LG KM900 Arena - obecná diskuze + FAQ

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 0x00 25. 10. 2011 20:49

Můj příští systém bude také Bada. Po cca 10 dnech s And. jsem zklamaný, že musím oželit dost z toho co mi nabízel i hloupý fon, protože to neumí nebo s ním vůbec nelze. Také, hodně toho v základu chybí a některé samozřejmé věci či principy jsou nesmyslně komplikované nebo postavené na hlavu.
Naposledy upravil 0x00 dne 26. 10. 2011 11:16, celkově upraveno 1
0x00
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 25. 10. 2011 21:17

Tak ses nam tady chlapecku vyblil, uz je ti dobre.
Daniel Bozner
Junior

Odeslat příspěvekod dikfi 25. 10. 2011 22:44

Ja mam Wave II, puvodne jsem taky premyslel o Androidu, chtel jsem Samsung Galaxy Ace,ale zbytcna slozitost systemu a hlavne zavislost na netu (bez internetu je android prakticky k nicemu) me odradila. Wave II umi v zakladu to same co Arena a hromadu veci si muzes pridat a navic se ve me probudil hrac mobilnich her:D Jinak me vyhovuje ze je telefon tezsi,navic jsem si u Areny zvyknul na kovove telo a to ma dnes jen zlomek telefonu..
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod 0x00 26. 10. 2011 11:35

Já ještě stále nad Wavem, resp. Badou uvažuji. S XRay jsem se unáhlil, Arena + S-Class mi dala více. Nicméně, nejsem si jist, zda teď měnit čerstvě koupený mobil za Wave II, když za chvíli vyjde Wave III. Zřejmě na 3 počkám a pak se rozhodnu. :-)
0x00
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 26. 10. 2011 12:21

No nemusel si to mazat.
Daniel Bozner
Junior

Odeslat příspěvekod dikfi 26. 10. 2011 12:55

Wave III vypada dost dobre,ale neni zas o tolik lepsi nez Wave I-II abych na nej prechazel.. Ale byt tebou, tak na nej asi pockam,precijenom ten vetsi display,NFC a dalsi drobne vychytavky.. Ja akorat cekam na aktualizaci na Bada 2.0... A doufam ze s ni prijdou i nove aplikace a hry.
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod krystof0 2. 11. 2011 17:10

0x00:
Jak můžeš být nespokojený s Androidem a ještě k tomu ve srovnání s Arenou :?: :!:
Arenu jsem nahradil Nexusem S a nemůžu si ho vynachválit a Arenu bych už nechtěl ani na den (mimochodem mi kompletně klekla).
Co přesně ti na Androidu chybí?
krystof0
Junior

Odeslat příspěvekod 0x00 15. 11. 2011 17:53

Děláš si srandu, kryštofe? :-)
0x00
Junior

Odeslat příspěvekod krystof0 21. 11. 2011 16:01

A ty? :-D Klidně napiš do zpráv, jsem na to fakt zvědavý, co ti Android nenabízí. Já jsem s Nexusem maximálně spokojený, má to kvalitnější mnohem pohodlnější neblikající displej, dobře se na tom píše, nerestartuje se to, hudba a galerie se nenačítá půl hodiny, foťák není zabugovaný, internet je ve srovnání s Arenou nebe a dudy, kvalita všech aplikací taky a ta rychlost. Navíc to má jakž takž podporu a ,,custom rom" v tomto případě dosahuje svého významu, u Areny to byla jen změna barviček a ikon. Navíc se mi Nexus i víc líbí, oproti němu Arena je celá rozvrzaná a vypadá vedle něj jako hračka.
krystof0
Junior

Odeslat příspěvekod maza8 26. 2. 2012 21:28

Poslání SMS zprávy skupině s více jak dvaceti členy.

Velmi mě trápí, že z mé Areny nejde poslat hromadná SMSka všem kontaktům ze skupiny o více jak dvaceti členech. Při takovém pokusu telefon odpoví: "Zprávu nelze odeslat, neboť je vybráno více než 20 osob". Jde to někomu, resp. vyřeší se tento problém instalováním novějšího firmware?
maza8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukodlak 6. 9. 2018 22:12

Vzpomínám na tenhle telefon :-) Můj první dotykáč. Prostředí bylo nadčasové a telefon super.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 7. 9. 2018 07:22

Tento telefon mám ještě doma stále funkční ten display na tu dobu by raketa! :)
A ta velká pamět jeje...
Akorát k telefonu nemám zadní kryt :D jinak cajk..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků