LG G2 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod skrep 18. 11. 2014 20:17

To rad slysim, vsude s tim strasi ze to neni nic moc. A pro me je to dulezite v rozhodniti mezi g2 a z1. Diky
skrep
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 22. 11. 2014 20:12

Nevim jestli o tom vite, neni to zadna novinka, ale aplikace foceni do RAWu (konkretne DNG) Mi2raw podporuje i Lg G2. Sam jsem ji nasel teprve pred tydnem. Vysledky jsou vyborne a nez bude mit spousta telefonu s androidem tuhe funkci primo diky "lizatku" radi se G2 mezi fotomobily s nejlepsim vystupem (samozrejme to zalezi na vas a vasem postprocesu). Iphony a nektere Lumie to maji uz tak 2 roky. Kdo tedy neni spokojen s tema vyblityma, vyzehlenyma a preostrenyma fotkama primo z fotaku a neboji se neco noveho naucit a stravit doslova jen minutku pri postprocesu, tak by ho to mohlo zajimat. Zde male ukazky pro srovnani, 100% cropy originalnich 13Mpx fotek: jpg z mobilu a jpg z RAWu. Co je z RAWu je myslim jasne...letak je foceny na ISO400. Delal jsem i srovnani s holcinym canonem SX510 a i na ISO800 dostal na *****... o<:)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod thufir11 9. 12. 2014 14:54

Děcka, dají se nějak personalizovat aplikace, který se nabízejí ve "spodní liště" po tažení prstem po obrazovce nahoru? Defaultně je tam quickmemo a google, ale bral bych, kdybych si tam mohl nasypat vlastní.
thufir11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aolorn 9. 12. 2014 15:52

Prý to samo od sebe nejde, jen rootem a nebo nějakýma aplikacema
Aolorn

Odeslat příspěvekod deglaser 9. 12. 2014 15:58

Blbost jde to i bez rotu můžeš tam nacpat až 6 ikon.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thufir11 9. 12. 2014 16:02

No a reknes jak? ;-)
thufir11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod deglaser 10. 12. 2014 05:24

Podržíš ikonu a přesuneš jí na spodní lištu. :tleskani
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 10. 12. 2014 06:40

:D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 10. 12. 2014 08:57

deglaser:
zle si pochopil na co sa pyta, nejde o spodnu listu na ploche, ale na to co vybehne ked potiahnes prstom zdola nahor (na tomto obrazku je to vlavo).

tiez si nemyslim ze to ide zmenit inak ako rootom.
aacid
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 12. 2014 11:18

Nikde jsem nenašel, že by to šlo nastavit.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deglaser 10. 12. 2014 12:22

aacid píše:deglaser:
zle si pochopil na co sa pyta, nejde o spodnu listu na ploche, ale na to co vybehne ked potiahnes prstom zdola nahor (na tomto obrazku je to vlavo).

tiez si nemyslim ze to ide zmenit inak ako rootom.


Tak to sem ho špatně pochopil to co myslí nejde ani rotem.
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aerdna01 12. 12. 2014 21:07

Pomalu přecházím z Xperia T na G2, oficiálně jí dostanu až 24. Na Xperii velmi kvituji funkci wifi podle místa, která automaticky aktivuje wifi, když se mobil dostane do dosahu uložené sítě v telefonu. Pro mě je to velmi užitečná funkce, nemusím zapínat/vypínat wifinu když dojdu domů. Zatím jsem si ale nevšimla, že by G2 tuhle užitečnou vychytávku měla. Koukám blbě nebo jí nemá ? Jestli nemá, neexistuje na toto nějaká šikovná aplikace ? A dá se nějak vyřešit zvuk spouště foťáku ? Aby nebyl žádný ? Předem děkuji za pomoc a všechny rady a tipy.
aerdna01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod z.docekal 12. 12. 2014 22:37

Wifi na mé G2 se automaticky připojuje k jednou připojeným wifi sítím.
z.docekal
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 13. 12. 2014 13:33

mne zase ve meste odpojuje mob.internet a snazi se pripojit k ruznym WIFI sitim po ceste salinou do prace, kdyz ji necham porad zaplou. To mi moc chytre neprijde a stejne ji musim vypinat. Nenasel jsem nastaveni jak to omezit
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod z.docekal 13. 12. 2014 20:33

Mě se teda mobil nepřipojuje k wifi síti, kterou nemám v seznamu, nebo jsem se k ní nepřipojil. Upozorňování wifi sítí jde vypnout.
z.docekal
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků