LG KC550

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Charaso 3. 10. 2008 21:19

nuz na prezeranie txt a ebooks pouzivam readmaniac...ine dokumenty som zatial neskusal, ale ked sa poobzeras tu po fore tak urcite nieco najdes...

posielanie datovych suborov ze BT funguje aj z karty (je mozne poslat hocijaky subor, samozrejme ze naistalovanu hru/aplikaciu nie!)

presnu hmotnost netusim, rozdiel 12g mi nepride v ruke badatelny...
Charaso
Junior

Odeslat příspěvekod TommyTS 4. 10. 2008 20:32

Freddy84: u nahravaneho videa se zaznamena pochopitelne i zvuk. V nastaveni jde moznost naharavni u zvuku vypnout.
Bylo: Nokia 3510i, Motorola E398, Sony Ericsson K550i, LG KC550, Nokia 6500 Slide, Nokia N79, Nokia 5800XM, HTC Desire, LG Optimus Black, Sony Ericsson Xperia Arc S, Samsung Galaxy S Duos, Nokia Lumia 820, LG G2, Nexus 5X, iPhone 7

Je: Honor 10
TommyTS
Junior

Odeslat příspěvekod freddy84 6. 10. 2008 18:44

Ještě taková drobná otázka ohledně paměťovky, jak jsem četl tak všichni co se tady přiznali že mají 4GB kartu tak od Sandisku(class2?). Myslíte si že by tam mohla jít i Kingston(class4) nebo A-data(class6) o kapacitě 4GB? Jde mi o to ať by jsem ho potom nepoškodil, jestli by vzal i ty rychlejší? Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
freddy84
Junior

Odeslat příspěvekod jirinho 6. 10. 2008 21:31

rekl bych, ze telefon tim urcite neposkodis, maximalne ti to tu kartu najde s mensi pameti nebo nenajde vubec. vem foun do prodejny, pujc si ji a zkus
jirinho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 9. 10. 2008 11:01

Obecně v každém telefonu jsou občas problémy s kartami Kingston či jiných značek, radši bych nešetřil a vzal spolehlivý Sandisk
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod vojta_ 12. 10. 2008 14:29

Chtěl bych se zeptat, koupil sem si tenhle telefon a zdá se mi, že fotky z něj nejsou jaký by měly bejt. Tady v galerii sem našel fotky, co měly velikost i přes 1MB, ale u mě to jde jen občas přes 600 KB, většinou je to tak 300 a detaily jsou na těch fotkách v galerii lepší. Kvalitu a rozlišení mám nastavený nejvyšší, i když fotky při střední a vysoký kvalitě vypadaj skoro stejně. Nevíte co s tím?Třeba novej firmware nebo něco?
vojta_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod scyx 13. 10. 2008 11:35

ja ho mam len par dni a som snim spokojny.......
ale to sa všetko skončilo ked mi prestala fungovat LED diodka a slot pre pamatovku....
...po vsetkych SE co som mal mi par vychytavok na tomto LG chybam ale co uz, mam ho len na par mesiacov...
+hlavne vzhlad a display
sklamanie...fotak
:D :D :D
Motorola D160->Siemens C35i->Panasonic GD35->N 6070->SE K700i->SE K750i 2GB HPM-70->SE K610i 2GB->SE W810i 2GB->SE K810i 2GB HPM-77->LG KC550 4GB micro SDHC->Nokia N95 8gb
scyx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kkkkarl 14. 10. 2008 08:30

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli ste měl někdo problémy s 550 při volání, já dost zastřený zvuk, takže mi ten s kým mluvím slyší dost špatně(zastřeně, potichu a jako kdybych měl zaplý hlasitý odposlech). Je to normální?
kkkkarl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Charaso 14. 10. 2008 13:20

raz sa mi stalo, ze ma nejako zle spojilo (alebo sa zle aktivoval reproduktor) a ja som volajuceho pocul akoby cez vankus, velmi skrelene...po zruseni telefonatu a nasloednom opatovnom spojeni uz ok a odvtedy nic...ak sa ti to stava opakovane, tak myslim, ze je to dovod na reklamaciu..
Charaso
Junior

Odeslat příspěvekod YankoV 16. 10. 2008 18:07

otazka1: Zdravim , chcel by som sa spytat na MidLet... vzdy ked instalujem neaku aplikaciu alebo java hru tak sa ma po instalacii spyta spustit midlet ? Co to vlaste je ? lebo pri niektorych hrach mi to napise chybu a niektore idu

otazka2 :Mam tento telefon este kratko tak by som sa chcel spytat predovsetkym tych co ho maju dlhsie ci sa im nerozhrkali pohybove casti ako napr kryt fotoaparata alebo hlavny slider ... su rovnako pevne ako zo zaciatku ?
YankoV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TommyTS 16. 10. 2008 19:30

Yankov: s tou javou je to KC550 trochu blbe no, nektere hry se nainstalujou ale pri spousteni hodic chybu no. Midlet je vlastne aplikace vytvorena rozhrani MIDP viz. Wikipedia :arrow: http://cs.wikipedia.org/wiki/Mobile_Information_Device_Profile
Ty pevne casti, jako je krytka nebo slide, byly po dvou mesicich pouzivani ve stejnem stavu jako pri koupeni.
Jinak telefon už nemam. Prodal jsem ho a sel do Nokie 6500slide a dobre jsem udelal. Na LG me nebavily chyby, ktere se obcas vyskytly, jako např: samovolne restartovani mobilu pri prehravani hudby; nekdy blblo spojeni pri hovorech, kdy me volany slysel ale ja jeho nikoliv; obcasne zamrzavani pri prochazeni mp3; sekani pri prehravani natoceneho videa; vrzajici zadni kryt; nedotazeny firmware apod. :-| To byly jedine veci ktere mi vadily. Ted mam Nokii a jsem spokojeny, nema sice krytku fotaku a ma "jen" 3,2Mpix, ale foti podstatne lepe, VGA video ma taky a slide je bez chyby.
LG ale ma taky neco do sebe, urcite je to displej, fotak, ktery neni zas tak spatny a kvalitni vysouvani. Je to proste Stylovka s velkym S ;-)
Bylo: Nokia 3510i, Motorola E398, Sony Ericsson K550i, LG KC550, Nokia 6500 Slide, Nokia N79, Nokia 5800XM, HTC Desire, LG Optimus Black, Sony Ericsson Xperia Arc S, Samsung Galaxy S Duos, Nokia Lumia 820, LG G2, Nexus 5X, iPhone 7

TommyTS
Junior

Odeslat příspěvekod bjukemen 19. 10. 2008 14:46

...čiže čo z toho všetkého vyplíva...??

...nie je všetko zlato čo sa bliští..!!

...no v konečnom dosledku to je za danne peniaze celkom v poho tel. a aj chybky sa časom isto vyriešia z novým firm.

...ja si ešte chvilku počkam kým trošku zlacnie a pojdem do neho...
bjukemen
Junior

Odeslat příspěvekod scyx 22. 10. 2008 21:14

cafte, potreboval by som radu... :hm

...ked kupim headset s KG 800
( http://www.123mobil.eu/product_info.php ... ts_id=3208 )
budu tie hudobne tlacidla na kabli ovladat prehravac a radio aj na mojej KC 550 :?:
ale namiesto tych sluchadiel tam supnem radsej moje HPM-77 :D

teoreticky ked nebudu ovladat staci mi tento adapter (
http://www.123mobil.eu/product_info.php ... ts_id=5144 ) ,bude to kvalitny zvuk aj cez tuto lacnu redukciu :?:
lebo ked nebudu fungovat rad by som k tejto redukcii vyuzil moje zabudnute Koss The Plug :-D

takže vopred dikes za rady, lebo každá rada dobrá :D

EDIT:
TommyTS:
dikess za info...aspon som sklamany este pred kupov nie az po nej... :-|
ale skus ohodnotit zvuk s povodnym headsetom ,audio adapterom a headsetom s KG800 na stupnici od 1-10...
vopred dikes
Naposledy upravil scyx dne 23. 10. 2008 14:25, celkově upraveno 1
Motorola D160->Siemens C35i->Panasonic GD35->N 6070->SE K700i->SE K750i 2GB HPM-70->SE K610i 2GB->SE W810i 2GB->SE K810i 2GB HPM-77->LG KC550 4GB micro SDHC->Nokia N95 8gb
scyx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Charaso 22. 10. 2008 21:33

mozem ti dat iba univerzalnu radu a to, ze chod do obchodu, kde to maju fyzicky a na mieste si to vyskusaj...ak je predajca seriozny, urcite ti da moznost si to napojit a preskusat funkcnost...
Charaso
Junior

Odeslat příspěvekod TommyTS 22. 10. 2008 21:41

scyx: dam ti jeste lepsi radu, headset nekupuj, jsou to zbytecne penize. Tlacitka na posuv pisnicek a hlasitost nekomunikujou a zvuk je o nicem. je slaby a ve vyssi hlasitosti uz zacina ve sluchatkach chrcet(pritom hudba nehraje nijak nahlas), ale neni to sluchatkama ale tim telefonem. Ja si redukci koupil a pouzival asi 3 dny s HPM-75 a nedoporucuju to. Jednak kvuli te kvylite zvuku a jednak kvuli tomu, ze prehravac zere baterku jak svina. Lepsi je investovat do MP3 prehravace.

TommyTS
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka