LG G2 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod IvanGS 22. 7. 2014 11:30

Na Androidfóru to vysvětloval LGSupportGuy před mnoha měsíci, nechce se mi to hledat, ale mám pocit, že jde právě o podporu operátora. Mám O2 a v G2 se mi LTE v nastavení neobjevovalo, v té době ještě O2 LTE nepodporovalo. Pak s tím O2 začalo, přišla aktualizace na 4.4 a najednou jsem měl LTE v běžném nastavení, nemusel jsem do žádného servisního menu... Ale zatím jsem LTE SIMku neřešil, vzhledem k pokrytí, snad za pár měsíců.
IvanGS
Junior

Odeslat příspěvekod aacid 22. 7. 2014 12:13

no ako som uz pisal, orange so svojim LTE oficialne nepodporuje LG G2, ale po nastaveni LTE v servisnom menu funguje. je nepochopitelne preco to tak spravili, pretoze na vlastnych strankach maju napisane ze ak sa nejaky telefon nenachadza v ich zozname, staci si overit ci podporuje spravne frekvencie. LG G2 ich podporuje.

a telefon nemam od operatora, tak mi on urcite LTE v telefone nezablokoval.
aacid
Junior

Odeslat příspěvekod Mertak 22. 7. 2014 14:05

Ano nejde o to, zda je to 4.4.2 nebo 6.6.6 :) Jde hlavně o to, zda to výrobce s OPE povolil. Já mám O2, LG od VF a LTE tam nemám. Každopádně záleží na číslu sestavení D80220x... Já mám místo x na konci b a LTE tam nemám (když si to nepovolím).

Tady je přehled kompletní nabídky po úpravě pro všechny verze G2

Obrázek
Mertak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod z.docekal 22. 7. 2014 14:46

Já mám číslo sestavení D80220d a LTE mám v menu, bez použití servisního menu. Používám operátora Vodafon. SIM je nová s podporou LTE.
z.docekal
Junior

Odeslat příspěvekod mamut69 22. 7. 2014 20:58

pomalé nabíjení
pěkný večer, najednou se mu zpomalilo to krasne rychlé nabíjení g2.
nevíte někdo čím by to mohlo být, reset za poslední možnost.
dřív procento za minutu teď za 3:-(
mamut69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stepz 22. 7. 2014 22:19

co to tu procitam o LTE takze se musi vymenit simka u operatora ? da se poznat ze uz mam spravnu sim ?asi si odpovim sam, ze by to bezelo 4g (LTE) ze ano :)
Mam T-Mobile a menu moznost vyberu LTE
stepz
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 7. 2014 23:49

*444*# zadat.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 7. 2014 07:00

*444*# funguje jen u O2, u T-Mobile to se sim není tak hrozné jak u O2, ale pokud je to nějaká opravdu starší tak fungovat nebude.
Pokud sim nepodporuje LTE tak v telefonu v nastavení mobilních sítí nejde zvolit režim zahrnující LTE, v tom menu prostě tato volba chybí.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dong 23. 7. 2014 10:40

U VDF to mam napsano na karte drobounkym pismem za cislem karty.
U T-Mobile sem to nikde napsany nenasel, ale LTE mi slo tez (karta je stara asi 3 tydny).
Dong
Dong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod IvanGS 23. 7. 2014 12:13

Myšpulín (i ostatní) - bylo by dobré uvádět 100% ověřené údaje, já mám zatím starší SIM nepodporující LTE a ve volbě sítě v nastavení LTE mám, objevilo se po aktualizaci a spuštění této služby operátorem. Výměnou SIM budu moci LTE využívat, do té doby ho budu mít jen v nastavení, ale fungovat pochopitelně nebude.
IvanGS
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 23. 7. 2014 13:36

Pritelkyne ma cervenou 32GB verzi s nejnovejsim OS a LTE tam nema.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 23. 7. 2014 14:55

LTe mají pouze CZ nebo EUR (středoevropské verze).

telefony určené pro Taiwan nebo SAE nemají LTE pro Česko odemknuté... Vcelku pochopitelně.
LG tady červenou LG G2 nikdo neprodávalo. Jedná se o import z jiného regionu. Nejčastěji jde právě o Taiwan a SAE.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod IvanGS 23. 7. 2014 15:08

Mrkněte např. sem: http://androidforum.cz/lg-g2-nefunk-ni- ... 1-180.html
LG Support Guy problematiku LTE vysvětluje v příspěvku 16.1.2014.
IvanGS
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 7. 2014 16:10

IvanGS píše:Myšpulín (i ostatní) - bylo by dobré uvádět 100% ověřené údaje, já mám zatím starší SIM nepodporující LTE a ve volbě sítě v nastavení LTE mám, objevilo se po aktualizaci a spuštění této služby operátorem. Výměnou SIM budu moci LTE využívat, do té doby ho budu mít jen v nastavení, ale fungovat pochopitelně nebude.

Aha, tak moje LG F6 to má jinak. Když jsem do něj dal starší sim tak ve volbě síti bylo jen GSM, WCMDA a GSM/WCMDA.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 99gretzky 3. 8. 2014 15:00

Ahoj,tak jsem se stal před 14 dny hrdým vlastníkem G2. Prostě paráda nemá chybu až do dneška,když mi spadl a celý sklo na displeji je na sr..ku :-D Nevíte kolik stojí oprava? Je i bouchlý po stranách rámeček,ten opravují také? A poslední dotaz,jak udělám tovární nastavení abych smazal kompletně vše z telefonu,je to pro případ že bych se ho rozhodl prodat.....

Předem děkuji za odpověd.
99gretzky
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka