LG optimus L9 II Nepřichází mi SMS

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kunder007 31. 7. 2014 00:26

Dobrý den, mám obrovský problém..na mém mobilu LG L9 II mi někdy nepřichází SMS a mně to hrozně štvě, neboť mám přítelkyni a tak nevidím co odepsala nebo nemůžu odepsat rodičům, kdy dorazím domů a pak mi řeknou, že mi psali..mobil mám cca 4 měsíce a dříve to nedělal, paměť mám volnou 700 mb tak tím by to být nemělo..pomožte prosím..za odpovědi předem děkuji :)
kunder007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 31. 7. 2014 02:38

Zkus Hard reset-vše důležité si zazálohuj a dej obnovit tovární nastavení…
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MIRDIK 31. 7. 2014 20:55

To sice může, ale bude mu to k prdu. Reklamuj nebo se telefonu zbav...
MIRDIK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digiking 31. 7. 2014 21:05

nesouvisí to s problémy telefonu při přepínání 2G na 3G? zkus povolit jen 2G jestli se to náhodou nespraví. (s nepřijímáním sms a problémy při volání u tohoto founu má vícero lidí, jak čtu různé diskuze!!) A máš Kitkat nebo původní Android?
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 31. 7. 2014 21:07

Pokud Hard reset nepomůže, tak dej LG l9 ll do servisu…
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod RidgeBerča 1. 8. 2014 16:10

Mne na byvale Xperii takt nechodily zpravy a vyresilo se to reklamaci, kdy mi prehrali SW. tak to zkus taky :)
RidgeBerča
Junior

Odeslat příspěvekod digiking 4. 8. 2014 15:18

tak co, kunder?
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod PD 4. 8. 2014 15:51

Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skywolf 16. 11. 2014 11:06

Zdravím,

už jsem prošel několik fór, kde se tento problém řešil, ale nenašel jsem rozumnou radu.

Mám telefon LG L9 II (operátor Vodafone), a čas od času se mi stane, že mi nedojde SMS zpráva. Nevím, jestli je problém v SIM kartě nebo v telefonu, nicméně vzhledem k tomu, že s tímto telefonem a podobným problémem se setkalo více lidí, soudím, že to bude telefonem.

Zkoušel jsem povolit pouze 2G sítě, což nepomohlo. Používám jako vedlejší aplikaci na SMS (ne výchozí) Oskárka, mohlo by to být tím? Nechce se mi telefon zbytečně zasílat na reklamaci, když vím, že to u jiných nepomohlo.

Má někdo tušení, co s tím, jak to řešit? Mohl by pomoct reset do továrního nastavení? Případné další info rád poskytnu.
Naposledy upravil myšpulín dne 16. 11. 2014 11:49, celkově upraveno 1
Důvod: Připojeno ke stávajícímu tématu
skywolf
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 16. 11. 2014 11:47

Jediné řešení je LG l9 ll prodat a koupit jiný mobil :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod johnier 18. 11. 2014 08:28

ja jsem měl stejný problém , telefon jsem třikrát reklamoval s touto vadou. Poprvé mi přehrály software, nepomohlo ... pak jsem dostal novy kus - to samé a potřetí jsem nekompromisně chtěl peníze zpět a dostal jsem je. Je to fakt na ***** boj s takovouto vadou.
johnier
Junior

Odeslat příspěvekod DRSG 18. 11. 2014 09:44

to D.Francis: no to je tedy rada!! :-D "PRODAT" - prodávající se ale vystavuje riziku, že dostane od kupujícího přes hubu, až zjistí, že vlastní vadný kus :-) Reklamovat, reklamovat, reklamovat. Jak tak čtu různá fóra, tak se to týká hlavně lidí s VF. Má někdo stejný problém i s jinými operátory?
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 18. 11. 2014 10:27

Zkus používat jako výchozí aplikaci na SMS jinou než stock, třeba GO SMS, nebo Textra, prý to problém řeší.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bolojang 18. 11. 2014 10:39

Na neaktualizované s T-mobile problém s sms moja nemá.
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod martin_o5 19. 11. 2014 09:07

Znám dva lidi s tímto telefonem (jeden t-mobile, druhý vodafone), kterým telefon toto dělá. Oběma toto začal provádět po aktualizaci, jeden už reklamoval beze změny, oba mají zkušenost, že problém oddaluje smazání zpráv, odinstalování aktualizací hangouts a její vypnutí.
Budeme zkoušet downgrade a uvidí se. Oba už ovšem mají názor, že LG už nikdy :mrgreen:
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků