LG G3 - obecná diskuse

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod milan1m 23. 10. 2014 15:18

Mrazakkuba píše:milan1m: Tak to jsi si telefon moc neužil :) Měl jsi smůlu na kus no, to se občas stane, ale jinak je G3ka dobrá.

A co se týká nového telefonu, tak je tu na to samostatné téma, kde ti rádi poradíme :) Mimochodem já teď o víkendu budu na 99% měnit G3ku za Sony Xperia Z3 Compact :)

Já taky uvažuji nad Z3 Compact, ale myslím že G3 je lepší a nechtel bych menit za horší. A nevím jestli bych si zvykl na menší dispej. To je zase dilema.....
milan1m
Junior

Odeslat příspěvekod Mrazakkuba 23. 10. 2014 16:38

Tak ono parametrově není moc telefonů lepší než G3ka :) možná Note 4 a Nexus 6 kvůli Snapdragonu 805... nicméně, pokud chceš velký display, tak G3ka nemá v její cenové kategorii moc konkurenci :) Já třeba ten menší display docela ocenim, protože v kapse už mi tohle nedělá dobře, ale hlavní důvod proč to měním je výdrž baterie, ta Z3C dá prý dva dny a to se mi moc líbí.
Apple iPhone 6
Mrazakkuba
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 24. 10. 2014 01:30

Pokud je zde náhodou nějaký fanoušek jako já, už je první original ROM pro D855(naše verze). MIUI V5.

Vypadá zatím fajn, ale nějaké bugy samo jsou :-)
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Carlos_Carano 24. 10. 2014 23:43

Na mensi se zvyka hur nez na vetsi :-))) Nebo spis jinak... Na mensi uz si clovek nezvykne vubec... :-)
iPhone 7 Plus 256gb Red
iWatch gen.2 42mm
ATV 4 64gb
Carlos_Carano
Junior

Odeslat příspěvekod sune2009 25. 10. 2014 07:27

CC: právě naopak,já si třeba uvědomil,že díky tomu,že mám doma notebook,tablet,tak nepotřebuji nějaký telefon s víc než 5" displejem.Tak jsem přemýšlel o Z3c,Galaxy Alpha a nakonec včera zakoupil iP6 a zatím to celkem jde,každopádně ten přechod byl hlavně kvůli tomu,že jsem fakt chtěl něco menšího...
sune2009
Junior

Odeslat příspěvekod milan.44 25. 10. 2014 10:56

Zdravím, ještě bych se vrátil k problému " prasklinky" - to hle jste viděli ?

http://androidportal.zoznam.sk/2014/08/ ... -mikrofon/
milan.44
Junior

Odeslat příspěvekod Carlos_Carano 25. 10. 2014 11:53

Sune : Me treba prijde uplne zbytecnej tablet, kdyz mas neco kolem 5-6" ... Kdyz to zvaldnou tvarem, tak se to da pouzivat i v jedny ruce... Ale PC nebo NTB bych tim moc nenahrazoval... Ale kdyz si zvyknes na ty padla venku, cist na tom maily atd., tak me to proste pod 5" prijde vsechno maly... Zoomovani atd., proste to bez ceho se obejdes :-)
iPhone 7 Plus 256gb Red
iWatch gen.2 42mm
ATV 4 64gb
Carlos_Carano
Junior

Odeslat příspěvekod backpa 25. 10. 2014 12:10

Mě se zdá malé už i G3 :D Tablet mi je k ničemu, maximálně nadoma, ale tam mám PC i NB a mimo domov sebou nebudu tahat tablet a telefon, stačí větší telefon.
Jak se tak koukám, tak přemýšlím, že bych G3 hodil na reklamaci - ta prasklinka, potom ty restarty a nechal bych si pak vrátit peníze a koupil Flexa 2 :D . Věc druhá, jestli to vyreklamujou.
backpa
Junior

Odeslat příspěvekod barmuska 25. 10. 2014 12:34

Taky mám prasklý mikrofon, zatim jen na té stříbrné části. Mobil mam v QC pouzdře, a to celé ještě ve vypolstrovaném obalu když ho dávám do tašky, na stůl ho pokládám na ten obal, nikdy nespadl ani nebyl hrubě položen. Takže zacházením to nebude. :/
barmuska
Junior

Odeslat příspěvekod barmuska 26. 10. 2014 10:27

Ahoj, ráda bych se vás zeptala na zkušenosti s poslední aktualizací. Od té doby mi telefon už dvakrát hlásil že něco neodpovídá a musela jsem ho restartovat a baterka? Ta je na tom uplně tragicky, těch 100% už nedrží tak šíleně dlouho jako dřív, ale nejen to, šíleně rychle se vybíjí. Teď mám 60% a mobil mi hlásí posledních 5 hodin v provozu. Vůbec nevim co s tim mam dělat :(
barmuska
Junior

Odeslat příspěvekod backpa 26. 10. 2014 10:42

Já mám výdrž stejnou.
backpa
Junior

Odeslat příspěvekod Lupan01 27. 10. 2014 15:20

Ahoj,nevite,zdali je mozny nekde sehnat nabijecku na baterku ?Myslim,ciste jen na baterku,jako nejakou kolibku,nebo neco takovyho,ze bych si tam jen vlozil baterku a nabil si ji tam bez toho,aby byla vlozena v telefonu.Diky
Lupan01
Junior

Odeslat příspěvekod backpa 27. 10. 2014 15:39

Ano da, na ebayi jich je spousty, i přímo od LG. zadejte si tam G3 charger nebo typ akumulátoru (BYxxxx nebo tak nějak, je to na něm napsané)
backpa
Junior

Odeslat příspěvekod belzebub90 29. 10. 2014 11:16

Ja vám nevim, ale prijde mi, ze se zde pridavaji jen Ti, co bohužel narazili na špatný kus. Jsem majitelem G3 od druheho dne co byl v prodeji, mam Titana 32GB z mobilpohotovosti. Mam posledni aktualizaci, telefon nosen v ruznych pouzdrech. Setrne s nim nenacházím, parkrat upadl, bezne v džínách, v drzakuna motorce kde čelí vibracim.... Zadnou prasklinu nepozoruji a s restartem jsem se setkal pouze jednou a to hned po aktualizaci....
belzebub90
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 10. 2014 13:59

Většina lidí nechodí na net chválit, ale hledat info, jak mají s něčím problém, tak se tomu nediv.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka