LG P500 Optimus One - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod che guevara 8. 8. 2011 10:53

na pc jsou Windows XP a Ubuntu 10.10. Update sem prováděl pod Windows. Telefon je koupený od Vodafonu. Radši to tam odnesu, ať si lámou hlavu oni. Nejspíš přijdu o záruku, ale jinak je telefon bezproblémový, takže je mi to celkem jedno. Hlavně když ho daj do kupy. Klidně jim za to i zaplatim, telefon mi za to stojí, nebylo to nic lacinýho. Díky za rady
che guevara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pcwifi 8. 8. 2011 12:22

pokud se rafl pri pouziti original updateru od LG, nebal bych se. Pokud prijde ze servisu neopraveny, resp. opraveny za penize, utoc na LG a odvolej se proti jakemukoliv placeni, protozes chybu neudelal. Hlavne si nenechat srát na hlavu !!! Takovych je v cr stale velmi hodne...

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod che guevara 8. 8. 2011 20:40

dík za radu ;-)
che guevara
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 9. 8. 2011 21:46

Mám dotaz. Možná to tu je, já se snažil, ale našel jsem spíše jiné odpovědi než žádám, alespoň zde na fóru.

Jedu autem a každou chvíli dojde do LG OO nová sms o tom, kde se právě nacházím. Určení polohy v nastavení telefonu mám přitom nezaškrtnuté ... obě varianty, které tam jsou. Data vypnutá přes mobil - příslušná ikona je neaktivní. GPS jsem při jízdě nepotřeboval.

Který program může za tyto SMS, proč chodí a kde tuto funkci můžu vypnout? Pokud se nepletu, tak tyto sms jsou běžně placené. Nechci rady typu, že si mám u operátora nechat vypnout data. Jde mně o pochopení celkového stavu. Díky.
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 10. 8. 2011 06:16

Co to je za blbost, to se přece musí aktivovat u opa. Normálně to nechodí ne.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Junior

Odeslat příspěvekod mpolan 10. 8. 2011 06:28

Tohle musí být nějaká služba u operátora typu T-mobile Navigátor a podobné. Nebo to může dělat nějaká aplikace, jako třeba Latitude nebo Místa. Prověř si nastavení všech těch googlích mrch, protože to jsou někdy neskutečně otravné viry. A potom si prověř aktivované služby u operátora, kde to může být taky zapnuté...
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Odeslat příspěvekod BigT 10. 8. 2011 06:49

spis udelej nejaky vypis aplikaci
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slavo_U 10. 8. 2011 11:52

Skús SMSaMMS Nastavení - odškrtnúť Informační služba
Slavo_U
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 10. 8. 2011 18:50

Slavo_U zkusil jsem - uvidím, popř. dám vědět. Jak jsem kdysi uvedl, telefon není můj - já se jen ptám a občas si mám možnost pohrát :-)
Ale je to věc, která mě hodně zajímá. Tudíž mnohokráte děkuji.

Jinak ... u operátora (Kyslík) nebyla aktivována jakákoliv služba navíc. Alespoň ne tak, že by uživatel zavolal a chtěl cosi nového.
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kvetak 10. 8. 2011 19:09

Kvetak píše:Líbí se mi tento mobil,myslíte že je to dobrá koupě? Android jsem ještě neměla,tak pořád váhám...


Tak jsem nakonec koupila HTC Wildfire S... :-)
N 5110=N 3310=Al 501=N 3510i=Al 735=SE K700i=SE W800i=SE J220i=Moto F3=Si A50=N 1600=Si AX75=N N73=N 2600c=Vf 533=LG KC550=LG KM900=N C3-00=HTC WS=SGS3
Kvetak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esox 14. 8. 2011 13:14

Prosím o radu chci si přetaktovat CPU, ale nejde mi to :-( postupoval jsem podle návodu viz**** ale nejde mi udělat poslední krok zašktnout Set on Boot a nastavit si požadovaný takt. Píše mi to: SetCPU could not obtain root access. Did you allow SetCPU trought Superuser Permissions? I you checked Superuser Permissions and SetCPU still cannot ger root, there may be a permissions issue with your ROM.
Operating in read-only mode.
Pokud to chápu dobře, tak bych měl nějak povolit v SuperUser tu aplikaci SetCPU (nevím jak) tam mám povolenou jen když jsem se díval Terminal Emulator. Nebo mám problém s ROM ale ta by měla být předělána viz. ten návod.
Předem díky za pomoc.

EDIT: problém vyřešen, ale po té co jsem si upravil výkon CPU na vyšší tak se mi telefon samovolně restartuje, nebo seká, stáhnutá aplikace z marketu nefunguje a to žádná ani např. google mapy. Neví někdo co s tím? Díky
Naposledy upravil Kniter dne 14. 8. 2011 16:55, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraneny odkaz na stranku z warezom
esox
Junior

Odeslat příspěvekod strejda99 15. 8. 2011 11:46

Zdravím mám takovej problém. Aktualizoval jsem na 2.3.3 ale bohužel od té doby se mě nikdo nedovolá. SMS chodí normálně. Když jsem se pokoušel prozvonit od manželky tak to hlásí že volaný účastník je dočasně mimo provoz jako bych měl telefon vyplej nevíte někdo co s tím??????? V nastavení je vše O.K. tak už jsem v pasti. Aktualizoval jsem oficiální cestou přes LG mobile update. Díky za rady.
strejda99
Junior

Odeslat příspěvekod pcwifi 15. 8. 2011 13:32

SIMka v jinem mobilu = dovola se na to cislo nekdo ? Sit jen 2G nebo 3G ? Veskera presmerovani zrusena ?

podobny hlod se mi stal taky,nesla mi kdysi odeslat sms,prijmat ano,hovory ok. 3 vymeny simky,20 kontrol nastaveni telefonu,zkouseno na 10ti jinych telefonech,resety sluzeb,tyden bez sms,nakonec secky moje sluzby smazali a znova zavedli a uz ok. Operator TMobile :mrgreen:

PW
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod psohli 22. 8. 2011 12:33

taky jsem aktualizoval na 2.3.3 a občas se mi stává, že sms na 2 a více částí nepřijde celá, ale druhá část se vymění za jinou z předchozích a ta "správná" druhá část přijde zas v jiný delší sms později..někdy i z toho čísla přestanou chodit zprávy úplně..pomáhalo mi na to akorát nechat si přijít všechny sms v jiným telefonu a potom to šlo zas všechno ok.. nesetkal se s tím někdo?

btw. po upgrade na gingerbread se mi smazala aplikace fb a stažená z marketu nefunguje..ne že by mi na tý aplikaci nějak životně záleželo, spíš jen jestli je to bug aplikace/systému nebo je chyba jinde?
psohli
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mpolan 24. 8. 2011 13:24

Koukám, že ta 2.3.3 má více problémů, než vůbec první firmware. Možná za tím je LG způsob updatů, které probíhají bez vyčištění telefonu...
Možná jediným lékem na problémy po updatu je opravdu hned provedený reset do továrního nastavení.
Není důležité zvítězit, ale pořádně si to užít!
Mám o osm koleček víc!
mpolan
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků