LG P970 Optimus Black - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Kyselák 29. 10. 2011 09:49

Já nechápu proč pořád řešíte sw.To si kupujete mobil jen proto aby jste pořád přehrávali sw?Ale když jsem někdo napíše nějaký poznatek,tak hned ohlas,že se to tu psalo před pěti lety,
Kyselák
Junior

Odeslat příspěvekod M6HE 29. 10. 2011 10:13

no sw sa riesi nie preto lebo je to "in" , ale preto, lebo vyssie verzie su vzdy o cosi lepsie odladene nez starsie a maju nove moznosti a nizsiu spotrebu energie. a to predsa chce kazdy - co najhladsi chod telefonu bez akychkolvek zasekov a pod. sra.ciek s max moznou vydrzou.. alebo ty nie ?? ;-)

k tvojej druhej poznamke - trosku chap aj tych , ktori si to tu odskakali od zaciatku, ze im obcas taketo prispevky uz nic nove nenosia - preto sa odporuca si precitat cele vlakno - ano je to mozno zdlhave, ale je to len a len na prospech..
navyse, co si vsimam, vzdy od chalanov aj tak len tu odpoved nanovo dostanes - ale sak opakovanie matka mudrosti - na skodu to isto nei je !! .)
no a teraz si pome dat setci pivo :D
M6HE
Junior

Odeslat příspěvekod soni 29. 10. 2011 10:37

Grafická paráda 9mm jede na Blackovi verze 1.0.0. pro Galaxy S.
soni
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod james11 29. 10. 2011 13:17

umí číst pdf?
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Junior

Odeslat příspěvekod radeu 29. 10. 2011 13:37

soni píše:Grafická paráda 9mm jede na Blackovi verze 1.0.0. pro Galaxy S.

Fakt? Mě to právě napsalo při spuštění, cosi, že to moje zařízení nezvládne bo cosi. Tak zkusím tu verzi..... :D

Tak je to divný, prostě mi to ne a ne jít, verze stejná, pro stejnej mobil jako jsi napsal,ale furt to píše že můj mobil to nezvládne...tak nevím :-(
Naposledy upravil radeu dne 29. 10. 2011 15:07, celkově upraveno 1
radeu
Junior

Odeslat příspěvekod bleeesk 29. 10. 2011 13:49

já myslím že i Froyo je docela dobře odladěný systém... taky nevím proč to tak všeci hrotí:DD kdo si počká ten se dočká :kuk:
a o tom zadním krytu... poskarabany ho nemam vubec jen to co mi spadl na zem 8-P ale že by se mi ošoupal od pokladání na stůl?? :shock: kravina
bleeesk
Junior

Odeslat příspěvekod soni 29. 10. 2011 15:40

radeu:Tak to fakt netusim kde je chyba.Ja mam stazenou verzi z ipmart fora a data stazena pres wi-fi a jede paradne plynule.
soni
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Proche72 30. 10. 2011 22:23

Ponevadz se mi zacal z neznameho duvodu black v sobotu silene zasekavat tak jsem ho prave rootnul, udelam zalohu a jdu zmrazovat aplikace...uvidim co dal..pripadne zkusim i NOVU...ale z toho mam trosku respekt. Btw root pomoci http://androidnerds.net/2011/10/08/lg-e ... now-ready/ absolutne bez problemu :)
Proche72
Junior

Odeslat příspěvekod Proche72 31. 10. 2011 11:10

Tak jsem zmrazil nekolik aplikaci...volna ram 284...telefon lita jak drak...luxus :-)
Proche72
Junior

Odeslat příspěvekod endoskop 31. 10. 2011 11:44

Dobry. Ake mate skusenosti s kvalitou fotiek tohto LG? čítal som totiž viacero recenzii a na niektorých píšu, že je kvalita fotiek dobrá, na iných že je to priemer. Pozeral som aj ukazkove fotky spravene blackom pri tych recenziach, fotky sa mi zdaju ako primer, ale na PC vyzeraju fotky z vela mobilov nie najlepsie, mne ide o to, aby dobre vyzerali v mobile. Mal som totiž samsung jet, tak nechcem mobil, ktory by robil horšie fotky ako ten jet. Za rady dakujem.
endoskop
Junior

Odeslat příspěvekod Proche72 31. 10. 2011 12:01

Jet ma pritelkyne a rekl bych, ze black dela minimalne stejne kvalitni ne-li lepsi fotky jako jet.
Proche72
Junior

Odeslat příspěvekod M6HE 31. 10. 2011 12:08

Proche: veľmi pozitívna správa .)
Endoskop : úplne jednoducho k fotkám - robi to dobre fotky, za istých okolností aj v noci, fajn pozeratelné aj v mobile aj na compe. Tá horšia kvalita sa prejaví ak chceš zoomovat detaily. Tam sú lepšie mobily tie drahšie určite. Ale ináč fakt úplná pohoda..
M6HE
Junior

Odeslat příspěvekod hycek22 31. 10. 2011 12:32

Proche72 píše:Tak jsem zmrazil nekolik aplikaci...volna ram 284...telefon lita jak drak...luxus :-)
Co vsechno jsi zmrazil? diky za odpoved.
hycek22
Junior

Odeslat příspěvekod Proche72 31. 10. 2011 12:57

Toto: http://www.ulozto.cz/10827729/porizenesnimky-zip

-- 31. 10. 2011 13:49 --

Nebyl by tu nekdo kdo nepouziva origo lg sluchatka co byly k blackovi a jen tak se mu vali doma? Pro moje potreby mi absolutne vyhovovali, ale pohuzel jsem ty svoje ztratil :-|
Proche72
Junior

Odeslat příspěvekod hycek22 31. 10. 2011 13:51

Proche72 píše:Ponevadz se mi zacal z neznameho duvodu black v sobotu silene zasekavat tak jsem ho prave rootnul, udelam zalohu a jdu zmrazovat aplikace...uvidim co dal..pripadne zkusim i NOVU...ale z toho mam trosku respekt. Btw root pomoci http://androidnerds.net/2011/10/08/lg-e ... now-ready/ absolutne bez problemu :)
jeste jeden dotaz, v jakem programu si delal zalohu? diky

-- 31. 10. 2011 13:56 --

Proche72 píše:Toto: http://www.ulozto.cz/10827729/porizenesnimky-zip

-- 31. 10. 2011 13:49 --

Nebyl by tu nekdo kdo nepouziva origo lg sluchatka co byly k blackovi a jen tak se mu vali doma? Pro moje potreby mi absolutne vyhovovali, ale pohuzel jsem ty svoje ztratil :-|
Ja je mam a nepouzivam, ale necham si je kvuli zaruce. Mam jeste od HTC a ty ti klidne poskytnu.
hycek22
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka