LG GD900 Crystal s průhlednou klávesnicí - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hansik33 24. 1. 2010 20:28

Zdravím,

vlastnim už asi cca 14 dní LG GD900 crystal a neměl jsem žádný problém až do teď. Když mám telefon asi cca 1 hod. a déle v ochranném pouzdře, které je součástí balení a někdo mi zavolá a já telefon vytahnu,tak mi vubec nereaguje dotykový displej.Je zhasnutý i když telefon vyzvání a nejde ani vzít ani položit a vubec nevidim kdo mi vola.Párkrát jsem to zkoušel a někdy se po 20-30 vteřinách rožnul,někdy hned atd.Nejsem si jist, ale vypada to jako by reagoval na světlo a vubec nevim co s tim mam dělat.Až mi večer tel. zazvoní nebudu vubec vědět kdo mi vola atd.,protože se mi nerožne dotyk display.Prosím poraďte mi jestli s tím má někdo podobnou zkušenost nebo co s tím ... díky moc.
hansik33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dikfi 25. 1. 2010 05:56

No Crystal má nad displayem světelný senzor, je to kvůli úspoře energie a spolu se senzorem, pak má ještě senzor který ti myslím měří vzdálenost od obličeje, dohromady pak slouží k tomu když voláš, tak aby sis třeba uchem ten hovor nepoložil, proto telefon nereaguje a zatmí se display. V tvém případě bych řekl že budeš mít problém s jedním z těch senzorů a asi to bude na reklamaci...
Lenovo P70, ZTE Blade V, ZTE Skate, Samsung WAVE II, LG Arena, SE k750i
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod sup.sup 26. 1. 2010 00:09

Zdravim,

Já mam podobný, nebo vlatsně stejný problem. Když mi někdo volá, nebo vytočim číslo já tak mobil hned zashne a nereaguje vůbec na nic. Jen když vysunu a zasunu klávesnici tak se hovor ukončí a displej se zas rozsvítí. To samé při příjímání hovorů,na displeji nic vidět neni, takže nevim kdo mi volá a ničim jinym mi hovor přijmout nejde, jen když otevřu klávesnici. Nevim jestli je to nějaká blbost nebo důvod k reklamaci.
sup.sup
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hansik33 27. 1. 2010 19:06

Diky moc za odpovědi, myslel jsem, že se s tím smířím, ale bohužel se vyskytl další problém a to ten, že se mi z ničeho nic telefon úplně ztlumí a nefunguje vyzvánění jen mi vibruje. Takže to vypadá, že reklamace je jasná :-|
hansik33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zachy7 27. 1. 2010 19:46

zdravim, mam dotaz, šlo by dát na crystala thema z novy bl40. mně se to co tam je moc nelíbí uměl by to někdo?
zachy7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 1. 2. 2010 23:26

I když je možné, že toto může být pouze vada softwarového charakteru. Možná bych nejspíše zkusil provést aktualizaci telefonu.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 24. 5. 2010 21:06

Jak hraje hlasitě do sluchátek? Je to pro mě jediná věc která je rozhodující pro koupi...všechny nové mobily mají nějakou blbou normmu an hlasitost nebo nevím...ale oproti mému Starému Siemensu hrajou velmi potichu :-|
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 21. 7. 2010 15:41

No dík za odpovědi ... Už ho mám a hraje výborně.

Ted mi zahlásil zcela vybitou baterii ( před 4ma hodinama ale byla na tři čárky) zarazilo mě proč se tak rychle vybil když jen ležel na stole, no to hlavní co mě donutilo s něj vytáhnout baterku je to že část okolo sluchátka senzorů a kamery pro 3G byla hoodně horká , přitom baterka měla teplotu normální. Nevíte čím to je?
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefak01 21. 7. 2010 18:01

kolik stoji??
kefak01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 21. 7. 2010 19:30

8 tisíc v kameném obchodě
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků