LG KC550

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod MoReCoooo 18. 7. 2008 08:32

To by mě zajímalo jak telefon fotí ..za tu cenu je to nadprůměrně vybavený. Petriso, nechceš sem hodit pár fotek z LGčka? Nebo nemusí Petriso..prostě někdo ;-) :-) A co repráček? Koukám, že tohle LG ho má vzadu, což pravděpodobně předpovídá lepší kvalitu než mají Samsungy a LG, kterým hrají veškeré zvuky z jednoho repráčku na telefonování >:-( .
MoReCoooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iskra 18. 7. 2008 08:50

na 2.strane tohto vlákna sú odomňa dva linky v tom prvom je zopár fotiek a aj petriso dal jednu fotku do galérky tak kukni ;-)
iskra
Junior

Odeslat příspěvekod petriso 18. 7. 2008 08:53

Má to Mass storage... Takže po propojení se to ukáže jako Flash-ka... Instalační CD tam je, ale pro mne je k ničemu...

Tady máte pár fotek... Vše foceno automatikou(blesk, ISO...)
odkaz na fotky
petriso
Junior

Odeslat příspěvekod iskra 18. 7. 2008 09:15

myslím, že super fotečky ;-) a ten hafan - úúúžasný :tleskani

dík :-)
iskra
Junior

Odeslat příspěvekod petriso 18. 7. 2008 09:22

Není zač... Na momentky opravdu skvělý stylový tel... Dobrý je, že foťák je pod krytkou... Do dneška jsem nepřišel na to, zda je plastová či z kovu... Ale nemusí se vyšoupávat klávesnice jako u většiny Samsungů... Taky co dost oceňuji je rychlost ostření... Počítal jsem, že za ty peníze to bude šnek, ale spletl jsem se... :mrgreen:
petriso
Junior

Odeslat příspěvekod iskra 18. 7. 2008 09:36

aha našla som aj iné farebné prevedenia :shock: , len škoda že u nás nie sú :hm

http://asia.cnet.com/reviews/mobilephon ... p-2,00.htm
iskra
Junior

Odeslat příspěvekod petriso 18. 7. 2008 09:51

Jo, ten růžovej je pro holku super... Za to klasická black verze je pro obojí a nesmírně elegantní... Vynikne tam po straně stříbrný proužek...
petriso
Junior

Odeslat příspěvekod iskra 18. 7. 2008 10:13

tak...a už som si ho objedanala :-) nakoniec v klasickej black verzii :D

bude ma stáť 6190,-Sk aj s dopravou kuriérom - super ;-) strašne som na neho zvedavá, potom dám vedieť , pá
iskra
Junior

Odeslat příspěvekod TommyTS 19. 7. 2008 23:30

petriso: A co celkova rychlost telefonu je v pohode, reaguje rychle (treba v menu atd.)? Jinak napis par dalsich tvych postrehu co se tyce softu telefonu - menu, treba jake tam jsou schemata, jestli jde menit styl pisma jako u KF600 nebo ne apod. Jo jinak by mě ještě zajimalo jestli se soubory pres Bluetooth ukladaji do telefonu nebo na pametovku a jestli si ve fotaku muzes zvolit na kterou pamet se ma primarne fotka ukladat. Diky :)
Bylo: Nokia 3510i, Motorola E398, Sony Ericsson K550i, LG KC550, Nokia 6500 Slide, Nokia N79, Nokia 5800XM, HTC Desire, LG Optimus Black, Sony Ericsson Xperia Arc S, Samsung Galaxy S Duos, Nokia Lumia 820, LG G2, Nexus 5X, iPhone 7

Je: Honor 10
TommyTS
Junior

Odeslat příspěvekod petriso 20. 7. 2008 07:19

Rychlost tel. je dobrá... Určitě se nejdou rychlejší tel., ale proti N95-tce je to opravdu znát... Schémata jsou dvě, obě laděny do černa(jedno 3D zobrazení), jde měnit styl písma a i velikost, což by bylo super pro starší osoby... V nastavení tel. mi můžeš určit kam chceš ukládat pořízená videa a fotky(externí, interní)... Pokud posíláš přes bluetooth, tak to jde do paměti tel., která je žalostně malá cca 16 Mb... Dost mě zamrzelo i absence označní a následné odeslání více položek... Ono tam označení/odznačení je, ale jen na hromadné přesouvání, kopírování a mazání... Jinak tel. při zapnutí nabíhá skoro hned, jen se na chvilku ukáže logo LG KC550... Krytka na foťák také reaguje velmi rychle a konečně ostření a ukládání fotek je také oproti N95-tce dílem okamžiku... Za co jsem velmi rád a velmi to oceňuji... Předtím, co jsem měl tel. s AF(Nokia N73, N95, SE K750), tak žádný nebyl v tomto směru takto rychlý... Jinak bych si dovolil tvrdit, že na to, že je soft prvotina, je stabilní... Žádné sekání či trhání... Jinak pokud se ještě zmíním o videu, tak to natáčí v 3gp, kvalita není jako na N95-tce, ale je dost ostré. Jen při rychlem pohybu se občas objeví náznak "kostiček"... Toto si myslím, že určitě odstraní příští verze soft...
petriso
Junior

Odeslat příspěvekod Slávista 20. 7. 2008 09:21

Dáš sem, Petriso, ty slibované fotky telefonu? :-)
Philips Diga -> Siemens C60 -> SE K300i -> Nokia 6234 -> Nokia 5310XM -> Samsung S5230 Star -> Samsung S5260 Star II -> Google Nexus S
Slávista
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 20. 7. 2008 09:39

LG se posledni rok celkem slusne vytahlo a dela fajn telefony....ne jen LOW jako driv.

myslim ze se co nevidet dostane na "treti" pricku v prodavanosti.....motorola uz to ma nejspis za sebou a celkem me to mrzi mel jsem ty founy moc rad.

1.Nokia
2.Samsung
3.Motorola----Brzy LG
4.SonyEricsson
5.Ostatni
Cheetah007

Odeslat příspěvekod zipo7 22. 7. 2008 11:40

petriso:
mohol by si prilozit aj nejake video na kt sa nieco hybe(ulica, krizovatka,...)?
najlepsie by bolo - ak by jedno bolo take, v kt s mobilom nehybes. a v druhom s nim aj pohnes-urobis pohyb okola seba a zosnimas prostredie(aby sme videli, ci a ako sa prostredie vlni).
mozno chcem aj privela, co? O:-)
inac dik za postrehy
zipo7
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 22. 7. 2008 11:57

Video by me take zajimalo,bylo by?
Pocitam ze kvalita bude stejne jako dobra jako u LG Viewty
Nevim jen zda encoduje primo do DivX..na webu vyrobce v certifikovanych produktech zatim neni ale asi ano...je to jeste "cerstva novinka" a treba ji zatim testuji.
http://www.divx.com/mobile/
http://www.divx.com/mobile/phones.php
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Ja.Ri.N 22. 7. 2008 11:59

Zdravím, chtěl bych se zeptat uživatelů kc550 jestli má TV-Out???pROTOŽE ve videu zde http://www.mobilmania.cz/Bleskovky/LG-K ... fault.aspx
se píše DVD QUALITY TV-OUT FULL SUPPORT a na zahraníčních webech je ve specifikacích tAKY Napsaný tv-OUT, takže bych chtěl vědět, jak to teda je. Dík ;-)
Brzy se chystám taky koupit tento super fon :-) ;-)
Ja.Ri.N
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka