LG G3 - obecná diskuse

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod sinco 21. 10. 2014 16:36

Tak ted jsem zjistil prasklinu u infra cocky. Zazil pad z cca 40cm na chlupaty koberec. Po kapsach ho nenosim, cestuje se mnou v poudre na opasku. Do prcic.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod backpa 21. 10. 2014 17:11

No holt, dokuď nepřejdou na kov, tak to praskat bude :(
backpa
Junior

Odeslat příspěvekod krepetr 21. 10. 2014 17:54

Ale podle tebe tam kov je.☺
krepetr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tesař 21. 10. 2014 18:26

Tesař
Junior

Odeslat příspěvekod martinV76 21. 10. 2014 18:59

http://ulozto.cz/x5kbcr7N/sam-1469-jpg
http://ulozto.cz/xdmsjzK1/sam-1470-jpg

Obrázek
Obrázek

Nosím opravdu 90% v pouzdře ... právě když jsem jednou vyndal tak jsem si toho všiml. Škoda ...jinak opravdu výbornej telefon. No dám na reklamaci a uvidím. Sakra nechci mít po dobu reklamace horší ...už jsem si na něj hodně zvykl.
martinV76
Junior

Odeslat příspěvekod backpa 21. 10. 2014 20:03

Docela extrém to prasknutí :D .
To já mám prasklej kousek toho "imitace kovu" nad infraportem, zbytek zatím drží, díky bohu i zadní kryt je OK, na to že ho docela často sundávám.
backpa
Junior

Odeslat příspěvekod martinV76 21. 10. 2014 20:48

Extrém to je. Pochopil bych prasknutí stříbrného středního rámečku ....je to tam oslabené, ale proč ten bílý ?
Jak jsem nosil v pouzdře tak jsem si toho taky ani nevšiml.
martinV76
Junior

Odeslat příspěvekod Simir007 21. 10. 2014 21:05

Mám úplně stejné praskliny, asi výrobní vada.. Myslel jsem, že to je z pádu ale evidentně to není jen u mě :/
Simir007
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 21. 10. 2014 23:48

Tak u me je to praskle smerem k deklu baterie. by me zajimalo co na to servis.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod martinV76 22. 10. 2014 12:27

No to jsem taky zvědavej. Mám k tomu i pojistku proti poškození, tak bych s tím osobně mít problém, ale přemýšlím zda to nenechat na konec záruky. Zatím mě to nijak neomezuje když to nosím v pouzdře.
martinV76
Junior

Odeslat příspěvekod TURBOSNEK 22. 10. 2014 12:48

To je teda chuť, ty praskliny :(. Chtěl jsem si dát g3 k ježíšku a nebo čekat na flex2. Tak teď nevim.
TURBOSNEK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod houmer56 22. 10. 2014 14:11

Nosím mobil v gumovém rámečku a naštěstí zatím nic (kupován v předprodeji).

Jinak aktualizace 10L velmi příjemně překvapila. LG aplikace se spouštějí mnohem rychleji (a to už mi to předtím přišlo rychlé ačkoliv jsem předtím měl bleskově rychlý čistý Android) a výdrž na baterii se zdá mnohem lepší.
Telefon jsem ráno v 7.30 vyndal z nabíječky, provolal jsem dnes asi 10 minut, u oběda zkouknul novinky (10 minut) a 15 minut po cestě poslouchal v autě přes BT s rozsvíceným displejem muziku. Mezitím klasické čekování a rozsvěcování displeje a teď v 15:10 jsem na 88% baterie.
Celou dobu zaplá wifi i data.
houmer56
Junior

Odeslat příspěvekod milan1m 23. 10. 2014 14:21

Tak se musím podělit o zkušenost s tímto telefonem. Tel jsem zakoupil hned na začátku prodeje v Kasa po cca měsíci jsem ho poslal na reklamaci. Odeslán byl do Britex. Po stranách jsem měl vystouplý displej a klasika restarty asi 2x. Tel se vrátil s vyměněným displejem. Za měsíc a něco jsem ho nesl na reklamaci znovu, stejné vady. Displej byl vylezlý ještě víc a z boku bylo mezerou vidět podsvícení pod dispejem. Chtěl jsem odstoupit od smlouvy a povedlo se. Dnes mám peníze na účtu. Za me s Kasa spokojenost :clap: Ale teď jsem bez telefonu a nevím jaký koupit... :(
milan1m
Junior

Odeslat příspěvekod Mrazakkuba 23. 10. 2014 14:58

milan1m: Tak to jsi si telefon moc neužil :) Měl jsi smůlu na kus no, to se občas stane, ale jinak je G3ka dobrá.

A co se týká nového telefonu, tak je tu na to samostatné téma, kde ti rádi poradíme :) Mimochodem já teď o víkendu budu na 99% měnit G3ku za Sony Xperia Z3 Compact :)
Apple iPhone 6
Mrazakkuba
Junior

Odeslat příspěvekod milan.44 23. 10. 2014 15:03

No to je tedy fakt dílo s G3 , mám tento přístroj v hledáčku i já, ale nevím nevím , jediné čím se potencionální majitel snad může utěšovat, že zde popisované problémy byly " mouchy" u prvotních kusů - pokud tedy to někomu nedělá třeba s telefonem cca 3 měsíce starým.
Jinak zde je komunita čistě na G3 a tam tedy nikdo žádnou takovou negativní zkušenost nemá.

https://plus.google.com/communities/104 ... 6106426537
milan.44
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka