LG G2 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Yber 30. 6. 2015 05:51

Tak jsem měl stejnej problém na WIn7 64bit. Ale já jsem to udělal přes Flashtool a byl pokoj. Dokonce se mi nepovedlo ani telefon uvést do download módu tzn. VOLUME DOWN a zapojit kabel. Ale flashtool si s tím poradil sám.
Yber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JanaVol 3. 7. 2015 06:35

JanaVol
Junior

Odeslat příspěvekod metalbreath 10. 7. 2015 19:02

Zdravím,chcel by som sa opýtať,som tiež šťastným majiteľom G2ky,ale použitej a dole,kde je repro má tie mini dierky trocha pripchaté špinou,zrejme od držania na ležato,pozeral som video ako na to,ale zaujíma ma,či neprídem kvôli tomu o záruku a či po odobratí a následnom nasadení zadného krytu nebude rozheganý a pod. Diky ;-)
metalbreath
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 7. 2015 20:03

Rozebráním záruku ztratíš.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod technek 21. 7. 2015 18:21

Jak se vám v těchto horkých dnech G2 zahřívá? Při navigaci, více záložkách v chromu nebo hraní candy crush ságy se tělo zahřívá znatelně, nejvíce v oblasti okolo foťáku. Co vám?
technek
Junior

Odeslat příspěvekod eltuto 23. 7. 2015 23:16

Ahoj, pořídil jsem si novou lg g2 a chtěl bych se vás zeptat, jakou používáte romku... Koukal jsem na xda a je tam celkem solidní vyber. Máte nějaké vyzkoušené?
Díky za rady :)
eltuto
Junior

Odeslat příspěvekod rumukrad 5. 8. 2015 12:50

Neví někdo? Telefon má vždy minimalne 2 a více čárek signálu, ale poměrně často se mi stává, že mi nechodí zprávy na whatappu a ani se mi nikdo nedovola (hlásí že jsem nedostupný). Je to na reklamaci? Tovární nastavení jsem zkoušel... Do teď jsem s tim problém neměl, nic nového jsem nainstaloval tak nevím. Verze 5.0.2 díky
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod kk.berry 5. 8. 2015 14:55

Ve stejné době, kdy přišla aktualizace na android 5, tak jsem měl mobil v opravě, kde mi byla vyměněna zákl. deska. Od té doby se mi v autě při zaplé google navigaci mobil i s nabíječkou vybijí. Předtím jsem používal nabíječku 700 mA, která mobil v pohodě nabíjela. Teď však ne. Koupil jsem proto novou nabíječku 2,1 A a stále je to stejné. Proto žádám o vaše zkušenosti. Potřebuji zjistit zda je to novým androidem či novou deskou.
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod rumukrad 5. 8. 2015 15:14

Koukni do nastavení co ti žere baterku, že by to nestihala 2A nabíječka se mi nezdá. Já stíhal v klidu dobíjet se zaplou GPS s nabíječkou 1A
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 8. 2015 15:31

Zkus hard reset pro jistotu po aktualizaci. I slabší nabíječka G2 s navigací utáhne.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kk.berry 5. 8. 2015 15:40

Hard reset jsem po aktualizaci dělal. A právě, že předtím jsem si taky vystačil s nabíječkou 700 mA. Bratr měl G2 taky na výměně desky ve stejnou dobu a taky teď má problém s dobíjením. Takže to bude asi tou novou deskou.
Největší spotřebu má displej a pohotovstní režim, ale to je zřejmě normální.
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod JodiBB 5. 8. 2015 15:54

Funguje vam spravne notifikacna dioda po update na LP?
Mne sa vacsinou pri notifikacii ani nerozblika, niekedy zas ostane blikat stale, az do restartu telefonu :/
JodiBB
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 8. 2015 15:57

U mé G2 vše ok.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod rumukrad 5. 8. 2015 15:58

JodiBB píše:Funguje vam spravne notifikacna dioda po update na LP?
Mne sa vacsinou pri notifikacii ani nerozblika, niekedy zas ostane blikat stale, az do restartu telefonu :/

Že bliká stále se mi občas taky stane, ale přijde mi že to všechno se začalo dít cca 3 měsíce zpět.
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod JodiBB 5. 8. 2015 16:02

Aha. Tak teda neviem kde moze byt problem. Factory reset som po update robil. Skusil som aj appku zo storu ktora riesi LED notifikacie, ale chova sa to podobne. Obcas zablika, obcas vobec na notifikaciu nereaguje :/
JodiBB
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka