LG G4 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kaytsooo 8. 6. 2015 17:21

Moze mi niekdo poradit tak ktoru si kupit LG G3 alebo LG G4 ?
Kaytsooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 8. 6. 2015 17:49

Já tedy vracet nebudu jsem sním nadmíru spokojen, Jistě jste si všimli že zmizelo chytré oko aby displej nezhasínal během čtení a podobně doporučuji i na xda tuto aplikaci je možná lepší než ta vestavěná na G3 KinScreen. Lg G3 či G4 si rozhodni sám v tom ti nikdo radit nebude. Já přešel z G3 na G4 a nelituji .
Naposledy upravil rajs dne 8. 6. 2015 19:03, celkově upraveno 2
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod jaroslavii 8. 6. 2015 18:58

Lg G4 se nevyplatí! Hlavně cenou vůči G3.
Nokia Lumia 650
jaroslavii
Junior

Odeslat příspěvekod vipaleus 8. 6. 2015 19:43

Dobrý den, pokud nemáte hluboko do kapsy tak kupte G4. Mám G3 i G4. Displej na G3 je bludička oproti G4. Ergonomicky je G4 lepší. Na G3 jsem neustále celý rok chytal na čočku fotoaparátu při zvýšení nebo snížení zvuku.U G4 ani jednou. G4 je opravdu hlasitý telefon. Výdrž baterie je o chlup lepší. Baterie je rozměrově stejná jako G3. Jediný rozdíl je G3 Li-íon Battery 3,80V a G4 Li-íon Battery 3,85V. Foťák používám automat nebo základní na manuál neumím, nejsem fotograf. U G3 na automatu šlo nastavit makro u G4 nejde. Ono celkově je prostředí v G4 hodně zjednodušeno a někdy si říkám jestli je to dobře. Fakt je ten, G4 oproti G3 lítá jak trýskáč. G3 se hodně hřála, příklad na zahradě už to bylo na hraně s wifi a G3 neustále přepínal wifi / 4G no a při tom začal dost topit. G4 je studená. No a kožený kryt je třešínka na dortu.
Toliko moje týdenný postřehy.
PS: pro Franklina G4 rozhodně vracet nebudu. A výte proč? Ptotože to je superphone. A co máte vy za phone?
vipaleus
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 8. 6. 2015 20:42

Vipaleus: mohl bych poprosit ještě k té baterii...má tedy kontakty stejně G3 i G4, nebo opravdu ne? (jistota je jistota :-) )


Kaytsoo:Těžko radit, obecně platí, že inovace nových modelů stejné řady jsou minimální, zato cena je podstatně vyšší. Já G4 koupím, protože jsem "rozmlsaný", ale pokud je pro člověka tento cenový rozdíl citelný, určitě neudělá chybu ani s G3. Každý se musí rozhodnout sám, zda mu to za to stojí...
P.S: a to nepočítám, že nové modely můžou mít soft. nebo hardwarové problémy (hlavně z tohoto důvodu s nákupem osobně ještě nějakou dobu počkám)
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kaytsooo 9. 6. 2015 12:10

Dakujem za rady a neviete bude mi toto fungovat ked to napojim k LG3 alebo k LG4 ?

http://www.agem.sk/produkt/icube-tivize ... 17813.html
Kaytsooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 9. 6. 2015 14:01

vipaleus píše:PS: pro Franklina G4 rozhodně vracet nebudu. A výte proč? Ptotože to je superphone. A co máte vy za phone?

Když už chceš do někoho rýpat, tak by ses alespoň neměl zesměšňovat svou základní neznalostí... Ale hlavně, že máš superphone :tleskani :oboze :tleskani
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 6. 2015 17:58

vipaleus píše: A výte proč?

No to opravdu nevíme.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vipaleus 9. 6. 2015 19:41

Dobrý den,
jé máte pravdu uklepl jsem se v i/y. Omlouvám se. Nemyslel jsem si, že to způsobí tolik rozruchu. Asi je toto fórum o pravidlech českého pravopisu.
Karl Kopfrkingl: jo rýpl jsem si do Franklina, protože píše naprosto stejně jako loni o G3. Tak mě jen zajímalo co má za telefon. Nic víc nic míň.
vipaleus
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 9. 6. 2015 20:33

Tak ono jsou G3 a G4 také velmi podobné telefony. Rozdílů je opravdu pramálo. V recenzích se také moc neblýská.
Ale to je vcelku jedno - je to jeho názor a zaslouží si respektovat.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vipaleus 9. 6. 2015 21:07

Promiň, ale nemohu s tebou souhlasit. Franklin totiž žádný názor nemá. Jen kopíruje něčí recenze.
Jeho příspěvky se objevují před uvedením telefonu na trh a jakmile začnou psát postřehy lidé co si telefon koupí tak se odmlčí a někam zmizí.
Tvoje příspěvky jsem taky pozorně četl. Psal jsi tehdy, že S5 stojí za prd. Taky jsi psal, že o telefonu by měli psát lidé co ho mají, takže k tvým postřehům ohledně G3 mám respekt.
Jelikož loni jsem byl pod masírkou tupců, že G3 stojí za prd a dokonce jsem začal mít strach jestli jsem udělal dobře s předobjednávkou. Ale vydržel jsem a nelituji toho, že jsem se zbavil TouchWiz
vipaleus
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 10. 6. 2015 10:16

Zmínil tu někdo, že G4 autoamticky navyžuje obsah Google Drive na 100GB? :)

To je více štědré než dřív G2 s 50GB na Box.com. Tohle je nativní Google řešení. Líbí se!!! ;-]

-- 10. 6. 2015 12:06 --

LG G4 podle slibů se vrátila na svou skutečnou cenu. No, kdo zaváhal, připlatí si. :) https://www.alza.cz/lg-g4-sz4104.htm

cena: 18.990 czk Mettalic, 19.990 czk Kůže.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terminator3 10. 6. 2015 11:44

CZC má stále skladem za původní ceny....
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 10. 6. 2015 13:10

koblih.jr píše:LG G4 podle slibů se vrátila na svou skutečnou cenu. No, kdo zaváhal, připlatí si. :) https://www.alza.cz/lg-g4-sz4104.htm

cena: 18.990 czk Mettalic, 19.990 czk Kůže.


Myslim, ze vetsina si nepriplati, ale proste pujde jinam. S ohledem na nikterak presvedcivy vykon, ktery odpovida spise telefonum z minuleho roku a vyrazne slabsi design pujde 99% lidi proste vedle a koupi si Galaxy S6, ktera ted uz stoji velmi podobne penize.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 10. 6. 2015 16:31

To určitě do samsungu může jít jenom blázen a napsat takovej blábol,to dá práci já myslím že tu cenu vrátí zpět jenom testují trh.
rajs
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků