LG G3 - obecná diskuse

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod sinco 17. 10. 2014 17:33

Me po rootu prosla jen jedna akrualizace. Dalsi uz ne.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod amonra11 17. 10. 2014 18:18

Už som sa nato sice pýtal ale odpovedal mi len jeden z Vás, preto by som chcel širší názor.
1. Ako je to s prehrávaním HD (nie Fullhd) a nižšieho videa na LG G3 keď má 1 440 × 2 560 rozlíšenie? Lebo na Full HD TV je to nič moc.
p.s. ja viem, že záleží aj na kvalite, že dobré HD, respektíve 640*480 je kepšie ako odfláknuté Full HD
2. LG G3 16GB tová verzia vadí to že má menšiu RAM?
ĎAKUJEM
amonra11
Junior

Odeslat příspěvekod backpa 17. 10. 2014 18:38

No ta menší RAM ani nějak nevadí. sice ji jde zaplnit, ale to se člověk musí i trochu víc snažit. Ale více se hodí. Mám 16GB verzi a zatím RAMka stíhá (
jenom jednou jsem ji dal záhul a chvili telefon z nedostatku paměti sekal)

S tím přehráváním videí: Na tak malé uhlopříčce to SD rozlišení ani nějak nevadí. Samozřejmě, FULLHD je na tom luxusní, ale stačí dát telefon dál od sebe a ani to Sd nevypadá špatně. Dá se na tom dívat i na blízku.

Jednoduše bych to napsal asi takhle: Spusť si youtube video v SD rozlišení a dej si video na fullscreen, je to mázlý hnus, ale jakmile to zmenšíš do okna, už je to lepší. Jde o to, že čím více se ten obraz zmenší (resp. na čím menší obrazovce se zobrazí), tím míň jdou poznat nedostatky a je jedno, jestli je to FullHD nebo 2K display. Samozřejmě je taky důležitá hustota displaye, jestli by se to přehrávalo na nějakém 5" 960x480px displei, tak je to hnus tak či tak.

Prostě vyzkoušet.
backpa
Junior

Odeslat příspěvekod Mrazakkuba 17. 10. 2014 18:41

Mně ta aktualizace taky prošla v pohodě, ale musel jsem aktualizovat i Xposed, potom se mi nastavení z Tweaksboxu vrátilo tak, jak jsem si to udělal. Jsem zvědavej, jak to projde až bude tak aktualizace na 5.0, jenže mylsim, že si ještě počkám :)
Apple iPhone 6
Mrazakkuba
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 17. 10. 2014 19:33

S instalaci 5 radeji pockam. Nehodlam resit pripadnou nefunkcnost pro me dulezitych app. SDFix, Xposed a modulu ktrere jsou urceny pro KK.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod slouk 18. 10. 2014 11:27

Ahoj, jde vám nastavit nižší kvalita videa v aplikaci youtube? Mně to totiž nejde, vždy se nastaví nejvyšší dle rychlosti sítě i když klikám na nižší. (A pak to je moc MB na to, abych se na to díval přes mobilní data)
slouk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod backpa 18. 10. 2014 11:38

Mě to funguje, ale stylem, že se mi spustí video, dejme tomu chci snížit rozlišení, tak kliknu na nižšší rozlišení, chvilku to ještě běží v té předešlé kvalitě (asi to, co už se načetlo) a pak se to rozlišení změní.

EDIT: 19.10.14 -http://czsvkfc.eu/obrazky/LGG3_baterie.png Nový můj rekord ve výdrži :D .
Využití: Testování webu a chvíli na netu, 2 hodiny film, pár hovorů a sms.
backpa
Junior

Odeslat příspěvekod martinV76 20. 10. 2014 19:49

Mám G3 od konce července ... jsem s ním nadmíru spojený ... měl jsem trochu strach z velikosti,ale teď bych menší nechtěl ;-) .

Mám dotaz ...jak udělat foto obrazovky? Párkrát se mi to náhodně podařilo,ale nějak nevím jak na to.

Pak jedna nemilá věc. Objevily se mi praskliny okolo mikrofonu a okolo infraportu. Okolo mikrofonu mám prasklý středový rámeček a prasklina je i na rámečku k displeji ... u infra je prasklý pouze střední rámeček. Objevilo se to už někomu ?
Bohužel musí na reklamaci.
martinV76
Junior

Odeslat příspěvekod backpa 20. 10. 2014 20:00

Máte 100% LG G3 a ne G2? G3 má totiž ty rámečky z kovu :D A fakt mě nenapadá, jak by mohl prasknout ten plast okolo.
backpa
Junior

Odeslat příspěvekod milan.44 20. 10. 2014 20:04

Tak ty prasklinky které popisuje " martinV76" mne také docela zaráží a překvapují, protože G3 mám v hledáčku.
milan.44
Junior

Odeslat příspěvekod sune2009 20. 10. 2014 21:18

martin: printscreen se dělá podržením vypínacího tlačítka a hlasitost dolů.
Prasklinky nemám,ale může to být také tím,že mám skoro od počátku QC pouzdro
sune2009
Junior

Odeslat příspěvekod martinV76 21. 10. 2014 02:07

backpa píše:Máte 100% LG G3 a ne G2? G3 má totiž ty rámečky z kovu :D A fakt mě nenapadá, jak by mohl prasknout ten plast okolo.

Mám určitě G3. A G3 kov viděla maximálně z rychlíku. ;-)
Je to poctivý plasťák.

Jak vložím foto? Nafotím to.

V 90% používám pouzdro Spigen a přesto se mi to objevilo. Je možné že to neustojí kroucení v kapse.Nevím nic jiného mne nenapadá.

Až na tuto vadu výborný telefon.
martinV76
Junior

Odeslat příspěvekod backpa 21. 10. 2014 08:23

Tak foto stačí hodit někde na uloz.to nebo na vlastní server a tu jenom dát odkaz.
Já ten telefon zkusil ohnout, párkrát jsem na něj zapomněl a sednul si na něj a žádná prasklinka a ohnout ho dá taky dost práce na plasťáka :D .
Ne že bych Vám nevěřil, u G2 se to myslím stávalo taky, u mého předchozího Arc S tam taky byly ty prasklinky, jenom mi neleze do hlavy jak u G3. To se k tomu telefonu muselo chovat fakt špatně nebo nevím :D
backpa
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 21. 10. 2014 15:48

martinV76 píše:Objevily se mi praskliny okolo mikrofonu a okolo infraportu. Okolo mikrofonu mám prasklý středový rámeček a prasklina je i na rámečku k displeji ... u infra je prasklý pouze střední rámeček. Objevilo se to už někomu ?
Bohužel musí na reklamaci.

Heh, kouknul jsem u sebe a mám to úplně na stejných místech prasklé taky...
Tel nosím pouze po kapsách a bez pouzdra.

-- 21. 10. 2014 16:50 --

Jo a k telefonu se chovám šetrně. Jednou mi vypadl v autě z kapsy vedle sedák, jinak žádný pád, nebo hrubé zacházení.
Mám 16GB verzi v tmavém provedení.
U S3 v bílé verzi praskaly také středové rámečky.
m.a.x.i.m.u.s
Junior

Odeslat příspěvekod backpa 21. 10. 2014 16:22

Ty jo, to je špatné pro LG :D
Taky mám 16GB verzi titan black.
Jediné, čeho jsem při ohybání docílil, že mi prasklo tvrzené sklo na displayi, jinak v pohodě :D

PS: Tak jsem na to mrknul znovu a nad infraportem to prasknuté je, ale nejde to ani vidět. Takže to asi nevydrželo ten ohyb :D
Navíc ho mám ve QC pouzdru, takže je to jím zakryté.
Snad se mi toho neobjeví víc, ať ho ještě na konci roku prodám aspoň za 8k se vším.
backpa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka