LG G2 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod neller 13. 12. 2014 22:44

dotaz: pravidelně se mi stává, že mi telefon zvoní na nejvyšší hlasitost, ale v nastavení v telefonu si to nenastavuji. Možná zadní tlačítka, kterými nastavuji hlasitost hovoru nastavují i hlasitost vyzvánění?

prosím o radu, co s tím.
neller
Junior

Odeslat příspěvekod Dong 15. 12. 2014 07:33

aerdna01 píše:Pomalu přecházím z Xperia T na G2, oficiálně jí dostanu až 24. Na Xperii velmi kvituji funkci wifi podle místa, která automaticky aktivuje wifi, když se mobil dostane do dosahu uložené sítě v telefonu. Pro mě je to velmi užitečná funkce, nemusím zapínat/vypínat wifinu když dojdu domů. Zatím jsem si ale nevšimla, že by G2 tuhle užitečnou vychytávku měla. Koukám blbě nebo jí nemá ? Jestli nemá, neexistuje na toto nějaká šikovná aplikace ? A dá se nějak vyřešit zvuk spouště foťáku ? Aby nebyl žádný ? Předem děkuji za pomoc a všechny rady a tipy.


Ne o vestavene funkci zapnuti wifi podle mista v G2 nevim (ale teky nevim o telefonu vse :-) ). Ale urcite na to existuje nejaka app. Vim ze neco takoveho existovalo pro nastaveni vyzvaneni, mozna bude umet zapinat i wifi. Dalsi moznost je pouziti NFC, stacilo by doma polozit telefon ke klicence nebo na samolepku a je kompletne prenastaveny (na ebay se daji koupit okolo 30kc obcas i za vic ks).
Dong
Dong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kolemjdouci2014 15. 12. 2014 08:06

neller píše:dotaz: pravidelně se mi stává, že mi telefon zvoní na nejvyšší hlasitost, ale v nastavení v telefonu si to nenastavuji. Možná zadní tlačítka, kterými nastavuji hlasitost hovoru nastavují i hlasitost vyzvánění?

prosím o radu, co s tím.


Zadni tlacitka nastavuji hlasitost vyzvaneni. Potrebujes neco, co ti neumozni tlacitky hlasitosti menit hlasitost vyzvaneni. Nemam ale tip, ktera app to umi. Kazdopadne to umi Cyanogen Mod v zakladu :)
kolemjdouci2014
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cajky 22. 12. 2014 14:06

Ahoj, ceka me koupe G2, ale vsude vidim same s Jelly Bean. Nevite, kde se da koupit nejaka novejsi zasilka G dvojek, kde uz pri koupi bude KK? A celkove novejsi pristroj, ne rok nekde lezici.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod senjorota 22. 12. 2014 14:31

LG G2 jsem kupoval v říjnu a měl již KK. Evidentně je o něj velký zájem, takže se v obchodech příliš neohřeje :)
senjorota
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cajky 22. 12. 2014 14:38

Kde si kupoval?
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod mcsafety 22. 12. 2014 14:49

Ahoj, koupil jsem před týdnem 32gb verzi na kasa.cz a je v něm už taky kit kat : -)
mcsafety
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 22. 12. 2014 14:50

Jeste premyslim nad koupi z Ciny, 16GB s DHL za cca 5400 :tleskani

edit: tak z Ciny ani nahodou :-D
Naposledy upravil Cajky dne 22. 12. 2014 15:24, celkově upraveno 1
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod mcsafety 22. 12. 2014 14:55

Asi záleží na tobe, ale já jsem z G2 naprosto unešený. Display, výdrž, rychlost..nejlepší telefon co jsem kdy měl.
mcsafety
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 22. 12. 2014 15:18

mcsafety píše:Asi záleží na tobe, ale já jsem z G2 naprosto unešený. Display, výdrž, rychlost..nejlepší telefon co jsem kdy měl.

Podle specifikace, recenzich a prispevku od uzivatelu verim, ze budu taky :-)
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod bolojang 22. 12. 2014 15:32

"edit: tak z Ciny ani nahodou" :tleskani
ono to nadseni z usetrene koruny, nemusi vydrzet ;-)
bolojang
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 22. 12. 2014 15:36

Ono na jinem foru jsem se dozvedel, ze ty rozdilne ceny jsou jen u cinskych znacek, coz ja si myslel, ze to plati pro vsechny. U zavedenych znacek to pry znamena, ze bud fejk nebo repas.
Jinak cinsky bych bral klidne z ciny, uvazoval jsem i o Xiaomi mi4, ale nakonec vyhrala G2 :love:
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 22. 12. 2014 18:50

Tiez budem kupovat G2, je nieco co by som mal vediet predtym? :D Co a ako :D

A este, ake pouzivate puzdra na G2? Mate aj foliu na displeji? :)
TheRiseAgainst
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cajky 22. 12. 2014 18:55

Ja dam folii urcite, davam je odjakziva, displej neztrati nic ze svych schopnosti, ovlada se naprosto stejne a minimalizuju skrabnuti displeje. Zatim jsem diky tomu nikdy nemel displej skrabnuty.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod mcsafety 22. 12. 2014 19:36

Akorát si půjdu pro gelový pouzdro (nechce se mi čekat měsíc než dovalí z číny). Folii mám taky koupenou (screenshield) ale zatím se mi ho moc lepit nechce. A nesouhlasím, že se vlastnosti displeje nezmění. Možná né přímo hned, ale po pár měsících vždycky folie zažloutne až to není hezké. Ale každopádně tam asi stejně půjde, měl jsem jí už na 4 telefonech a v kombinaci s pouzdrem to nakonec vždycky vydrželo i to nejbrutálnější zacházení :)
mcsafety
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků