LG GW620 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod karel743 24. 8. 2010 18:16

Škoda, že tak pozdě, mobil s klávesnicí na web už bych potřeboval nyní.
karel743
Junior

Odeslat příspěvekod tom1913 26. 8. 2010 12:48

Telefon je použitelný i s 1.5. A upgrade na 1.6 jsem zvladl podle podrobneho navodu Quala (ješte jednou DÍKY), neni to zas tak složité. Doufam ze si LG nic rozmyšlet nebude a před Vanocema se budu tešit z nové verze systemu ;-)
tom1913
Junior

Odeslat příspěvekod Xharry 4. 9. 2010 09:09

Prosím Vás nahodí sem někdo reupload na verzi V10R_00.kdz? Oficiální link nefunguje.
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 5. 9. 2010 12:20

Soubor s V10R někde mám, nahodím ho. Byla ještě novější ROM V10T, jenže ta také již není ke stažení a bohužel jí nemám...

Jestli bude čas, tak dám na blog jak nahrát tu custom ROM, ale ještě musím dopracovat ten návod na root. Opravdu není teď moc času.
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xharry 5. 9. 2010 12:22

Root k nahrání korejské verze nepotřebuji?
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 5. 9. 2010 12:25

Ne, k tomuhle root potřeba není.
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xharry 5. 9. 2010 12:34

Ok, budeš hodný, když ji reuploadneš.
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 5. 9. 2010 12:49

Článek aktualizován.

Zde odkaz přímo: http://www.edisk.cz/stahni/97657/V10R_0 ... .47MB.html
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xharry 5. 9. 2010 12:51

Teď jedeš na jaké verzi? Díky moc, už to sosám.
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 5. 9. 2010 13:01

Já mám teď oficiál V10R bez rootu. Chtěl jsem nahrát upravenou rootnutou V10T od Zaca, ale nechce se mi do toho, protože mám vše tak jak potřebuju a kvůli hraní si v konzoli na mobilu nebudu nahrávat novou ROM. Až vyjde/jestli vyjde 2.2 tak to přehraju, ale jinak asi ne. Jedině, že by se to nějak "vysypalo" a potřeboval bych to přehrát, tak si nahraju tu upravenou V10T od Zaca (ta je k dispozici, oficální neupravená bohužel ne), ale jinak čekám na 2.2 nebo odladěnou komunitní 2.1.
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xharry 5. 9. 2010 23:00

Škoda, ten bluetooth nešlape, i když je 1.6 ROM :(
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xharry 6. 9. 2010 18:03

1.6ROM

Jménem LG Kanady, děkuji vám za vaše dotazy týkající se LG Evu. LG Kanada pracuje na vydání Android 1.6 OS upgrade pro LG Eve, která je nyní očekává, že budou dodány Rogers pro testování na začátku září, 2010 v důsledku vnitřních zpoždění.

Jakmile potvrzené Rogers, bude upgrade k dispozici ke stažení z webu LG a bude vyžadovat PC Sync. Děkujeme za vaši trpělivost a ještě jednou díky za vaše dotazy.

LG i nadále odhodlána investovat do Android platformy a bude mít několik zajímavých novinek pro vás v tomto roce. Nicméně, bude 2,1 OS upgrade pro LG Eva neměla být k dispozici jako zařízení nemůže odpovídajícím způsobem podporovat vlastnosti s ní spojené.

Jde o
Dave H.
LG Zákaznický servis
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 6. 9. 2010 19:34

Rodgers 1.6 ROM už myslím byla k dispozici (možná nějaká testovací), ale jen nechápu co můžou mít za zpoždění, když korejská je až na pár drobností shodná. Toto je ROM od operátora, takže se nevydání 2.1 vcelku ani nedivím, navíc LG přece na blogu ohlásilo, že 2.1 nebude a bude místo ní 2.2. A problémy s nějakou nekompatibilitou hardwaru je poměrně blbost, G1 má ten samý čipset a dokonce menší RAM a Android 2.1 i 2.2 na něm běží jak po másle (viděl jsem to na vlastní oči) :-))
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xharry 6. 9. 2010 23:10

Vracím se o5 na 1.5 ROM, protože mi smsky rozdělí buď na MMS nebo přes program na 2 SMSky a to se mi nevyplatí :(
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom1913 7. 9. 2010 10:04

radasi si stahni app handcent sms je sice v anglictine ale myslim si ze to neni vubec slozite na pochopeni
tom1913
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků