LG G2 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod z.docekal 28. 12. 2014 23:08

Hodně záleží jak mobil používáš a co jsi do mobilu naistaloval. Já měl SG2 a vydržel mi 2 dny, teď mám LG G2 tak při stejným zatížení mi vydrží 4 dny. Kolikrát se mi stalo, měl jsem aplikaci, která dostala aktualizaci a najednou baterie mizela před očima, tak jsem ji odinstaloval a spotřeba se vrátila do normálu. Je si, ale potřeba uvědomit, že hodně záleží co z mobilem děláš, protože neni problém ho vybit za několik hodin.
z.docekal
Junior

Odeslat příspěvekod technek 29. 12. 2014 09:27

Ahoj, čím zjišťujete spotřebu jednotlivých aplikací? Na starším androidu jsem měl Wakelock Detector, ten ale na 4.4 nefunguje..
technek
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 12. 2014 10:48

Ničím. Proč? O toto se díky dobré výdrži fakt nestarám.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 29. 12. 2014 12:39

S4 ani zo srandy :D A k tomu vsetkemu ma este Snapdragon 600 oproti 800.

@aerdna01: Tak vyzera to ze aj ja sa tak rozhodnem :)

@mcsafety: Diky :) Na ten displej sa tesim ja mam teraz staru sunku Wildfire a to ani nehovorim aky to ma displej atd atd :D

A ten fotak by snad mohli opravit nejakou aktualizaciou, alebo mozno ked pride 5.0 a aj to prostredie z G3 tak to bude lepsie

@FrantaL Dost ludi si ju chvali, pre mna to urcite bude krok vpred lebo mne na starom baterka nevydrzi skoro nic
TheRiseAgainst
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 12. 2014 13:09

aktualni Galaxy S4 má 800..... Bavíme se o nové verzi, nikoliv o první vydané sérii.
anonymni

Odeslat příspěvekod aerdna01 29. 12. 2014 13:59

Momentálně mi zbývá 26 procent baterie, která je v provozu 40 hodin od posledního nabiti, z toho 6 hodin zapnutý display. Oproti předchozí xperii T výdrž cca 3 násobná.
aerdna01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 29. 12. 2014 14:37

handyouch píše:aktualni Galaxy S4 má 800..... Bavíme se o nové verzi, nikoliv o první vydané sérii.

S4-LTE A neni zadna nahrada puvodniho S4, pouze dalsi model, aby samsung prekryl diru mezi S4 a S5 a byl aspon trochu konkurenceschopny v cenove hladine Lg G2. Prodavaji se soubezne obe varianty.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 29. 12. 2014 14:57

handyouch píše:aktualni Galaxy S4 má 800.....

Aha sry, nevedel som ze je tolko verzii
TheRiseAgainst
Junior

Odeslat příspěvekod Raduzbl 30. 12. 2014 15:24

Dobrý den,
prosím o informaci, jaká je u tohoto telefonu síla vibrací. Připadá mi, že dnešní tenké telefony vibrují strašně slabě. Momentálně mám Huawei G6 LTE a často se mi stává, že v hlučném prostředí mám mnoho nepřijatých hovorů, aniž bych cítil vibrace telefonu. Žádné recenze toto nepopisují a myslím, že to patří k důležitým parametrům.
Děkuji
Raduzbl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 12. 2014 16:16

Kde telefon nosíš? Používáš kryt, pouzdro?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Raduzbl 1. 1. 2015 19:19

Používám kryt, a telefon nosím v kapsách u kalhot. Starší telefony při vibracích někdy spadli i ze stolu, dnes mi připadá, že vibrují mnohem slaběji.
Raduzbl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ketos 14. 1. 2015 17:13

Zdravím,
nedávno mi spadl telefon na kachličky a display je z 70% nefunkční.Vše ostatní funguje.Vzhledem k tomu,že oprava bude stát asi okolo 3 500,- tak se chci zeptat jestli se dá telefon prodat na náhradní díly a za kolik přibližně.Díky
ketos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 14. 1. 2015 18:04

hod si to na bazar nebo s tim bez do kameneho bazaru/opravny...vic nez 3000 necekej, ale neuvadis stari, zbytkovy stav, variantu, distribuci...proste nic poradneho
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 1. 2015 18:13

Když je displej ko, tak bude asi jedno jaká to je distribuce. 3000,- ti nikdo nedá....
anonymni

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 1. 2015 19:28

Mě taky spadl. Koupil jsem druhou G2.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka