. 3. 2017 09:06

G4 by mela dostat Nougat uz jenom jako omluvu LG za problemy s bootlopem a ne ze se na ni uplne vyserou. Takhle udelaji to stejne zakaznici a muzou to rovnou zabalit.
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 3. 2017 09:36

Naštěstí se to prokeclo ještě před startem prodeje LG G6. 8-) :mrgreen:
Franklin
Junior

Odeslat příspěvekod kouzelnik3 1. 3. 2017 14:02

kultus píše:LG potvrdilo, ze G4 ani V10 sedmicku neuvidi! Je to vysmech, vlajkova lod z doby galaxy S6, ktera 7.0 dostane a to nemluvim o o pul roku mladsim V10. Tady se budou sepisovat petice tak snad Lg povoli jinak je to pekny pruser, aby nemel tak drahy telefon podporu ani dva roky. G6 bych si uz jen kvuli tomu nekoupil...


A kde to potvrdilo? Páč mam takovej dojem, že ty minoritní operátoři, kteří odepisujou na chatu nebo mailem těch informací moc nemají. Někde pořád píšou, že Nugát bude, někde zase že ne, někde nemají informace...
A jestli fakt nic nedostane, tak asi ani petice nepomůže - aspoň co si já pamatuju, tak nikdy na SW updaty petice nefungovaly.
kouzelnik3
Junior

Odeslat příspěvekod rakepka 1. 3. 2017 14:33

Tak to by mě pěkně *****! LG G4 má řadu much a je nespolehlivý a jen naděje (poslední), že to snad vyřeší Android 7 mě zatím nedonutilo telefon vyměnit a měsíce čekání na sedmičku se s ním trápit. V tom případě s G4 a LG vůbec končím!!!
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 3. 2017 14:53

Člověk by čekal, že LG chce být úspěšnou firmou, co má slušné prodeje, a ono NE. Oni si hází klacky pod nohy sami sobě.
Franklin
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 1. 3. 2017 17:08

Ale no tak. Vždyť je tam "zatím v plánu". Ono je to docela slovíčkaření.

Každá firma hledí vždycky na krátkodobé plány. A ty jsou nyní jasné. LG G6.
Android 7 dostala už LG G5, brzy dostane určitě LG G5 SE. A další, tedy v řadě už předloňské, tak o těch se rozhoduje dál.

I LG G3 dostala Android 5.1 s výrazným zpožděním. Protože se jednalo o předešlý model.
U LG V10 je vcelku logické, že nás nemusí zajímat plán, když se jedná o primárně KOREA/US model.

Já vcelku Android 7 nějak nevnímám jako "must have". Protože největší inovaci, a sice VOLTE a VOWIFI, nutně nepotřebuji k životu. A duální multitasking taky ne. Ale na 5,7" 18:9 displeji by to mohlo být hezké mít dvě okna, chápejme jakože čtverce, hezky vedle sebe...
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrabe.x 1. 3. 2017 19:39

G4 ale umí dvě okna vedle sebe, nebo tohle je něco jiného?
hrabe.x
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků