LG P920 Optimus 3D - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod p-r-e-d-a-t-o-r 22. 2. 2011 13:33

Obrázek
Co si o nom myslite ? 3D bude urcite prijemne spestrenie :)
Naposledy upravil Fíla dne 3. 5. 2011 09:47, celkově upraveno 2
Důvod: upraven název tématu
p-r-e-d-a-t-o-r
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 2. 2011 13:36

Až si to vyzkouším, uvidím. Ale nečekám nic převratného
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod p-r-e-d-a-t-o-r 24. 3. 2011 11:57

Ako fotí a natáča v 3D ? Video na youtube a aj ZIP s fotkami najdete na http://www.phonearena.com/news/LG-Optim ... es_id17659
p-r-e-d-a-t-o-r
Junior

Odeslat příspěvekod p-r-e-d-a-t-o-r 4. 4. 2011 19:27

Na slovenskom expansys-e sa objavila cena 559€, je tam aj dátum ale nejak mi blne jeho ukazovanie - mam tam "31 V 11".
p-r-e-d-a-t-o-r
Junior

Odeslat příspěvekod Kubyk002 4. 4. 2011 20:17

http://www.mobil-bar.cz/lg-p920-optimus-3d/d-73920/

zde ho mají za 13 500,- , ale tento obchod vypadá na šedivky....
Siemens MT50 => Siemens M75 => SE W800i => SE K770i => Nokia N85 => Nokia 5800 => LG Optimus 2X => Samsung Galaxy SII => Samsung Galaxy Note II
We live in times of SMARTPHONES & STUPID people!
Kubyk002
Junior

Odeslat příspěvekod motogpmania 8. 4. 2011 07:18

Ahoj, u vážně uvažuji že až bude k mání tak si ho pořídím . Jen bych se chtěl zeptat na Váš názor na hodnotu RAM. 512 mě nepřijde nějak moc. Osobně nemám zkušenost jak Android hospodaří s RAMkou , doteď jsem měl vše jen WM a tam s tím byl problém.
A ještě jednu otázku. Jde na Android 2.2 instalovat aplikace na kartu.
Předem dík za odpovědi
motogpmania
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Refael 11. 4. 2011 10:43

Od verze 2.2 jdou instalovat aplikace na pametovku.To je obecna vlastnost verze 2.2 i vyssi..
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod winkin 28. 5. 2011 08:40

Na Sunnysoftu http://www.sunnysoft.cz/zbozi/069ZLG-08 ... us-3d.html ho mají taky za 13500,- a tam to asi šedivka nebude. V diskusi tam někdo píše, že by měl být na trhu na konci června.
3D display mě celkem překvapil, nečekal jsem tak výrazný efekt. Stáhnul jsem pár videí z youtube ve 3D a některý jsou fakt super, na jiných efekt není tak výrazný. Spíš ale myslím, že je to samotným videem.
Ve spojení s dost kvalitními repráky je to pěkné Home Cinema :-)
winkin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 29. 5. 2011 20:03

Zajímavé zařízení ale po zkušenostech, které mám nyní s O2X tak již nejdu pod velikost RAM 768 MB. Sice uvádí 512 MB RAMku, ale skutečná RAM je pouze 372 MB, zbytek je vyčleněno pro grafické operace.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod fjungbklofe 29. 5. 2011 20:58

Ale pisu o nejakej dual-channel pamati, cize by mala lepsie hospodarit a rychlejsie s nou. Neviem nevyznam sa. Ale paci sa mi velmi. Chcelo by to viacej debatovat o nom a nielen o Galaxy S2.
fjungbklofe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod motogpmania 8. 6. 2011 07:49

carreaum17 píše:Zajímavé zařízení ale po zkušenostech, které mám nyní s O2X tak již nejdu pod velikost RAM 768 MB. Sice uvádí 512 MB RAMku, ale skutečná RAM je pouze 372 MB, zbytek je vyčleněno pro grafické operace.

Já mám na Omnii (WM 6.5) volných jen asi 50 MB po restartu( což je pěkne na h.....) tak mě připadá těch 372 MB docela dost. Android jsem ještě neměl tak nevím kolik si různé aplikace ukrojí z RAM. Nemohl by jste někdo uvést příklady kolik si co veme (internetový prohlížeč, fotoaparát, navigace a podobně ) Díky moc za ochotu
motogpmania
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lala83 23. 7. 2011 23:04

Tak dnes jsem si telefon vyzkousel v nemecku a musim se priznat, ze mi spadla brada, kdyz jsem videl, jak funguje zobrazeni 3D na tomto telefonu. Nevim jak nasledne v pocitaci, ale v telefonu vypadaji fotky a video proste super a to 3D menu...
lala83
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 23. 7. 2011 23:48

Internetový prohlížeč si např. při pěti otevřených oknech může ukrojit až 90 MB paměti. Hudba nebo prohlížení obrázků nejsou tak náročně na RAMku - kolem 40 MB.

Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod orgasmic 9. 8. 2011 06:35

Ja LG X prodavam. Minuly tyden jsem koupil HTC EVO 3D a nadhera.
U LG porad problemy s malou RAM, zaseky + lagy + vypadky pri hovoru.
U HTC je uz novy Android a 1GB RAM.
3D perfektni.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 11. 8. 2011 23:27

Nevíte prosím zda-li je u LG P920 možno LED diodu použít i pro přisvětlení videa a pokud ano zda-li pro 2D i 3D? Nikde jsem tuhle informaci nenašel. Díky.
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 12. 8. 2011 13:13

Po stažení aplikace z Marketu bude LED dioda svítit.

Přisvětlení fungovalo jak při 2D tak při 3D snímání.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 12. 8. 2011 16:39

Tak už mi LG přišel. No není to pravda co říkáš, u 2D funguje dioda na foto i video, u 3D není možno diodu používat. Nicméně uvnitř místnosti jsou 3D fotky i video velmi dobré i bez diody, měl jsem právě strach z velkého šumu ale s tím foťákem u LG to je lepší než jsem si myslel. Supééér!
Právě uploaduju na Youtube svoje první kratké 3D video, telefon je po vybalení téměř vybitý takže ho teď před dalším hraním musím nabít. ale displej musím hned teď už pochválit, velký a krásně jasný, a 3D bez brýlí je fakt super nádhera, to se musí vidět!
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 12. 8. 2011 17:55

No kdyby mel displej NOVA tak bych ho bral taky. Pocitam ze jasny jen jako O2x a ten jsem mel a venku na slunci to nebylo nic moc. Takhle musim cekat na to co noveho LG s NOVA displejem vytasi v budoucnu.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 12. 8. 2011 18:01

Displej je lépe čitelný, než na Optimusu 2X. (pokud se hodnotí s vypnutým 3D)
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 12. 8. 2011 19:19

O2X nemám takže nemůžu posoudit ale jelikož se dá automatický jas vypnout a ručně nastavit do velmi dobrých hodnot tak si troufnu tvrdit že to ani na slunce žádná krize nebude.
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 12. 8. 2011 20:44

No když dám na blackovi jas naplno tak to je paráda i na plném slunci a v noci šajnuje jak ďas.
Chtěl bych někdy vidět ten 3D displej, to musí bejt mazec.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 12. 8. 2011 22:02

Vidět jej nemusí být až tak velký problém. Pokud se nepletu, měl by jej v nabídce mít Vodafone a ne jeho webu lze zjistit, na jakých prodejnách je volně k vyzkoušení.
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 17. 8. 2011 00:53

Stačí to mj. koupit na kterémkoli eshopu, vrácení do 14 dnů je možné pro každého pokud je nákup bez IČO tzn. ne podle obch.z., třeba v alze vracejí peníze ihned na počkání v hotovosti
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod perseus.p 22. 8. 2011 17:28

Používáte nějaký prohlížeč pro 3d fotky a videa na PC?

Případně do jakého formátu ukládá fotky? JPS nebo MPO? A co videa?
NB: i3, nVidia Optimus a Win7 64bit = spokojenost
Mobil: Samsung Galaxy S = spokojenost
perseus.p
Junior

Odeslat příspěvekod motogpmania 24. 8. 2011 12:07

Dobrý den. Optimus 3D nemá FM rádio, je tedy nějaká možnost nainstalovat z marketu radio které by fungovalo ? Dík za odpověď :-))
motogpmania
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 29. 8. 2011 15:11

Ano na internetová radia je nekolik programu v Marketu.

Jinak 3D foto se ukádají do JPS a 3D Video do MP4 ve formátu SBS (side-by-side, tj. dva obrazy z levé a pravé kamery vedle sebe).
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod motogpmania 3. 9. 2011 20:10

Docela vážně uvažuji že bych koupil LG 3D. Mohl by nějaký majitel napsat praktické zkušenosti, hlavně stabilitu systému a to zda se telefon při větším zatížení dožije večera? Četl jsem několik recenzí někde o baterii píší v negativním a jinde v pozitivním slova smyslu . Předem moc děkuju
motogpmania
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 3. 9. 2011 21:26

Po zkušenostech s O2x pochybuju že aku. vydrží při větším zatížení do večera, chce to rovnou si koupit druhý aku.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 5. 9. 2011 05:04

Akumulátor u 3D je lepší než u 2X. Samozřejmě poku budete neustále používat 3D, vybijete telefon rychle. Jinak ale bez problémů vydrží do večera.
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod motogpmania 5. 9. 2011 08:21

TY ho máš ? jak dlouho? jsi spokojen? nepadá ti systém a nepocítil jsi nedostatek RAM? dík za případné odpovědi :-)
motogpmania
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paulis2 5. 9. 2011 13:49

Měl jsem ho asi necelý měsíc. Jelikož si spravuju spuštěné aplikace, RAMka nedocházela. Ale mnoho ji opravdu není, což je škoda. Systém mi párkrát spadl, ale to je prostě u LG jakýmsi zvykem. Zlepšení snad přinese nový Android. Optimus 3D bych si koupil jen kdybych vyloženě prahl po 3D. Jinak bych sáhl po HTC EVO 3D, které takřka po všech směrech lépe udělané.
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod motogpmania 6. 9. 2011 17:48

Dík moc za ochotu :-)
motogpmania
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lacino88 7. 9. 2011 17:31

Otazka na ludi co ho pouzivaju:
1. Teraz mam mobil s displejom SuperAmoled, ak by som si zaobstaral tento mobil, aky velky rozdiel by bol v displeji v 2D mode?
2. Pri prehliadani narocnych stranok, nerobi problemy internetovy prehliadac? Nestava sa ze je malo pamate pri dlhsom pouzivani prehliadaca?
3. V 2D rezime, pri beznom pouzivani, net nejaky film, aplikacia.. ako dlho vydrzi baterka? Respektive vydrzi ten jeden den s nadhladom? ci uz ten den zvladne len tak tak?
4. Kolko MB ma jedna 2D fotka v najvissej kvalite?
5. Mate nejake skusenosti s HDMI konektorom? skusali ste to uz dakto? Ide to plinule bez sekania?
6. Ma TV vystup aj cez 3,5 Jack?
7. Dakde soom cital ze ma FM radio a dakde ze nema.. ako to vlastne je?
8. Kvalita hlasiteho reproduktoru, ci vobez prehravania hudby cez sluchatka je na akej urovni? Prehrava aj .flack?
9. Teraz mam mobil 3,3 palca, ako sa nosi mobil 4,3 placovim vo vrecku? ne je moc nepohodlny uz na take nosenie?
10. Ty co ho pouzivate, s akymi problemami ste sa stretli?
Za odpovede vopred dakujem, a sorry ze tolko otazok :)
CASE CoolerMaster RC-690-KKN1; PSU SuperFlower 650W Gold; MB MSI Z97 Gaming 3; CPU Intel i5-4690k + SCYTHE Mugen MAX; GPU ASUS Strix GTX 970; RAM Kingston 2x8GB HyperX; SSD Samsung 840 EVO 240GB; HDD WD Black 1TB; NEC EA244WMi; LG G6 ; Samsung UE48H6470
lacino88
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 8. 9. 2011 08:02

Odpovím jen na něco, co vím :-)

1) Displej je kupodivu velmi kvalitní, barvy pěkné a i velmi dobré pozorovací úhly.
3) velikost fotky v max. rozlišení 5Mpx se pohybuje od 1,5 MB do 3,3 MB
7) FM rádio nemá (ostatně je to tak uvedeno počítám ve všech recenzích)
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod paulis2 28. 9. 2011 22:35

Tak se mi Optimus 3D dostal do ruky podruhé.... Přidávám tak další postřeh: samovolně se mi odpojuje od Wi-Fi a pokud už připojen je, chytá signál podstatně hůře než jiné telefony.
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 12. 10. 2011 10:30

V tom případě ho reklmauj, protože můj Optimus 3D (koupen v ČR u Czech Computer) funguje bezvadně, včetně wifi.
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 16. 10. 2011 08:44

Jenže, co bych měl reklamovat? (já tedy konkrétně nic, byl to kus k testování) K Wi-Fi se bez problému připojí a odpojuje se v místech s opravdu slabým signálem. Což se ale stávat může. Jen mě zarazilo, že EVO 3D s tím problém na zcela stejném místě nemělo.
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 31. 10. 2011 14:11

I citlivost na signál se dá reklamovat, v servisu se dá pak proměřit a otestovat zda-li je příjem skutečně bez problémů a v nějaké rozumné normě. Pokud by tomu tak nebylo šlo by pak kus opravit popř. vyměnit telefon. Záleží ale skutečně na normách citlivosti signálu, které u LG teda sám neznám takže by to musel posoudit servis zda-li je to vada nebo prostě vlastnost.

Já v činžáku zahlceném mnoha sítěmi Wifi a některé i na stejných kanálech nemám s LG žádný problém ani před barákem (mám Wifi modem CISCO EPC2425 od UPC), ale zrovna tohle je těžké rozpoznat jako vlastnost-vadu, záleží na samotné wifi, kanálu, podmínkách vysílání-šíření, možného rušení v danou chvíli jinou sítí nebo jiným zdrojem ap...
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 31. 10. 2011 16:49

Možná vás bude zajímat že LG Optimus 3D (evropská otevřená verze, tj. ne modifikované operátorem) dostane Android Gingerbread v týdnu začínajícím 21.listopadu .
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 21. 11. 2011 14:27

Tak tento výden již bude k dispozici update na Gingerbread. Pro verizi EUROPE OPEN (tj. včetně ČR nebandovaný) by měl být update nabídnut v telefonu nebo LG updater během několika hodin...
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 23. 11. 2011 18:16

Tak Android 2.3.5 začíná být od včerejšího dne uvolňován. Oprašte aktualizační klienty v PC ;-)

Carismatico
Moderátor Galerie