LG G2 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 22. 12. 2014 20:15

A aku foliu? Ja som nejak zabudol objednat z ebayu a teraz by som cakal 2-3 tyzdne kym by to prislo. Tak neviem ci ked foliu nalepim az po par tyzdnoch pouzivania ci sa neobjavia nejake skrabance?

Nejake puzdro uz mam objednane ktore by mohlo prislo do tyzdna aj ked uvidime ako kvoli vianociam tak rozmyslam ze ked pride rovno objednam aj G2. A budem mat aspon nejaku ochranu.

Popr. kde by som este vedel zohnat nejake folie? Ale nie take za 20€ jednu, jednak je to zbytocne drahe a na prvy pokus to asi nedam. Nech to mam cim skor, mozem objednat g2 a nemusim cakat na ebay.
TheRiseAgainst
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 22. 12. 2014 21:39

V dnešní době Gorilla glass neznám zbytečnější věc než folii na displej, která VŽDY zhorší optické vlastnosti displeje a je to hnusný :-)
Terminator3
Junior

Odeslat příspěvekod BartRen 22. 12. 2014 21:55

Ja jsem folii nedaval a udelal jsem chybu. Na telefon jsem si koupil flipove pouzdro od Lg a ramecek okynka pouzdra se vydrel do skla displeje. Po pozdejsim nalepeni folie neni nastesti podreni vubec videt.
BartRen
Junior

Odeslat příspěvekod z.docekal 22. 12. 2014 22:15

Taky folii nemám a mám ho lehce poškrábaný. Dnes jsem objednal ochrannou fólii ALIGATOR GLASS za 180 kč.
z.docekal
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 12. 2014 23:47

Terminator3 píše:V dnešní době Gorilla glass neznám zbytečnější věc než folii na displej, která VŽDY zhorší optické vlastnosti displeje a je to hnusný :-)

Nemáš pravdu, na GG jsou mikro škrábance které jsou vidět.
anonymni

Odeslat příspěvekod deglaser 23. 12. 2014 05:25

Já nevím co s těma mobilama děláte já jí mam přes rok a žádné mikro škrábance nemam. :pozor Jediné vysvětlení je že nosíte mobil s klíčema v kapse. ;-)
Samsung Galaxy S10e
deglaser
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 23. 12. 2014 07:54

Hrát si s mobilem s fólií je jako milovat se s kondomem. Neurazí to, ale nijak nenadchne... :-)
Terminator3
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 23. 12. 2014 10:59

Ja kupuju vzdy screen protector, v mobilpohotovosti dve folie za 99Kc,-

-- 23. 12. 2014 11:17 --

Jak to vidite po Vanocich, mohla by prijit nejaka povanocni sleva na G2? :nenapadne
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 12. 2014 11:58

G2 už je s cenou hodně nízko. Ale vyčkej a sleduj, co víc napsat..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Cajky 23. 12. 2014 12:09

Ja prave moc nevim, jak se pohybovala cena a nerad bych cekal a potom uz nesehnal :)
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 12. 2014 12:15

Zatím to nevypadá, že by G2 nebyla na skladech. Pokles ceny, to je spíš ale na věštce. I kdybych věděl, že má klesnout někdy na začátku února o litr, nečekal bych.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod sibelius81 23. 12. 2014 12:16

Jak se pohybovala cena zjistis na heurece. Ja kupoval v akci za 13tisic, ale to je rok;-) navic je to koncici model, takze bych necekal...
sibelius81
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 23. 12. 2014 12:35

Nejak mi tam moznost zjisteni vyvoje ceny nejde na heurece najit O:-)
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 12. 2014 12:36

Jeď dolů, je tam graf
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod aerdna01 23. 12. 2014 22:47

z.docekal píše:Wifi na mé G2 se automaticky připojuje k jednou připojeným wifi sítím.

A máš wifi permanentně zaplou ? Xperie T umí právě to, že wiiu je vyplá a aktivuje se až když je v dosahu uložené wifi v paměti, což docela šetří baterku. Ale jak tu tak čtu, výdrž baterie mě asi trápit nebude :-)
aerdna01
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka