LG KM900 Arena - obecná diskuze + FAQ

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nosk1 7. 6. 2010 11:04

Shidoshi: Pořád to samé.
Nosk1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Shidoshi 7. 6. 2010 12:47

jaký máš OS? hádám že win7. Mě to totiž pod 7kama taky nechodí
Shidoshi
Junior

Odeslat příspěvekod Nosk1 7. 6. 2010 17:39

Jj, W7.
Nosk1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Shidoshi 7. 6. 2010 19:13

no tak to jsem doma :) JJ to je to LG není schopný udělat pořádný ovladače a soft k novému OS. Podpora je na bodě mrazu. S tím nic nenaděláš
Shidoshi
Junior

Odeslat příspěvekod Nosk1 7. 6. 2010 20:24

Ale jakto, že to předtím fungovalo? :roll:

-- 7. 6. 2010 21:32 --

http://www.handy-faq.de/forum/lg_km900_ ... indet.html

Tady je řešení, ale neumím německy a po přeložením googlem to nejde pochopit :D
Nosk1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Black_Smoke 8. 6. 2010 09:48

dracek.177 píše:Víte co se mi líbí na Aréně? Že si můžu zamknout kteroukoliv složku. Hlavně smsky :D A nádherné jsou ty filmy co si vytvářím. Teda ono to jsou spíše prezentace ale jsou tedy supr. ;-]

Kteroukoli ne. Specifické složky v galerii třeba zamknout nejdou (bez externího programu).
Black_Smoke
Junior

Odeslat příspěvekod dracek.177 8. 6. 2010 18:52

Black_Smoke..No já vím že všechny nejdou. Ale ty nejdůležitější ano:-))
dracek.177
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AndyF 10. 6. 2010 20:55

Mam tady Arenu, ktera ocividne neni uplne v poradku. Neustale zaseky, resetovani, samovolne vypinani a obcas vynechava dotykova vrstva. Navic porad ztraci signal.
Telefon je zakoupeny pred mesicem u operatora, od te doby temer nepouzivany.

Resety a prehrani FW nepomaha. Nesetkal se nekdo s necim podobnym? Diky.
Naposledy upravil AndyF dne 11. 6. 2010 20:53, celkově upraveno 1
AndyF
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dracek.177 11. 6. 2010 18:58

AndyF...Já mám Arenu taky asi měsíc a sekla se mi za tu dobu při stálém používání tak 5krát. Že vynechává dotyková vrstva to u mě zatím ne. Já se někde dočetl že je dobré v telefonu mít paměťovou kartu, tak jsem si ji tam dal ale nevím jestli jsem si s tím něco pomohl. Vidím to jako blbost. Ale takové problémy jako ty nemám. Že to není úplně pohodový telefon co se týká toho sekání asi víme všichni. Třeba nám tu někdo poradí co s tím.
dracek.177
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Trif 12. 6. 2010 02:12

taky nejvic vrchna strana displaye mi nereaguje...odoslani sms uz je u mne jen utopia...
Trif
Junior

Odeslat příspěvekod mar72 12. 6. 2010 11:35

Arena někdy nereaguje i když je plně funkční :D ! Já už jsem to s ní vzdal a koupil Samsung Wave a teď konečně zjištuji jak funguje dotykový telefon ;-) . Tak všem majitelům Areny pevné nervy a hodně trpělivosti!
mar72
Junior

Odeslat příspěvekod dracek.177 12. 6. 2010 21:47

mar72...Sice neznám Samsung Wave ale zase musím na druhou stranu říci že Arena je špičkový telefon. Fotky z něj jsou suprový a hudebně je taky na špici. Asi mě teď všichni odpůrci Areny zasypou nadávkamy ale já jsem s ní zatím na 99procent spokojený.
dracek.177
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gagosh 15. 6. 2010 20:33

chtel bych se zeptat,jak je na widgetu 2.stranka,kde si muzete nastavit kalkulacku,vysilac,... a POCASI. meni se Vam aktualni pocasi nebo melo by se mi menit? nekdy,kdyz jsem v menu a vratim se zpet na widget,tak mi tam na uplne malou vterinku skocilo pocasi,jake opravdu je. ale jinak tam mam porad slunecno. :-) ma se to aktualizovat nebo ma byt porad "slunecno"?
gagosh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krystof0 16. 6. 2010 09:42

Ne nemění se to, je to jen ikona, s aktuálním počasím nemá nic společného.
Popravdě mě to ani moc netrápí, když chci vědět, jaké je počasí, podívám se z okna a je to.
krystof0
Junior

Odeslat příspěvekod gagosh 16. 6. 2010 11:28

me to taky netrapi,nebo spis netrapilo. ale ted poslednich par dni,kdyz se z menu na tu obrazovku vratim,tak mi tam na chvilku skoci o trosku mensi ikona,nez je to slunko a ukaze se slunko za mrakem. tak nevim,co to je. :-)
gagosh
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků