LG KM900 Arena - obecná diskuze + FAQ

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod chaarliiee92 28. 7. 2010 21:20

Zdravim, meli jste nekdo problem se spatnou reakci displeje? Treba kdyz chci psat smsku, tak mi nereaguji nektera pismenka, nebo to jde treba az napopate. Zkousel jsem preinstalovat fw, ale je to furt stejne. Kdo ma napdat, necht radi, diky
chaarliiee92
Junior

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 28. 7. 2010 23:34

Problém s reakcí dipleje nemám (mám LG crystalobsahuje stejný diplej) ale vyzkoušej si prst nabít statickou elektřinou třením po oblečení,mělo by to pomoct.

Mám taky dotaz, a to jakým způsobem se dá udělat screen displeje? :-)
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.d.t33 29. 7. 2010 08:24

tak s tou spatnou reakci displeje te moc nepotesim mel jsem to same a po roce uzivani reagoval jak chtel tak musel na reklamaci a tam mi ho celej vymenily v zaruce
d.d.t33
Junior

Odeslat příspěvekod Petr-III 29. 7. 2010 09:36

Tak hlasim, ze me baterka odchazi do vecnych lovist po 14 mesicich velmi slabeho provozu. Prum. 3hovory denne, zadne SMS, zadny prehravac a zadne hry, velmi obcas foto, kamera a wifi.

Zkousel nekdo tu vykonejsi? Nabije ji mobil korektne?
Petr-III
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chaarliiee92 29. 7. 2010 16:14

Skoda, tak ho dam k reklamaci. Uznaj mi vlastne vubec reklamaci, kdyz si tam sam nahravam fw?
Diky
chaarliiee92
Junior

Odeslat příspěvekod Pepanisko 31. 7. 2010 18:09

Zdravím všechny...uvažuju o koupi tohoto founu, no ale slyšel jsem (a hlavne četl) že tento foun měl problémy se zasekáváním, restarty atd. Pak se prý vydalo několik nových FW, ale dál jsem to nesledoval. Ptám se, jě už ten poslední FW vyladěný, že už se nekouše, nerestartuje ani nic takového?? Dneska jsem si ho byl vyzkoušet, fakt je dobrej, tam fungoval skvele, ale jen abych ho neprinesl domu a nezačal zlobit. Díky za reakce
Pepanisko
Junior

Odeslat příspěvekod chaarliiee92 3. 8. 2010 13:04

zkouseli jste nekdo "irena custom firmware"?
http://www.mylgarena.com/index.php?topic=3753.0
jestli jo, podelte se o zkusenosti, diky
chaarliiee92
Junior

Odeslat příspěvekod gagosh 5. 8. 2010 12:22

mam mensi problem s Arenou. Mam plny signal a jsem pripojeny treba na internetu,najednou mi signal zmizne,ale internet slape porad a prihlaseny v siti taky jsem a jsem i na miste s dobrym signalem.
Kdyz dam vytocit nejake cislo,tak mi zase naskoci plny signal. :roll: cim to muze byt? mam FW V10P

chaarliiee92
no,nevypada to spatne. az nekdo vyzkousi,taky bych si nahral. :-]

krystof0
kde prosim stahnu ten HTC Arena FW? fakci bez problemu?
gagosh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod md6hashtable 9. 8. 2010 19:23

iRena je snad nejstarší cfw který existuje -.-' jak to že jste ji ještě nezkoušeli?

Je to trošku přetaktovaný, hezký vzhled, míň bugů, docela rychlý(na arenu) a už se sama od sebe nevypíná.
The year is 2022. Forums still run on phpBB, wow
EDIT: It is now 2023, wow
EDIT2: Welcome to 2024. Why oh why are we still on phpBB I wonder?

Děkuji "czech news center" za to, že jsem se málem nemohl přihlásit
md6hashtable
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 9. 8. 2010 21:30

hledám něco na způsob TK File Expolreru co se používá u samsungů aby po instalaci viděl a dokázal editovat normálně nepřístupné sys soubory,složky a nastavení...chtěl bych se zbavit TM grafiky a tónů co jen zabírají pamět a smaza veškeré net,wap,mms TM profily..existuje takový program i na dotykáče LG?? s A/S-Class UI????

Omlouvám se že to píši sem ale tato diskuze je hojně navštěvovaná a arenu máí hodně lidí...mé LG GM360 ViewtySnap zatím mnoho ne protože foun je starý ani ne dva měsíce.

Co sleduji používají oba stejné X-Class prostředí s jiným rozlišením displeje což nehraje roli.Rychlost jako taková jeslušná ale někdy to vázne....A-Class je postavené stejně jako konkurenční TouchWiz u samsungů na flashi a animacích a někdy je to patrné.
neznáte nějaký fígl jak foun trochu popohnat a třeba vypnout ty otravné potvrzovací animace či po sms hovoru a dalších zdržuje to a další....uvítám jakýkoliv postřeh díky.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod md6hashtable 10. 8. 2010 19:12

jo můžeš to udělat formou custom firmwaru(rozbalit -> dekódovat a250.img -> otevřít složku ve winrar) ale nedoporučuju...
The year is 2022. Forums still run on phpBB, wow
EDIT: It is now 2023, wow
EDIT2: Welcome to 2024. Why oh why are we still on phpBB I wonder?

Děkuji "czech news center" za to, že jsem se málem nemohl přihlásit
md6hashtable
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 12. 8. 2010 16:16

Nevíte někdo co ej učelem m-toy hry "golfová jamka" :mrgreen:
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 16. 8. 2010 13:54

Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0x00 16. 8. 2010 14:28

To je starý trik. :-)
Jen dodám, že můžeš mít spuštěné max. 4 java aplikace + 2 nativní zároveň...
0x00
Junior

Odeslat příspěvekod dracek.177 16. 8. 2010 18:57

Prosím může mi někdo poradit? Bylo mi divné že mi hlásí Arena že mám málo paměti. Tak jsem vymazal co se dalo, dokonce jsem i dal tovární nastavení a když se podívám do správy paměti tak v multimediálních souborech mám mezi ostatními stále zaplněno přes 5 GB paměti. Ale když si tuto složku otevřu, tak je prázdná. Já už fakt nevím kde to vymazat. A to tam nemám jediný obrázek. Jen ty origo od výrobce. Díky za každou odpověď.
dracek.177
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků